Pacientai, kurie rekomenduoja Jonas Rėklaitis, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2004-12-09, Nr. MPL-04593, Galiojanti

2019-10-08, 14:35 | 1

Gydytojas turintis psichologinių problemų. Į klausimas Reklaitis neatsakinėja, galit net neklaust :) Nesistebiu, kad ne mažai pacientų išrašė klaidingą diagnozę. Matomai, iki pensijos ne daug likę, todėl "prastuminėja" laiką kabinete. Venkite šito gydytojo.

2019-10-03, 12:34 | 2

Na man buvo malonus priima net be talonelio ir nereikejo laukti ilgai.aisku turintis savo ta toki bendravima bet tikrai nebuvo grubus dar pajokavo ..

2019-02-12, 21:54 | 7

Pats nuostabiausias, jau bent 10 metų ateinu pasitikrint, visada įdėmiai apžiūri, draugiškas, nuoširdus, atidus. Geresnio, profesionalesnio, niekad nebuvau sutikusi. Jaučiuosi,kaip pas seną draugą atėjusi, tokia jauki atmosfera tik įėjus į kabinetą. Nėra jokio pasikėlimo ar arogantiškumo, kaip čia skaičiau ankstesniuose komentaruose. Gėda skaityt tokias nesąmones.
Ačiū Gydytojui.
Danguolė Šerstinskaja

2018-12-23, 20:36 | 1

Ačiū Ačiū Ačiū nuostabiam gydytojui jis išgelbėjo mano dukrą niekados nepamiršiu

2018-10-09, 16:22 | 2

Nuostabus Daktaras .Geras chirurgas
Netikiu ne vienu blogu atsiliepimu apie šį nuostabu gydytoją.jis yra puikus specialistas auksinių rankų chirurgas !
AČIŪ JAM už puikiai atlikta operaciją!
Siulyčiau visiems...
Su pagarba Regina Grinceviciene

2018-08-31, 18:40 | 1

Elgėsi grubiai, visiškai neatsakė į problemą, pasišaipė ir nukreipė pas traumatologus, net nedarės jokių tyrimų. Tik savo atkaklumo dėka pakliuvau pas tikrus Gydytojus, kurie nukreipė tinkama linkme, buvo išoperuotas piktybinis navikas. Laikantis Reklaičio pozicijos, jau turbūt nevaikščiočiau šaime pasaulyje.

2018-05-23, 17:01 | 1

Turbūt gyvenime nesu sutikus labiau kompleksuoto, šlykštaus žmogaus. Net gėda būtų vadinti arogantišku. Naudoja savo statusą, kad galėtų pašokinėti prieš pacientus. Per du vizitus buvau išvadinta durna, kvaila, mano apgamai - šūdais, šlykščiais, pastoviai mėtomi kažkokie vaikiški užgauliojimai ir pasityčiojimai. Jokios empatijos ir pagarbos pacientams. Vienu metu operacijai buvo užrašyti 3 žmonės, ko pasekoje turėjau laukti valandą, kol mane priims. Duodami neteisingi, nurodymai, juos vykdant po to dar ir apšaukiamas lieki. Operacijos metu pajutau veriantį skausmą, bet į pagalbos šauksmą gavau tik pašaipą. Po operacijos klausiant gydytojo tolimesnių rekomendacijų, išgirdau tik "čia jau tavo bėdos". Seselės kaip šunys iš paskos laksto ir loja. Jo išoperuotas apgamas turi būti peroperuotas. Turi vienintelį darbą - pašalinti apgamus, teikti konsultaciją ir rekomendacijas - ir nei vieno iš šitų dalykų nesugeba padaryti.
Sakyčiau laikas pačiam pas kokį specialistą/psichologą apsilankyti ir jau nebegrįžti :)

2018-04-23, 13:20 | 1

Tikrai gydytojas arogantiškas ir pasipūtęs. Kaip specialistas panašu, kad geras. Tačiau bendraudamas su pacientu jaučiasi kaip povas, jautiesi lyg su dievu kalbėtum. Jeigu bandai giliau paklausinėti, pasigilinti, tai iš karto susierzina, ir tą akivaizdžiai demonstruoja: tipo ką tu čia kvaily klausinėji, daryk kaip sakau ir nesuk man galvos su savo durnais klausimais. Nemalonus žmogus.

2017-12-05, 20:00 | 1

Gydytojas JONAS RĖKLAITIS - nuostabus Žmogus, puikus specialistas, nuoširdus, jautrus, rūpestingas.
Dėkoju ir savo mamos Amelijos Vaitkevičienės vardu.
Linkime Jonui Rėklaičiui stiprybės, Dievo palaimos, žavimės Juo.

2017-11-08, 12:38 | IP: *.*.*.*
2017-09-11, 12:54 | IP: *.*.*.*
2017-07-21, 16:32 | IP: *.*.*.*
2017-06-21, 12:45 | IP: 185.127.1.84

Gydytojas profesionaliai išmanantis savo darbą. Visiems jį rekomenduoju. Tikrai nėra jis arogantiškas, tiesiog nepuola verkti kartu su jumis, o stengiasi išspręsti Jūsų problemą. Jei jos nėra - taip ir pasakys, tuo ir džiaukitės, o nepykite, kad numojo ranka abejingai. Tai pats geriausias ženklas, kokį tik onkologas Jums gali parodyti. O jei bent menkiausias įtarimas jam kils - tikrai išpjaus ir ištirs. Juo galima visiškai pasitikėti. ;)))

2017-06-14, 19:46 | IP: 88.119.150.150

Puikus gydytojas, savo srities specialistas. Nesiterlioja, iškart eina prie reikalo. Galbūt ne iš tų, kurie paglostys, meilikaus, bet juk to ir nereikia. Reikia tikslios diagnozės. Kiek klausiau žmonių, tai visi rekomendavo eiti TIK pas jį tikrintis apgamų. Taip, patekti labai sunku, bet tikrai verta. Rekomendacijomis tikrai nenusivyliau, o ir pati dabar visiems rekomenduoju.

2017-06-10, 17:33 | IP: 188.69.198.254

PROFESIONALAS.
Kaio ir kiekvienas žmogus turi jam būdigą komunikaciją ir humoro jausmą. Mano nuomonę, neigiamus atsiliepimus palieka negatyvai, kurie buna nepatenkinti ir dėl eilių prie kasų;)
Idėmiai apžiūri, paaiškina ir jei nemato nieko blogo paleidžia be gydymo. Džiaukitės! Nuteikia pozytyviai, pasidalina patirtim ir žiniomis.
Man neteko pas jį operuotis nes kai kurie sakė mane "išvarė" ir buvau laiminga!:D tėvukui pašalino įtartiną darinį, ištyrė. Tėtis irgi liko patekintas jo bendravimu.
DIDŽIUOKIMĖS, KAD TURIME TOKIŲ PROFESIONALŲ!