Pacientai, kurie rekomenduoja Jolanta Bacevičienė, %

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-00755, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Bacevičienė Jolanta dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Bacevičienė Jolanta?

2020-05-22, 10:50 | Registruotas lankytojas 2

Karantino laikotarpiu nėščiųjų konsultacijos dėl gestacinio diabeto vykdomos nuotoliniu būdu. Užsiregistravus pas ją buvau informuota, kad susisieks per 10 dienų, bet susisiekė per pirmas kelias dienas - pliusas.

Tačiau pokalbis nepatiko. Pirmiausia, pokalbio pradžioje vis informaciją išpylė jos seselė. Išpylė, nes tai buvo greitakalbe suberta informacija, jei nebūčiau tuo metu bandžiusi visko žymėtis - nieko neatsiminčiau. "Diagnozę" taip pat pasakė seselė - kai pertraukiau ją ir paklausiau, kodėl man visa tai pasakoja, nors net nesu kalbėjusi su gydytoja, gydytoja nėra mačiusi mano tyrimų rezultatų, nedarė jokios anamnezės. Tuomet seselė pasakė "tai vis tiek diagnozuos". Tai kokia čia diagnozė, jei VISOMS diagnozuoja nevertinant jokių aplinkybių.

Gydytojai perdavus telefoną pokalbis nebuvo labai malonus. Paciento savijautos detalės jai neįdomios, neva nori tikslių atsakymų "taip/ne", nors kai kurie klausimai negali būti taip atsakyti - yra kontekstas.

Dar turėsiu gyvą konsultaciją pas gydytoją.

2019-09-26, 13:32 | Registruotas lankytojas 1

TRAGEDIJA. trečdalį mano vizito gėrė kavą ir kopino simptomus nuo kitų pacientų, net neatsivertus mano nėščiosios knygelės ir nepasiteiravus manęs nieko. Kitą trečdalį vizito pildė svetimos moters kortelę (apie konfidencialumą čia visai pamiršta, nes dabar galiu pasakyt viską apie tą moterį), o sekantį trečdalį vizito iš vis išėjo..Seselė bandė gelbėti padėtį, bet ji juk ne daktarė..Esu pakraupus, kaip tokie SPECIALISTAI dar dirba šiais laikais. Vizitas buvo lauktas virš mėnesio, o išėjau su daug daugiau klausimų nei atėjau.. NEREKOMENDUOJU

2019-07-22, 10:10 | Registruotas lankytojas 2

Košmariška konsultacija, kurios laukiau mėnesį, o dar prie kabineto 1,5 val,nes gydytoja nevaldo savo darbo laiko ir priėmė kaip supratau neužsirašiusius žmones. Ji prasitarė, kad nedirbus su nėščiosiomis, tad net nežinojo, kaip pildyti išrašą. Pasiskambino kolegei, kuri dirba su nėščiosiomis, tai nusikopijavo išrašą ir pildė ant jo, tai liko man pagal jį paskirta 50 juostelių, kurioms gydytoja Bacevičienė jokio recepto neišrašė. Telefonu kalbėdama su kolege kelis kartus pasakė bliamba. Iš tos konsultacijos supratau tik tiek, kad mano rezultatai prasti, kad ji nežino, ką daryti, kad nežino, ar skirti insuliną ar neskirti. Totali nekompetencija, visiškas jos pasimetimas, kažkokia skuba kažkur. Išėjus po tokios konsultacijos jaučiuosi labai blogai, nes nieko nesužinojau, išskyrus, kad man skubiai reikia pas kompetentingą specialist``ą, nes tokios "specialistės" tik gėdą daro gydytojų darbui ir formuoja neigiamą nuomonę apie sveikatos sistemą. TIkrai kaip kažkas čia jau ir rašė - išvaduokite šią gydytoją nuo sunkaus jos darbo, manyčiau, kad tikrai atsiras, kas dirba geriau!

2019-04-04, 18:33 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionali, nuoširdi visada pasiruošusi padėti.

