Pacientai, kurie rekomenduoja Dainius Kaniušas, %

Gydytojas urologas

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05065, Galiojanti

2019-02-27, 19:17 | 3

Visiems vyrams rekomenduočiau nedvejoti gydytojo sprendimais, mane apžiūrėjo gana greitai ir iš karto diagnozavo kas man yra. Paskyrė gydymq, kuris žinoma pasiteisino. Su džiaugsmu rekomenduoju :)

2017-02-09, 01:09 | 1

Paliko puikų įspūdį: profesionalus, išsamiai viską paaiškinantis.

2016-12-29, 08:37 | 1

labai geras gydytojas.Man tikrai padėjo.Nuoširdžiausias jam ačiū.Mane operavo prieš keturis metus ir nuo to laiko jaučiuosi gerai.Linkiu gerbiamam gydytojui ir toliau išlikti tokiu profesionaliu,šiltu žmogumi su paciantais,laimės ir sėkmės jam asmeniniame gyvenime,žinoma geros sveikatos,kad dar ilgai galėtų taip profesionaliai padėti žmonėms,reikalingiems jo pagalbos.

2016-06-12, 20:35 | IP: *.*.*.*
2016-06-11, 23:45 | IP: *.*.*.*
2015-06-06, 16:53 | IP: *.*.*.*
2015-02-12, 19:09 | IP: 87.247.100.55

Labai malonus , bei viska puikiai paaiskinantis GYDITOJAS.

2013-02-26, 12:21 | IP: 178.250.36.86

gydytojas geras ,bet kas nedaro klaidu,po,musu nuomone,nebutinos operacijos,mano vyras pogero menesio mire. o pries tai taip gerai jautesi.ir mes taip nenorejom tos operacijos.praejo du men.oas negaliu sau dovanot ,kam sutikom del operacijos.

2012-09-25, 12:22 | IP: 193.219.12.52

Duok dieve Jums sveikatos nėra

2012-03-01, 20:20 | IP: 178.250.34.94

Malonus bendravimo atžvilgiu gydytojas, viską paaiškina, įspėja. Patiko