Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Jolanta Bacevičienė, %

Licencijos

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-00755, Galiojanti

Bacevičienė Jolanta dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Bacevičienė Jolanta?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

47.7% Complete
2.4

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

63.2% Complete
3.2

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

60.1% Complete
3

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

59.7% Complete
3

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

52.9% Complete
2.6

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

70.2% Complete
3.5

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

95.1% Complete
4.8

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-07-22, 10:10 | 2

Košmariška konsultacija, kurios laukiau mėnesį, o dar prie kabineto 1,5 val,nes gydytoja nevaldo savo darbo laiko ir priėmė kaip supratau neužsirašiusius žmones. Ji prasitarė, kad nedirbus su nėščiosiomis, tad net nežinojo, kaip pildyti išrašą. Pasiskambino kolegei, kuri dirba su nėščiosiomis, tai nusikopijavo išrašą ir pildė ant jo, tai liko man pagal jį paskirta 50 juostelių, kurioms gydytoja Bacevičienė jokio recepto neišrašė. Telefonu kalbėdama su kolege kelis kartus pasakė bliamba. Iš tos konsultacijos supratau tik tiek, kad mano rezultatai prasti, kad ji nežino, ką daryti, kad nežino, ar skirti insuliną ar neskirti. Totali nekompetencija, visiškas jos pasimetimas, kažkokia skuba kažkur. Išėjus po tokios konsultacijos jaučiuosi labai blogai, nes nieko nesužinojau, išskyrus, kad man skubiai reikia pas kompetentingą specialist``ą, nes tokios "specialistės" tik gėdą daro gydytojų darbui ir formuoja neigiamą nuomonę apie sveikatos sistemą. TIkrai kaip kažkas čia jau ir rašė - išvaduokite šią gydytoją nuo sunkaus jos darbo, manyčiau, kad tikrai atsiras, kas dirba geriau!

2019-04-04, 18:33 | 1

Labai profesionali, nuoširdi visada pasiruošusi padėti.

2018-05-14, 16:05 | 1

1 priėmimas. Trečiadienis. Po vizito, vienas žodis - "APGAILĖTINA": paciento neišklauso, vizito metu dirba dar keletą darbų, tvarko kitus reikalus telefonu, nesigilina į paciento nusiskundimus. Uždavė porą klausimų, atsakymus pasižymėjo ant kažkokio popierėlio, sakė "susirašysiu vėliau", nes skubanti į kažkokį susitikimą. Išbėgdama nurodė sesutei paskirti tyrimus. Seselė nurodė telefonus, kuriais pasiteirauti apie rezultatus.
2 kontaktas. Penktadienis. Atvykstu sužinoti tyrimų rezultatų. Ant kabineto durų raštelis, kad bus po 14.00 val. Skambinu - niekas neatsako. Skambinu 15.35 val. - atsiliepia gydytoja ir praneša, kad ji jau išjungė kompiuterį ir informuoti apie tyrimus negali. "Skambinkit pirmadienį" - padeda ragelį. Savaitgaliui lieku be informacijos.
3 kontaktas. Pirmadienis. Skambinu teiraujuosi vėl. Trumpai atsako, kad viskas gerai. Prašau tyrimo rezultatų popieriuje, nes juos turiu parodyti ligoninėje (ne Santriškėse) mamą gydančiai gydytojai. Pradeda aiškinti, kad yra labai užsiėmusi, o dar straipsnį rašanti, todėl nei dabar, nei vėliau papildomo laiko skirti rezutatų aprašymui neturi. Tuo metu jau esu prie kabineto ir vos išjungus telefoną užeinu atkakliai reikalauti to, kas man priklauso. Gydytoja pasirausia popieriuose randa kažkokį aprašymą, kaip vaistinėse paruošti specialų tirpalą hiponatremijai gydyti, pabrauko popieriaus turinį ir paduoda man kaip rekomendaciją gydymui!!! Sesutė dar tyrimų rezultatus atspausdina. Gydytoja vis kalba kaip sunku dabar dirbti, kaip negalinti susikaupti ir t.t . Į ambulatorinio apsilankymo aprašymą akiplėšiškai įrašė: "Paaiškintos tyrimų metodikų ypatybės ir galimo alternatyvos. Su pateiktu tyrimų planu sutinka". Daugiau neturiu ką ir komentuoti.
Santariškių vadovai, gal pagelbėkite savo darbuotojai: išvaduokite nuo sunkaus jos darbo. Ir mums, pacientams bus tik geriau.

