Pacientai, kurie rekomenduoja Gediminas Kitra, %

Gydytojas širdies chirurgas

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00067, Galiojanti

Kitra Gediminas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Kitra Gediminas?

2019-05-03, 16:39 | 1

Puikus, profesionalus gydytojas. Labai dėkingi už sėkmingai atliktą sudėtingą širdies operaciją, paskirtą gydymą.

2019-04-30, 09:27 | 1

Gyd. G .Kitra atliko širdies kraujagyslių operaciją mano seseriai. Tai labai profesionalus gydytojas, puikiai savo darbą išmanantis specialistas. Gydytojas visada optimistiškai nusiteikęs, rūpinasi savo pacientu, kaip savo artimu žmogumi, o tai ypač padeda ir suteikia pasitikėjimo pacientui itin sunkiu metu. Visą operacijos ir gydymo eigos situaciją išaiškina aiškiai ir suprantamai. Jaunatviškas gydytojas, kuris pasirengęs suteikti visą reikiamą pagalbą ne tik stacionarinio gydymo laikotarpiui, bet ir prasidėjusios reabilitacijos metu.
Todėl sesers ir jos artimųjų vardu norėtume iš visos širdies padėkoti Gyd. chirurgui G. Kitrai už puikų darbą, atsidavimą ir visokeriopą pagalbą įveikiant šiuos sunkumus.

2017-11-10, 13:10 | 2

Nuoširdžiai dėkojame profesionaliam gydytojui. Visada išsamiai papasakodavo apie situaciją, ligos eigą, visada jautėme jo dėmesį ir pasirengimą padėti. Daugiau tokių GYDYTOJŲ! Didelis ačiū. R.B.Juškienė ir jos artimieji

2017-09-13, 16:35 | 2

nuostabus gydytojas..nuoširdus AČIŪ už visą rūpestį ir profesionalią pagalbą..

2017-09-04, 16:15 | 1

Ačiū gydytojau už išgelbėtą mamytės Marijos Onos Tirevičienės/82m./gyvybę.Sėkmingai gyvena po
šuntavimo operacijos.

2017-07-17, 22:56 | 1

Tai nuostabus gydytojas.Ačiū už nuoširdumą,kompetenciją,auksines rankas.Sveikatos,ištvermės sunkiame,labai reikalingame darbe Jums ir visam personalui.Dainius Gineikis.

2016-12-27, 00:52 | 1

Tai buvo ne vizitas pas gydytoją,bet gulint kardiologijos skyriuje sužinojau,kad lyg tai reikalinga šuntavimo operacija.Gydytoją pasirinkau iš informacijos internete-jis man pasirodė patikimas ir ,paprašius gydančios gydytojos,kad norėčiau pasikonsultuoti su gydytoju G.Kitra, ji susisiekė su juo ir man pranešė kada jis ateis pakonsultuoti. Gydytojas atėjo sutartu laiku ir pakalbėjęs su juo nutariau operuotis ir tikrai nepasigailėjau- suderinome operacijos laiką ir operacija buvo atlikta puikiai.Visą informaciją,kuri mane domino,gydytojas man suteikė.Kiek supratau,jis nėra didelis mėgėjas plepėti, bet aš likau labai patenkintas aiškiais ir suprantamais paaiškinimais.Noriu dar kartą palinkėti nuostabiam chirurgui daug sveikatos,kantrybės ir profesinės sėkmės.Nuoširdus AČIŪ,DAKTARE. Buvęs Jūsų pacentas R.Kazakevičius

2016-07-29, 17:03 | IP: 88.222.220.189

Tik patys geriausi atsiliepimai! Nuoširdus bendravimas su ligonio artimaisiais ,gydytojas suteikia ir medicininių žinių ,ir vilties ,ir pasitikėjimo. Po pirmo susitikimo supratau ,kad viskas bus gerai. Tėvelio operacija ir pooperacinis gydymas buvo profesionalaus gydytojo rankose. Rekomenduoju drąsiai pasitikėti Klaipėdos Jūrininkų ligoninės kardiochirurgijos skyriaus personalu !
Dėkoju kardiochirurgui Gediminui Kitrai , intensyvios terapijos ir operacinių poskyriui , visoms sutiktoms slaugytėms ,sanitarytėms ,visiems visiems ,kas prisidėjo gydant mano tėvelį Jurgį Janušą. Pagarbiai ,duktė Audronė.