Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Saulius Eidukevičius, %

Registracija čia ir dabar
Sveikatos klinika (Viršuliškės)
Licencijos

Atsiprašome, bet vyksta informacijos atnaujinimas.

Eidukevičius Saulius dirba šioje gydymo įstaigoje
Registracija čia ir dabar
Sveikatos klinika (Viršuliškės)
Pacientų atsiliepimai
2023-09-11, 12:35 | Registruotas lankytojas 1

Puikus savo srities specialistas, jau po pirmo vizito savijauta žymiai pagerėjo. Atsako į visus klausimus, suteikia papildomos informacijos. Nuoširdžiai rekomenduoju!

2023-05-03, 22:14 | Registruotas lankytojas 1

Puikus specialsitas! Tikras savo srities profesionalas. Užteko kelių kartų, kad sūnaus turimos problemos pasitaisytu. Labai gražiai bendrauja su vaikučiais, tėvams duoda namu darbu, nukreipia ir parodo kaip ir ka reikia daryti, kad rezultatai butu dar geresni. Tikrai labai rekomenduoju! Matosi, kad gydytojas nuolatos tobulina savo gebėjimus ir kompetencija. Aciu. Esate pavyzdys daugeliui specialistų.

2023-01-30, 21:19 | Registruotas lankytojas 1

Puikus, nuoširdus, draugiškas specialistas, geriausias savo srities profesionalas, turintis nerealų humoro jausmą :) . Nuo pat pirmų dienų profesionaliai įsigilinantis į problemą ir tendencingai ją šalinantis. Kreipiausi pas Saulių su komresiniu stuburo slankstelio lūžiu, nenustojančiais stuburo skausmais , bei žymiais laikysenos sutrikimais. Progresas pradėjo matytis jau po pirmų apsilankymų. Kai kiti daktarai sakydavo, jog greito pagerėjimo naivu tikėtis, jau po kelių apsilankymų, skausmai nugaros srityje pradėjo ženkliai mažėti, laikysena pradėjo taisytis. Po poros mėnesių nugaros skausmai dingo lyg jų niekados nebuvo. O po kelių mėnesių nuo netaisiklingos laikysenos neliko praktiškai jokių pėdsakų, taipogi kūnas ženkliai sustiprėjo. Dėl netaisiklingos laikysenos, nugaros skausmų, teko lankytis pas ne vieną kinezeterapeutą, tačiau be jokių rezultatų. Saulius vienintelis, kuris padėjo. Pažymėtina, Saulius gydo ne simptomus, bet suranda ir šalina negalavimų priežastis.

2022-12-23, 14:16 | Registruotas lankytojas 1

Išties puikus gydytojas! Po apsilankymo jautiesi visomis prasmėmis pasitaisęs - tiek problemines vietas sutvarkė, tiek ir ūpą pakėlė. Saulius puikiai išmano savo darbą, gydo ne simptomus, bet suranda ir ištaiso negalavimų priežastis. Labai rūpestingas, kantrus. Jei Lietuvoje būtų daugiau tokių gydytojų, su sveikatos priežiūros sistema viskas būtų OK.

2022-10-04, 17:51 | Registruotas lankytojas 1

Puikus savo srities specialistas! Rankos auksinės, o humoro jausmas išvis nerealus. Po poros apsilankymų akys prašvito, dingo nuolatinis nugaros skausmas.
Jau einu ir rekomenduoju visiems, kas tik manęs klausosi :)

2022-09-12, 22:02 | Registruotas lankytojas 9

Puikus specialistas. Atsako į visus klausimus, duoda patarimų ir pats klausia, daug. Vienas klausimų - ar planuojate poilsį? Paprasta, bet teigiamo atsakymo neturėjau... Kreipiausi dėl peties ir nugaros skausmų. Dirbome 7 kartus. Verta? Labai. Ps. po vieno iš vizitų taip "atrakino" kaklą, kad tokio lengvumo nebuvo tekę jausti. Ačiū, kad esate. Linkėjimai nuo Šiaulytės.

