Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Asta Juknienė, %

Licencijos

Gydytojas odontologas

Išduota: 2004-08-11, Nr. OPL-00471, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Juknienė Asta dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Juknienė Asta?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

78.1% Complete
3.9

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

71.6% Complete
3.6

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

71% Complete
3.6

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

72.2% Complete
3.6

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

72.3% Complete
3.6

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

72.2% Complete
3.6

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

100% Complete
5

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2024-04-30, 18:53 | Registruotas lankytojas 2

Mūsų asmeninė patirtis su šia gydytoja-pediatre stipriai neigiama. Pritariame visiems kitiems neigiamiems komentarams apie ją. Savo dvimečio vaiko daugiau pas ją nebevesime ir apskritai po paskutinio vizito pakeisime šeimos kliniką. Net nesinori daugiau ir išsiplėsti komentuojant. Šios gydytojos nerekomenduojame niekam.

2024-01-18, 16:56 | Registruotas lankytojas 3

Absoliuciai nekompetetinga ir per daug sau leidzianti gydytoja. 1,5 m dukrai labai gedo dantys, apkaltino mamos piena. Kraujo tyrimo reikejo issireikalaut. Leidzia sau komentuot tevu asmnini gyvenima be jokiu skrupulu. Sustabarejus sovietinio palikimo "gydytoja". Tik pakeitus gydytoja, paaiskejo, kad vaikui labai truksta gelezies. Per savo nusistatyma pries mamos piena, butu ivarius vaikui mazakraujyste. Arogantiska, nekompetetinga, neprofesionali, nerekomenduoju, netgi siulau vengti.

2023-02-02, 19:14 | Registruotas lankytojas 1

Atėjau su paugliu vaiku, kuris karščiavo 38,5 ir viduriavo. Prieš atvykstant į gyvą susitikimą su gydytoja susiekiau telefonu, klausiau ar klinikoje daro alergijos tyrimus, buvo pasakyta, kad daro. O kai atvykom apžiūrėjo vaiką ir nežinau iš ko ji nusprendė ar iš akių vaiko, ar iš veido, kad jis tikrai nealergiškas pieno produktams ir glitimui. Bendrauja arogantiškai, ką be pasakytum jai viskas atrodo juokingai, paprašiau kraujo tyrimų, tai vėl gavau atsakymą, o kam reikia. Kad gauti kraujo tyrimus turi kovoti, nors per metus vieni tyrimai priklauso. Pas sūnų yra širdies užesiai tai iki šiol negavom siuntimo pasitikrinti pas kardiologą, nes pagal ją gerai jaučiasi tai nėra ko eiti. Įsijungus esveikatą jokio įrašo apie temperatūrą ir viduriavimą nėra, ligos priežastis "kita". Kol eidavo vaikas tik dėl pažymos į mokyklą atrodė viskas gerai, bet kai susiduri dėl ligos tai baisu. NEREKOMENDUOJU, tokia gydytoja negali dirbti su vaikais.

2022-12-27, 19:59 | Registruotas lankytojas 1

Labai nemaloni, grubi, turinti savo išankstinį nusistatymą. Gydo nuotoliu, bendrauja su pašaipa. Tipinė sovietinių laikų "vedėjukė". Vaiką apžiūros metu stengiasi įbauginti, kad ateity bijotų gydytojų. Limfmazgius tikrindama trina kol vaikas pradeda verkti, gerklę taip pat. Nerekomenduoju.

2022-12-21, 15:15 | Registruotas lankytojas 1

Pas šią gydytoją lankėmės tik dėl to, jog tikroji gydytoja serga. Daugiau nenorėčiau pas ją lankytis. Pasak gydytojos, vaikas, kuris karščiuoja (virš 38.5) šešta para, jai atrodo "sveikas vaikas". Į atsineštus kraujo tyrimus net nepažiūrėjo (labai nepatiko, jog sugebėjom kraujo tyrimus pasidaryti poliklinikoje be gydytojo paliepimo). Paklausus kaip elgtis toliau, sugebėjo atsakyti, jog normalu karščiuot 5-7 dienas. Arba išsigydysim su sirupais arba komplikuosis. Toliau nieko nebekomentavo, jokio gydymo plano ar sekančio visizito trimečiui dėl sveikatos būklės stebėjimo. Nepatiko.