Pacientai, kurie rekomenduoja Jolanta Bacevičienė, %

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-00755, Galiojanti

Bacevičienė Jolanta dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Bacevičienė Jolanta?

2019-04-04, 18:33 | 1

Labai profesionali, nuoširdi visada pasiruošusi padėti.

2018-05-14, 16:05 | 1

1 priėmimas. Trečiadienis. Po vizito, vienas žodis - "APGAILĖTINA": paciento neišklauso, vizito metu dirba dar keletą darbų, tvarko kitus reikalus telefonu, nesigilina į paciento nusiskundimus. Uždavė porą klausimų, atsakymus pasižymėjo ant kažkokio popierėlio, sakė "susirašysiu vėliau", nes skubanti į kažkokį susitikimą. Išbėgdama nurodė sesutei paskirti tyrimus. Seselė nurodė telefonus, kuriais pasiteirauti apie rezultatus.
2 kontaktas. Penktadienis. Atvykstu sužinoti tyrimų rezultatų. Ant kabineto durų raštelis, kad bus po 14.00 val. Skambinu - niekas neatsako. Skambinu 15.35 val. - atsiliepia gydytoja ir praneša, kad ji jau išjungė kompiuterį ir informuoti apie tyrimus negali. "Skambinkit pirmadienį" - padeda ragelį. Savaitgaliui lieku be informacijos.
3 kontaktas. Pirmadienis. Skambinu teiraujuosi vėl. Trumpai atsako, kad viskas gerai. Prašau tyrimo rezultatų popieriuje, nes juos turiu parodyti ligoninėje (ne Santriškėse) mamą gydančiai gydytojai. Pradeda aiškinti, kad yra labai užsiėmusi, o dar straipsnį rašanti, todėl nei dabar, nei vėliau papildomo laiko skirti rezutatų aprašymui neturi. Tuo metu jau esu prie kabineto ir vos išjungus telefoną užeinu atkakliai reikalauti to, kas man priklauso. Gydytoja pasirausia popieriuose randa kažkokį aprašymą, kaip vaistinėse paruošti specialų tirpalą hiponatremijai gydyti, pabrauko popieriaus turinį ir paduoda man kaip rekomendaciją gydymui!!! Sesutė dar tyrimų rezultatus atspausdina. Gydytoja vis kalba kaip sunku dabar dirbti, kaip negalinti susikaupti ir t.t . Į ambulatorinio apsilankymo aprašymą akiplėšiškai įrašė: "Paaiškintos tyrimų metodikų ypatybės ir galimo alternatyvos. Su pateiktu tyrimų planu sutinka". Daugiau neturiu ką ir komentuoti.
Santariškių vadovai, gal pagelbėkite savo darbuotojai: išvaduokite nuo sunkaus jos darbo. Ir mums, pacientams bus tik geriau.

2017-12-23, 18:17 | 1

Pilnai pritariu neigiamiems pacientu komentarams. Laukiau daugiau kaip valanda. Leido suprasti, kad be reikalo atvykau, kad nusiskundimai nepagristi.

2017-10-31, 09:07 | 1

labai gera gyditoja

2017-09-25, 11:31 | 1

Niekada nesirinkite gydytojos Jolantos Bacevičienės, man po apsilankymo pas ją pulsas užkildavo iki šimto, ji vulgari, grubi, nemandagi,gali jus aprėkti, neverta gydytojos vardo

2017-09-22, 14:34 | IP: 195.182.83.202

Nuostabi gydytoja. Kompetentinga, gerai išmananti savo srities specialistė. Paprasta, lengvai bendraujanti, visiems rekomenduoju.

2017-03-26, 15:29 | IP: 78.56.0.36

LABAI PUIKI GYDYTOJA NUOŠIRDI DRAUGIŠKA NUOSTABI

2017-02-15, 17:27 | 1

Mano atvejis yra toks:
Pries pusantrų metų (man buvo 29 metai) man buvo nustatyta ankstyvą menopauzė ir hipofizėj rasta mokroadenoma (hipofizė yra atsakinga už mūsų hormonų veikla, mokroadenoma t. y. gerybisnis navikas). Išrašyta pastoviai be pertraukų gerti pakaitine hormonų terapija tam kad, neprasidetu osteporozes procesas ir kad nepradeciau anksti sirgti širdies ir kraujagyslių ligomis, na ir t.t. kad neprasidetu procesai kurie prasideda moterims pomenopauzes. Na ir kas metus daryt skydliaukės echoskopija, kadangi ten yra cista, krūtų taipogi, kadangi yra cista, kartoti hormonų tyrimą ir magnetinį rezonansą.
Metai praėjo, pirmas kontrolinis vizitas pas endokrinologa:
-na tai eshoskipijos kartoti nematau reikalo, hormonų atlikti irgi nematau reikalo, pakartosim magnetinį rezonansą. Sesutė užrašo mane nemokam tyrimui, gegužės mėn, nepaklausus manęs nei ar man tinka data nei ką. Sakau praeitą kartą dariausi mokamą tyrimą onkiloginiam institute, jie ten greitai labai padaro. Gydytoja:
-bet ar jie ten gerai padaro?! Tai man dabar siuntimą reikia rašyt? Tai koks ten tos įmonės pavadinimas?(klausia manęs).
Sakau tiesiog išrasykit siuntimą, nes praeitą kartą siuntimą gavau be problemų ir dar leido pasirinkti ar noriu nemokamo ar mokamo.
Tada pradeda burbėt , kad jau darbo pabaiga, o dar pacientų krūvą. O vizito metu ji apie 10 min šnekėjo su savo drauge ir užrašė tos draugės brolį pas save vizitui! Taip supratau iš jos pokalbio.
Mano vizitas vyksta toliau:
Sesutė gydytojai:
-ne nu bet vargšai tie sveikiuoliai, kaip neskaniai jie valgo, geriau jau skaniai, bet nesveikai!
Gydytojai sakau, planuoju eiti į vaisingumo klinika. Gyditoja:
- jus ką planuojat dar pastot?! (su pajuoka!)
Čia jau man atėmė ama! Gyditoja vizito metu mane privertė jaustis prastai + tai kad nu inai dar kažkaip sugebėjo nuspręst kad kai kurių tyrimų ji nemato reikalo kartot... Nors rekomendacijos yra pilna kontrolė po metų.
Pasakoju šitą istorija tam, kad apšviesti visuomenę, kaip dirba specialistai (esant net rimtom buklem). Turėsiu pati išsireikalauti, kad man būtų tinkamai pagal rekomendacijas atlikta kontrolė! Ir kviečiu visus tikrai dalintis tokiomis patirtimis. Nes tik taip mes isireikalusime tinkamos priežiūros į mūsų sveikata.

2016-06-16, 13:33 | IP: *.*.*.*
2016-02-15, 17:49 | IP: 213.106.15.221

labai gera daktare dabar man kaip mama jai ne ji nezinocau savo problemu o kaip atejau pas daktare tai labai greitai viska man istire ir paskire gidima jai ne daktare tai ir butum tas auglis galvoi o kaip viska istire pasake kad reike darit opiracija labai gera net neturiu blogo ka pasakit is dideles reides DAKTARE su pagarba.ZANA S