Pacientai, kurie rekomenduoja Ričardas Daunoravičius, %

Išduota: 2009-03-26, Nr. MPL-13187, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Išduota: 2009-03-26, Nr. MPL-13187, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Daunoravičius Ričardas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Daunoravičius Ričardas?

2020-03-09, 20:44 | Registruotas lankytojas 2

Pats nuostabiausias gydytojas! Jo deka gime mano dukryte. Jauniems medikams yra ko pasimokyti is gerbiamo R.Daunoraviciaus.

2020-02-20, 19:00 | Registruotas lankytojas 1

Geriausias gydytojas. Ramus ir taktiškas, puikiai įvertina esamą situaciją.

2020-01-29, 23:55 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabiausias gydytojas kuri teko sutikti savo kely. Ismanantis savo darba,demesingas pacientams,geranoriskas,profesionalus ir begalo zmogiskas gydytojas. Esame labai dekingi jam ! Stiprios sveikatos Jums!

2019-07-25, 23:06 | Registruotas lankytojas 3

Gydytojas ramus, kompetetingas, niekad nekelia streso. Net esant rimtam atvejui ar itarimui, islieka susikaupes ir nerimo neperduoda pacientui. Švelnus, dėmesingas, turi humoro jausmą. Jis prižiūrėjo abu mano nėštumus ir priėmė abu gimdymus. Priekaištų nei vieno. Vienintelis trūkumas kad jis labai užsiėmęs, tai patekti pas jį sunku arba kartais tenka laukti ilgiU priėmimo, jei pvz operuoja.

2019-06-30, 16:35 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas! Pats geriausias! Atliko CPO, viskas puikiai ir sklandžiai, nors labai bijojau. Sveikatos Jums ir ilgų metų!

2019-02-11, 19:45 | Registruotas lankytojas 8

Man jis gydytojo etalonas! Rekomenduočiau 100 proc.

2018-04-18, 19:38 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus žmogus ir labai puikus savo srities specialistas. Santūrumas, profesionalumas, atidumas, atsidavimas, atsakomybė - visa tai šis gydytojas turi. Kovo 21d šis gydytojas priėme mano sūnaus gimimą, kad ir kaip norėjau gimdyti natūrsliai ir viskas puikiai klostėsi iki paskutinių minučių tačiau galiausiai reikėjo atlikti neplaninį cp. Dėl gydytojo sprendimo net neabejoju, labai vertinu jo dėmesingumą bei labai taktiškai ir ramiai pateiktą informaciją man ir vyrui. Viską atliko nepriekaištingai. Esam labai patenkinti tiek Gerb. Gyd. Daunoravičiaus tiek viso 2-ojo gimdymo skyriaus personalo darbu. Visi buvo lb malonūs, geranoriški ir tikrai atsidavę darbui.
Ypač įsiminė akušerės Loretos ir Dianos darbas. Nepriekaištingas dėmesys ir malonus bendravimas!
Sėkmės Jums, ir tikiuos iki kitų kartų!

2018-03-13, 13:23 | Registruotas lankytojas 2

Gimdymo sėkmė priklauso ne nuo nėštumo metu lankytų( arba nelankytų) paskaitėlių apie gimdymo procesą (nes gimdymo metu, mielosios Mamos, tikrai nelaikysite vienoj rankoj vadovėlio, kitoj kūdikio ir nesukiosite jo galvytės ir petukų taip kad viskas taisyklingai įsistatytų ir lengvai pasigimdytų), o nuo gimdymą prižiūrinčio gydytojo, todel pasirinkau būtent šį Gydytoją .
Na ir be abejo šis gydytojas yra ne tik labai kompetetingas, bet ir be galo malonus žmogus, spinduliuojantis ramybe, kaip ir visas skyriaus personalas, kuriems pasisekė turėti tokį nuostabų vadovą.
Buvau nustebinta viso personalo profesionalumu, dėmesingumu ir nuoširdžiu rūpinimusi tiek kūdikiu tiek manimi.
Dar katą nuoširdžiai dėkoju ir linkiu sėkmės tolimesniame darbe :)

