Pacientai, kurie rekomenduoja Ričardas Daunoravičius, %

Išduota: 2009-03-27, Nr. MPL-13187, Galiojanti

Daunoravičius Ričardas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Daunoravičius Ričardas?

2019-07-25, 23:06 | 3

Gydytojas ramus, kompetetingas, niekad nekelia streso. Net esant rimtam atvejui ar itarimui, islieka susikaupes ir nerimo neperduoda pacientui. Švelnus, dėmesingas, turi humoro jausmą. Jis prižiūrėjo abu mano nėštumus ir priėmė abu gimdymus. Priekaištų nei vieno. Vienintelis trūkumas kad jis labai užsiėmęs, tai patekti pas jį sunku arba kartais tenka laukti ilgiU priėmimo, jei pvz operuoja.

2019-06-30, 16:35 | 2

Nuostabus gydytojas! Pats geriausias! Atliko CPO, viskas puikiai ir sklandžiai, nors labai bijojau. Sveikatos Jums ir ilgų metų!

2019-02-11, 19:45 | 8

Man jis gydytojo etalonas! Rekomenduočiau 100 proc.

2018-04-18, 19:38 | 1

Nuostabus žmogus ir labai puikus savo srities specialistas. Santūrumas, profesionalumas, atidumas, atsidavimas, atsakomybė - visa tai šis gydytojas turi. Kovo 21d šis gydytojas priėme mano sūnaus gimimą, kad ir kaip norėjau gimdyti natūrsliai ir viskas puikiai klostėsi iki paskutinių minučių tačiau galiausiai reikėjo atlikti neplaninį cp. Dėl gydytojo sprendimo net neabejoju, labai vertinu jo dėmesingumą bei labai taktiškai ir ramiai pateiktą informaciją man ir vyrui. Viską atliko nepriekaištingai. Esam labai patenkinti tiek Gerb. Gyd. Daunoravičiaus tiek viso 2-ojo gimdymo skyriaus personalo darbu. Visi buvo lb malonūs, geranoriški ir tikrai atsidavę darbui.
Ypač įsiminė akušerės Loretos ir Dianos darbas. Nepriekaištingas dėmesys ir malonus bendravimas!
Sėkmės Jums, ir tikiuos iki kitų kartų!

2018-03-13, 13:23 | 2

Gimdymo sėkmė priklauso ne nuo nėštumo metu lankytų( arba nelankytų) paskaitėlių apie gimdymo procesą (nes gimdymo metu, mielosios Mamos, tikrai nelaikysite vienoj rankoj vadovėlio, kitoj kūdikio ir nesukiosite jo galvytės ir petukų taip kad viskas taisyklingai įsistatytų ir lengvai pasigimdytų), o nuo gimdymą prižiūrinčio gydytojo, todel pasirinkau būtent šį Gydytoją .
Na ir be abejo šis gydytojas yra ne tik labai kompetetingas, bet ir be galo malonus žmogus, spinduliuojantis ramybe, kaip ir visas skyriaus personalas, kuriems pasisekė turėti tokį nuostabų vadovą.
Buvau nustebinta viso personalo profesionalumu, dėmesingumu ir nuoširdžiu rūpinimusi tiek kūdikiu tiek manimi.
Dar katą nuoširdžiai dėkoju ir linkiu sėkmės tolimesniame darbe :)