Pacientai, kurie rekomenduoja Vida Žemaitienė, %

Išduota: 2007-07-30, Nr. MPL-09796, Galiojanti

Žemaitienė Vida dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Žemaitienė Vida?

2018-05-25, 15:54 | 1

Nerekomenduoju. Buvo mano sūnaus gydytoja nuo pat vaiko gimimo, kas mėnesį gydytojai bandžiau išaiškinti, kad matau raidos problemų, bet gydytoja ignoravo mano nerimą, vis kartojo, kad viskas ok, nereikia norėti "profesoriaus" ir t.t. Po metų pakeitėme gydytoją, kuri iš karto nusiuntė į raidos centrą, kur per pusmetį vaikui diagnozavo sindromą.

2017-08-18, 13:40 | IP: 188.69.192.17

Si gydytoja maloni tada kada yra nepavargus :) labai gaila, kad issikrauscius i kita miesta teko persirasyti pas kita gydytoja. Perrasius vaika ir nuvykus pas naujaja gydytoja supratau, kad si gydytoja yra tikrai atidi savo maziesiems ligoniukams, visada mano vaika atidziai apziuredavo, paklausydavo, duodavo patarimu, nors ir viena menesi priaugome labai mazai, neliepe vaiko maitinti misineliais. Tikrai puiki gydytoja?

2017-06-17, 21:10 | 1

Pati geriausia mūsų šeimos daktarė, ji mus gydo jau 20 metų! Labai profesionalus ir nuoširdus žmogus! Niekada neišrašineja brangių vaistų, gydo daugiau natūraliais vaistais.
DIDELIS DĖKUI Jums, daktare!

2016-01-13, 18:01 | IP: 84.240.38.148

Dekojame gydytojai uz jos demesi, rupesti ir profesionaluma. Labai Jusu truks!

2014-06-09, 11:17 | IP: *.*.*.*

Esate Vida Žemaitienė?