Pacientai, kurie rekomenduoja Tautvydas Vytartas, %

Atsiprašome, bet vyksta informacijos atnaujinimas.

Vytartas Tautvydas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Vytartas Tautvydas?

2020-07-31, 17:21 | Registruotas lankytojas 1

Profesionalus, dėmesingas, išmano savo darbą. Atidus visiems savo pacientams, profesionaliai sprendžia pacientų problemas. Pacientams reikia įdėti pastangas, ligos pagerėjimas priklauso nuo paciento noro ir pastangų, kiekvienas pacientas nukreipiamas teisinga linkme.
Dėkoju gydytojui.

2020-03-02, 12:00 | Registruotas lankytojas 1

Atvedziau mama pas Vytarta i kineziterapinius uzsiemimus. Paskirta individuali manksta. Mama po klubo operacijos sunkiai vaikstanti, jai sunku judeti, sunku uzlipti ant kusetes, atsisesti ir atsistoti. Ji visa laika bijojo kad nesugebes atlikti pratimu ir tai garsiai isreiske. Tai gydytojas iskart jos atsisake sake laisva, as turiu rimtesniu pacientu. Ir po minutes mama jau isejo is sales. Ar taip galima. Tu gydytojas tu turi uzsiimti su pacientu ypac matant tokia situacija. Kai as ( dukra) uzejau paklausti kaip suprasti, tai mums jau neateiti rytoj, gydytojas net neatsisukes i mane atsake, kad jei zmogus nieko nenori daryti tai nera cia ko vaikscioti. Kadangi as pati medike tai man lb negraziai pasirode si situacija. Mamai paskirta reabilitacija kad sustiprintu jos raumenis, pageretu judejimas, o gaunasi mes negavom jokios pagalbos .