2018-02-23, 08:47 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai dėkinga daktarui už laimingai susilauktą mažylį, už rūpestį, kompetenciją ir supratimą. Dėkinga būsiu visą gyvenimą!!! Didžiausios sėkmės daktarui ir sveikatos!
Asta

2017-12-17, 11:44 | Registruotas lankytojas 1

Gyd. R. Daunoravičius mums gimdymą priemė du kartus. Tiek su pirmu, tiek su antru vaiku gydytoja priežiūra, profesionalumas buvo aukščiausio lygio. Patys gimdymai praėjo skaldžiai. Šio gyd. Rankose jautėmės visiškai ramūs. Aukščiausio lygio specialistas akušerijos srityje. Ne veltui sklinda kalbos, kad “visos Vilniaus moterys svajoja pas jį pakliūti gimdyti”. Rekomenduojame tikrai. Jeigu dar kartelį tektų gimdyti, tai tik pas šį gydytoją! Ačiū Jums , už kantybę ir Jūsų profesionalumą! Dar ilgų darbo
Metų !!!!

2017-10-20, 15:02 | IP: 185.127.1.84

Gydytojas R. Daunoravičius prižiūrėjo mano nėštumą. Kiekvieno vizito metu gaudavome koncentruotą informaciją apie vaisiaus vystymąsi bei nėštumo eigą. Gydytojas nedaugžodžiauja, visad paaiškina situaciją bei galimus scenarijus. Ramus jo būdas ir argumentuotas situacijos įvertinimas leido jaustis ramiai net kilus komplikacijoms. Visad skiria laiko klausimams bei išsamiai į juos atsako. Gimdžiau ne pas šį gydytoją, o pas budintį jo skyriaus (Vilniaus miesto klinikinės ligoninės II gimdymo skyrius) akušerį-ginekologą. Ramus jo būdas atsispindėjo ir jo vedėja naujame skyriuje, kur jaučiausi patikimose ir saugiose rankose iki pat išrašymo dienos. Ačiū šiam gydytojui! REKOMENDUOJU

2017-09-22, 13:07 | Registruotas lankytojas 2

Dr. R. Daunoravicius atliko du neplanuotus cp 2002 ir 2017 m. Be galo ramus, atsidaves ir profesionalus gydytojas.
O ir visas jo vadovaujamo skyriaus kolektyvas nuostabus!!!

2017-09-09, 01:46 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas R. Daunoravičius prižiūrėjo mano nėštumą. Kiekvieno vizito metu gaudavome koncentruotą informaciją apie vasiaus vystymąsi bei nėštumo eigą. Gydytojas nedaugžodžiauja, visad paaiškina situaciją bei galimus scenarijus. Ramus jo būdas ir argumentuotas situacijos įvertinimas leido jaustis ramiai net kilus komplikacijoms. Visad skiria laiko klausimams bei išsamiai į juos atsako. Gimdžiau ne pas šį gydytoją, o pas budintį jo skyriaus (Vilnaus miesto klinikinės ligoninės II gimdymo skyrius) akušerį-ginekologą. Ramus jo būdas atsispindėjo ir jo vedėjaujamame skyriuje, kur jaučiausi patikimose ir saugiose rankose iki pat išrašymo dienos. Ačiū šiam gydytojui!

2017-08-29, 19:08 | Registruotas lankytojas 3

Geresnio gydytojo negalėčiau įsivaizduoti. Profesionalus, malonus ir savo ramumu nuraminantis sunkiu metu. Po operacijos pas šį gydytoją jaučiuosi puikiai vos po poros dienų, viskas atlikta tikslingai. Konsultuoja ir išsamiai atsako į klausimus, pastebi problemas ir padeda jas išspręsti. Jeigu ne šis gydytojas, nežinau ar būčiau pati sėkmingai pagimdžiusi. Jeigu gimdysiu dar kartą - tik pas gerb. Ričardą Daunoravičių.

2017-08-13, 23:50 | Registruotas lankytojas 1

Dr. Ričardas Daunoravičius man atliko 3 CPO: 2001, 2002 ir 2017.08.08 Esu begalo jam dėkinga už visapusišką priežiūrą, gydymą ir žmogišką rūpestį. Esu labai dėkinga likimui, kad patekau pas šį nuostabų gydytoją. Greta.