Pacientai, kurie rekomenduoja Antanas Navickas, %

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2009-03-27, Nr. MPL-13119, Galiojanti

Navickas Antanas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Navickas Antanas?

2019-02-20, 14:10 | 4

Labai šaunus gydytojas! Visada puikios nuotaikos, akivaizdžiai savo srities profesionalas. Teko lankytis ne kartą ir tikrai tik patys geriausi atsiliepimai apie šį nuostabų daktarą.

2018-06-19, 21:52 | 2

Nepatiko. Juokauja, šmaikštauja. Vieną galvoja, kitką kalba.

2018-02-09, 10:13 | 1

Gana daug gydytojų "praeita", bet gydytojas Antanas vienas geriausių specialistų, išsamiai ir vaizdžiai paaiškina kas, kodėl ir kaip. Malonus bendavimas, skyrė pakankamai laiko apžiūrai, esu net labai patenkinta ir tikrai rekomenduoju šį nuostabų gydytoją, ne tik kaip savo srities specialista, bet taip pat kaip žmogų, manau ne daugeliui patinka lankytis pas gydytojus, tačiau grįžti pas gydytoją Navicką net malonu :)

2017-08-19, 13:26 | 4

Mane du specialistai išsiuntė namo, atsisakydami pagelbėti ar įsiklausyti į mano bėdas, dėkui Dievui pakliuvau pas gydytoją Navicką konsultacijai, kuris įsiklausė į mano nusiskundimus, padarė tyrimus ir laiku diagnozavo skydliaukės vėžį!! Ačiū gydytojau už Jūsų kompetenciją, už Jūsų nuoširdumą ir Jūsų darbą!

2017-08-11, 02:39 | IP: 78.61.106.32

Geriausias endokrinologas iš visų, pas kuriuos kreipiausi. Nepatingėjo išklausyt visą mano ligų istoriją. Patarė, kaip toliau gydytis. Ir ne tik endokrinologijos srityje. Labai būtų šaunu, jei būtų daugiau tokių gydytojų!

2017-07-05, 00:31 | IP: 83.188.52.222

Labas vakaras! Norėčiau papasakoti apie dviejus puikius mūsų miesto gydytojus - Antaną Navicką ir Algirdą Šlepavičių. Turiu pasakyti, kad mano manymu būtent šis tandemas veda prie puikių rezultatų. Pradėsime nuo Antano Navicko. Aš esu jo paciente jau 31 metus ir nė karto neabėjojau dėl jo kompetencijos. Pirmas dalykas, kurį turiu pažymėti , tai yra jo aukšto lygio profesionalumas. Matosi, kad šis žmogus niekada nestovi vietoje ir nuolat stiprina savo kvalifikaciją. Bendraujant su juo, visada jaučiamas nuoširdumas, kuris didina žmonių tikėjimą gerais gydymo rezultatais. Būna atvejų, kai gydymas vaistais neduoda teigiamų rezultatų ir tada turime kreiptis pas chirurgus-endokrinologus. Taigi, Algirdas Šlepavičius... Pirmas dalykas, apie kurį turiu pasakyti - yra tai, kad šis gydytojas atkreipia dėmesį į kiekvieną detalę, kai ruošiasi operacijai. Šis gydytojas - yra savo veiklos fanatas ir kaip tikras menininkas didžiuojasi savo kūryba. Sakoma, kad kiekvienas pacientas turi būtent savo gydytoją. Aš esu be galo laiminga, kad radau tokius gydytojus, kurie grąžino mane atgal į gyvenimą.
Ačiū!
Tatjana Cvetkova ir Galina Echropova.

2016-09-06, 20:31 | IP: 88.223.84.213

Labai siltas ir rupestingas zmogus! Puikus gydytojas

2016-07-22, 19:21 | IP: 78.58.170.254

puikus gydytojas

2016-06-01, 22:45 | IP: 85.232.128.55

Ne tik kaip gydytojas,bet ir kaip vadovas,žmogus-puikus!

2016-01-26, 20:14 | IP: 78.61.98.216

nuosirdus, informatyvus,
visada su gera nuotaika ir puikus gyditojas. Daugiau tokiu gyditoju, nera