2018-05-14, 16:05 | Registruotas lankytojas 1

1 priėmimas. Trečiadienis. Po vizito, vienas žodis - "APGAILĖTINA": paciento neišklauso, vizito metu dirba dar keletą darbų, tvarko kitus reikalus telefonu, nesigilina į paciento nusiskundimus. Uždavė porą klausimų, atsakymus pasižymėjo ant kažkokio popierėlio, sakė "susirašysiu vėliau", nes skubanti į kažkokį susitikimą. Išbėgdama nurodė sesutei paskirti tyrimus. Seselė nurodė telefonus, kuriais pasiteirauti apie rezultatus.
2 kontaktas. Penktadienis. Atvykstu sužinoti tyrimų rezultatų. Ant kabineto durų raštelis, kad bus po 14.00 val. Skambinu - niekas neatsako. Skambinu 15.35 val. - atsiliepia gydytoja ir praneša, kad ji jau išjungė kompiuterį ir informuoti apie tyrimus negali. "Skambinkit pirmadienį" - padeda ragelį. Savaitgaliui lieku be informacijos.
3 kontaktas. Pirmadienis. Skambinu teiraujuosi vėl. Trumpai atsako, kad viskas gerai. Prašau tyrimo rezultatų popieriuje, nes juos turiu parodyti ligoninėje (ne Santriškėse) mamą gydančiai gydytojai. Pradeda aiškinti, kad yra labai užsiėmusi, o dar straipsnį rašanti, todėl nei dabar, nei vėliau papildomo laiko skirti rezutatų aprašymui neturi. Tuo metu jau esu prie kabineto ir vos išjungus telefoną užeinu atkakliai reikalauti to, kas man priklauso. Gydytoja pasirausia popieriuose randa kažkokį aprašymą, kaip vaistinėse paruošti specialų tirpalą hiponatremijai gydyti, pabrauko popieriaus turinį ir paduoda man kaip rekomendaciją gydymui!!! Sesutė dar tyrimų rezultatus atspausdina. Gydytoja vis kalba kaip sunku dabar dirbti, kaip negalinti susikaupti ir t.t . Į ambulatorinio apsilankymo aprašymą akiplėšiškai įrašė: "Paaiškintos tyrimų metodikų ypatybės ir galimo alternatyvos. Su pateiktu tyrimų planu sutinka". Daugiau neturiu ką ir komentuoti.
Santariškių vadovai, gal pagelbėkite savo darbuotojai: išvaduokite nuo sunkaus jos darbo. Ir mums, pacientams bus tik geriau.

2017-12-23, 18:17 | Registruotas lankytojas 1

Pilnai pritariu neigiamiems pacientu komentarams. Laukiau daugiau kaip valanda. Leido suprasti, kad be reikalo atvykau, kad nusiskundimai nepagristi.

2017-10-31, 09:07 | Registruotas lankytojas 1

labai gera gyditoja

2017-09-25, 11:31 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-09-22, 14:34 | IP: 195.182.83.202

Nuostabi gydytoja. Kompetentinga, gerai išmananti savo srities specialistė. Paprasta, lengvai bendraujanti, visiems rekomenduoju.

2017-03-26, 15:29 | IP: 78.56.0.36

LABAI PUIKI GYDYTOJA NUOŠIRDI DRAUGIŠKA NUOSTABI

2017-02-15, 17:27 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-06-16, 13:33 | IP: *.*.*.*
2016-02-15, 17:49 | IP: 213.106.15.221

labai gera daktare dabar man kaip mama jai ne ji nezinocau savo problemu o kaip atejau pas daktare tai labai greitai viska man istire ir paskire gidima jai ne daktare tai ir butum tas auglis galvoi o kaip viska istire pasake kad reike darit opiracija labai gera net neturiu blogo ka pasakit is dideles reides DAKTARE su pagarba.ZANA S

2016-02-04, 23:14 | IP: 188.69.197.130

Tiesiog sunku suvokt kaip visi šitie komentarai gali buti apie viena ir ta pačia gydytoja? Vieni giria kiti keikia. Man matyt pasiseke nes pakliuvau pas "gerąją" daktare :) Labai maloniai pabendravome, gydytoja turinti savitą humoro jausmą. Nors ir pokalbio metu pasidare aišku kad gydytoja labai atsidavusi savo darbui ir rupestinga kiekvienam pacientui. Tačiau matosi kad biurokratija ir istatymu netobulumas žlugdo visus gydytojus idealistus, kaip ir ši puiki gydytoja. Kad ir kokia beviltiška ar sudetinga bebutu diagnoze gydytoja visomis imanomois priemonėmis stengsis padeti pacientui. Man tai patvirtino jos skambutis praejus keletui valandu po vizito, nors pagal mane jos darbo laikas jau puse valandos kaip turejo but pasibaiges. Negi gydytojas kuriam nusispjaut varginsis skambint pacientui po darbo valandu?

Mano nuomone puiki ir nrabejinga gydytoja. Sekmes jai!

2015-07-02, 21:20 | IP: 84.240.7.133

Nuostabi gydytoja! Lydėjau Mamą, kuri jau seniai gydosi pas nemalonią rajono gydytoja. Tai gyd. Jolanta yra tikras angelas! Ji smulkiai paaiškina ir papasakoja. Labai atidžiai išklausinėjo apie savijautą ir taiko įviaresnius tyrimo ir gydymo būdus. Sveikatos ir laimės jai!

Esate Jolanta Bacevičienė?