Pacientai, kurie rekomenduoja Rimantė Balsienė, %

Kineziterapeutas

Išduota: 0000-00-00, Nr. ,

Balsienė Rimantė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Balsienė Rimantė?

2019-02-10, 19:12 | 2

Patiko manksta. Geri ir nesudetingi pratimai,kuriuos lengva atsiminti ir daryti namuose. Visada galima jos paklaust,ji paaskina. Rimante-maloni,komunikabili,visada geros nuotaikos.

2019-01-24, 14:14 | 3

Nuostabi kineziterapė -labai profesionali

2018-08-23, 11:44 | 1

Maloni, profesonali, visada geros nuotaikos kineziterapeutė. Labai patiko ir padėjo vertikalios vonios mankštos, kurias kartoju kas metus.

2018-06-29, 10:23 | 1

Man buvo lūžusi alkūnė. Po operacijos mažai galėjau lankstyti ranką per alkūnę. Bet po kineziterapijos pas Rimantę Balsienę ranka ėmė ženkliai gerėti.
Rimantė rodė pratimus, kuriuos turėjau atlikti. Atliekant pratimą domėjosi, ar viskas gerai, ar neskauda, patikslindavo mane jei pratimą atlikdavau neteisingai. Kineziterapeutė parodė kelis nesudėtingus pratimus, kuriuos galėjau atlikti ir namuose.
Labai patiko Rimantės gera nuotaika, nuoširdus padrąsinimas ir pagyrimas dėl teisingai atliekamų mankštų. Šis nuoširdus ir teigiamas palaikymas buvo didelė motyvacija mano tolimesnėms mankštoms. Dėl to mankštos tapo malonumas.
Esu labai laimingas, kad pakliuvau pas šią profesionalę specialistę. Rekomenduoju ir kitiems šią kineziterapeutę.

2018-06-28, 17:20 | 1

Turejau 10 mankstu, jau 9 atliktos su kineziterapeutes R.Balsienes ypatingai profesionalia pagalba, maloniu ir siltu bendravimu, kas labai pagerino mano savijauta po pedos operacijos, nuosirdziai dekinga.