2017-12-23, 18:17 | 1

Pilnai pritariu neigiamiems pacientu komentarams. Laukiau daugiau kaip valanda. Leido suprasti, kad be reikalo atvykau, kad nusiskundimai nepagristi.

2017-10-31, 09:07 | 1

labai gera gyditoja

2017-09-25, 11:31 | 1

Niekada nesirinkite gydytojos Jolantos Bacevičienės, man po apsilankymo pas ją pulsas užkildavo iki šimto, ji vulgari, grubi, nemandagi,gali jus aprėkti, neverta gydytojos vardo

2017-09-22, 14:34 | IP: 195.182.83.202

Nuostabi gydytoja. Kompetentinga, gerai išmananti savo srities specialistė. Paprasta, lengvai bendraujanti, visiems rekomenduoju.

2017-03-26, 15:29 | IP: 78.56.0.36

LABAI PUIKI GYDYTOJA NUOŠIRDI DRAUGIŠKA NUOSTABI

2017-02-15, 17:27 | 1

Mano atvejis yra toks:
Pries pusantrų metų (man buvo 29 metai) man buvo nustatyta ankstyvą menopauzė ir hipofizėj rasta mokroadenoma (hipofizė yra atsakinga už mūsų hormonų veikla, mokroadenoma t. y. gerybisnis navikas). Išrašyta pastoviai be pertraukų gerti pakaitine hormonų terapija tam kad, neprasidetu osteporozes procesas ir kad nepradeciau anksti sirgti širdies ir kraujagyslių ligomis, na ir t.t. kad neprasidetu procesai kurie prasideda moterims pomenopauzes. Na ir kas metus daryt skydliaukės echoskopija, kadangi ten yra cista, krūtų taipogi, kadangi yra cista, kartoti hormonų tyrimą ir magnetinį rezonansą.
Metai praėjo, pirmas kontrolinis vizitas pas endokrinologa:
-na tai eshoskipijos kartoti nematau reikalo, hormonų atlikti irgi nematau reikalo, pakartosim magnetinį rezonansą. Sesutė užrašo mane nemokam tyrimui, gegužės mėn, nepaklausus manęs nei ar man tinka data nei ką. Sakau praeitą kartą dariausi mokamą tyrimą onkiloginiam institute, jie ten greitai labai padaro. Gydytoja:
-bet ar jie ten gerai padaro?! Tai man dabar siuntimą reikia rašyt? Tai koks ten tos įmonės pavadinimas?(klausia manęs).
Sakau tiesiog išrasykit siuntimą, nes praeitą kartą siuntimą gavau be problemų ir dar leido pasirinkti ar noriu nemokamo ar mokamo.
Tada pradeda burbėt , kad jau darbo pabaiga, o dar pacientų krūvą. O vizito metu ji apie 10 min šnekėjo su savo drauge ir užrašė tos draugės brolį pas save vizitui! Taip supratau iš jos pokalbio.
Mano vizitas vyksta toliau:
Sesutė gydytojai:
-ne nu bet vargšai tie sveikiuoliai, kaip neskaniai jie valgo, geriau jau skaniai, bet nesveikai!
Gydytojai sakau, planuoju eiti į vaisingumo klinika. Gyditoja:
- jus ką planuojat dar pastot?! (su pajuoka!)
Čia jau man atėmė ama! Gyditoja vizito metu mane privertė jaustis prastai + tai kad nu inai dar kažkaip sugebėjo nuspręst kad kai kurių tyrimų ji nemato reikalo kartot... Nors rekomendacijos yra pilna kontrolė po metų.
Pasakoju šitą istorija tam, kad apšviesti visuomenę, kaip dirba specialistai (esant net rimtom buklem). Turėsiu pati išsireikalauti, kad man būtų tinkamai pagal rekomendacijas atlikta kontrolė! Ir kviečiu visus tikrai dalintis tokiomis patirtimis. Nes tik taip mes isireikalusime tinkamos priežiūros į mūsų sveikata.

2016-06-16, 13:33 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!