Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Loreta Pukienė, %

Licencijos

Gydytojas neurologas

Išduota: 2004-12-09, Nr. MPL-04587, Galiojanti

Pukienė Loreta dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Pukienė Loreta?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

78.2% Complete
3.9

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

78.5% Complete
3.9

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

73.5% Complete
3.7

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

70.6% Complete
3.5

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

70.6% Complete
3.5

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

83.5% Complete
4.2

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

89.1% Complete
4.5

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-07-08, 13:57 | 4

Pirmas vizitas buvo mano vyrui prieš metus. Bandom užeit, ponia veja lauk, girdim derina atostogų grafiką. Likus 10 min.iki darbo pabaigos ponia nepriėmė paciento, pasiūlė susimokėti už konsultaciją -tada būtų anksčiau priėmusi, nes pirmenybė susimokėjusiems.. Leido suprast, laiko atsiras tada. O šiaip jai jau darbas baigiasi. Žmonių už durų nė vieno. Bet mes susimokėjom. Teko jai priimti. Spėjom net į jos laiką. Buvo nemalonu bendrauti. Abejoju ar atliko mediko ar eilinės raštininkės vaidmenį. Išrašė tik ko patys prašėm. Išėjom-pamiršom ją.
Bet va, likimas. Antras vizitas man pačiai. Su siuntimu pas neurologę. Su nepakeliamais skausmais ir pusę nutirpusio veido. Vaistai pasibaigę. Praleidus visus žmones, darbo pabaiga (nes be talonėlio), bandau pasikonsultuot. Nes paskutinis medikas kur begalėjau kreiptis. Ponia kalba telefonu. Palaukiu. Vėliau paaiškina, eikit pas šeimos gydytoją, paaiškinu-jau buvau, be to, dbr atostogauja, o pas vedėją, kuris pavaduoja didelis srautas žmonių. Be to, patys medikai ir liepė eiti tiesiai pas neurologę, paaiškinti situaciją. Ta manęs negirdi, vėl aiškina, kad ne jos problemos, kad šeimos gydytojai amžinai užimti ar atostogauja, ar nesusitvarko su savo pacientų srautu. Aš jai aiškinu, kad šeimos gydytojas nepadės, neurologas tik. Man reik pagalbos neurologo. Tam ir yra siuntimas. Sakau patarkit bent kaip gydytis. Kur gauti vaistų ar kur toliau kreiptis kol viso veido nesutraukė? Kaip pratemt naktį veriančių skausmų?veja lauk. Supykau. Elgiausi mandagiai. Trūko kantrybė. Sakau, na jūs ir elgiatės kaip...... Sakau kiek pinigų jums reik, jei jau taip. Ką siūlot, nusišauti nuo skausmų? Atsakymas paprastas-niekas manęs dar taip nevadino, tad.... Leido suprast, būtų priėmusi, bet kad jau įžeidžiau ponią-eik lauk, kaip iš nuosavo buto. Valstybinėje įstaigoje. Dirba gal šita moterėlė jau per ilgai, užsisėdėjo Ukmergės kaimo "sovietinių laikų reikšmingųjų" iliuzijomis, nebemato nei kokie laikai, nei kuo pati pavirto....užleistų jauniems dar nepamiršusiems Hipokrato priesaikos Tikriems medikams.
P.S. Kodėl Ukmergės PSPC laikoma viena prasčiausių? Dėl tokių, sovietinio požiūrio, atleiskite, kaimelio Ponų, Ponių. Nei tokie besitobulina, nei vyksta kur žinių, nei supratimas pasaulietiškas. Mandagumas išvis medikui nedera prie veido.....

2017-10-16, 01:38 | 2

Noriu padėkoti šiai nuostabiai gydytojai, subūrusiai puikų skyriaus personalą. Stuburo išvaržos išgydyti neįmanoma be operacijos ( bent aš taip manau), tačiau gydytoja padarė viską, kad būklė pagerėtų. Linkiu Jai visokeriopos sėkmės.

2014-11-28, 09:19 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2014-09-04, 19:53 | IP: 78.57.164.99

Duok Dieve,kad visi butume tokie.Aciu,Daktare,jog esate ir sveikatos Jums ir Jusu artimiems.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Loreta Pukienė?
2014-01-25, 20:55 | IP: 78.57.164.99

Tai puikus savo srities specialistas.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Loreta Pukienė?