2022-07-01, 12:03 | Registruotas lankytojas 1

Puikus specialistas. Teko apsilankyti pas kelis kineziterapeutus ir Saulius huvo vienintelis, kuris padėjo ir vis dar padeda dirbti su ilgai kamavusiom nugaros problemom. Taupykit laiką beišekant gero kineziterapeuto ir eikit pas Saulių.

2022-06-22, 01:21 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras kineziterapeutas, puikiai išmanantis savo sritį. Apart mankštų ir gydomųjų masažų buvo suteikta ir papildoma informacija, apie pratimus ir mankštas namų sąlygom. Po pirmų dviejų apsilankymų pasijautė rezultatas. Gydytojas kuris turi gerą patirtį, bei nuostabų humoro jausmą. Ačiū Jums, Sauliau!

2022-06-20, 10:44 | Registruotas lankytojas 1

Puikus savo srities specialistas.
Nuo pat pirmų dienų profesionaliai įsigilino į problemą ir pradėjome darbuotis.
Pagerėjimas pasijautė jau po pirmų apsilankymų. :)
Rekomenduoju!

2022-06-02, 15:18 | Registruotas lankytojas 3

Vasario 28 d. 8 man buvo atlikta labai baisi operacija, kurios aš norėčiau tiesiog ištrinti iš savo gyvenimo..
Dešinę ranką operavęs traumatologas (neva dėl epikondilito) atliko labai blogą darbą (visiškai neatsakingai ir neatsargiai) ir taip pažeidė mano periferinį nervą, kad kitą rytą iš tos privačios klinikos išėjau su blogesne ranka nei prieš operaciją, su chroniškais, baisiais ir papildomais skausmais. Po tos operacijos negalėjau net pakelti pirštų, o tas pats traumatologas vėliau pripažino, kad žalai atstatyti ir atsigauti gali prireikti daugiau nei metų.
Esu dėkinga Dievui ir geriems draugams, kurie rekomendavo gydytoją Saulių Eidukevičių! Nuo pat pirmojo susitikimo jaučiausi gerbiama, rimtai vertinama ir pagaliau patekusi į geras rankas. Pradėjau kineziterapiją pas S. Eidukevičių ir kiekvieną kartą, kai einu, jis kantriai klausia, kaip jaučiuosi, vis išbando naujus metodus, naują įrangą, naujas technikas, gilinasi į detales, deda milžiniškas pastangas asmeniškai ištirti mano atvejį. Jis net konsultuojasi su kitais specialistais ir nueina 'extra mile', kad padėtų man atgauti pažeistą ranką.
Po siaubingos patirties, kurią turėjau su ankstesniu gydytoju, ir po konsultacijų su neurologais, chirurgais ir traumatologais, tikrai jaučiuosi palaiminta, kad pagaliau patekau ne tik į puikaus specialisto, bet ir į labai gero žmogaus rankas, kuris taip pat turi humoro jausmą ir net liūdni dalykai atrodo ne tokie baisūs.
Kartais galvoju, kas būtų buvę, jei būčiau anksčiau sutikusi šį puikų specialistą! Esu tikra, kad būčiau išsigelbėjusi nuo netinkamo gydytojo ir netinkamos operacijos, kurios visai nebūtų reikėję!
Man dar reikės antros operacijos pas plastikos chirurgą, kad sutvarkytų pažeistą nervą, ir, žinoma, po šios antros operacijos pratesiu kineziterapiją pas gydytoją Saulių Eidukevičių.
Po mažiau nei 2 mėnesių jau galiu judinti pirštus ir atgavau viltį bei pasitikėjimą, kad visiškai pasveiksiu.
Galiu drąsiai ištarti tik padėkos žodžius ir teigiamus atsiliepimus apie šį puikų specialistą, turintį daug žinių ir nenumaldomą norą padėti savo pacientams.
Linkiu jam visokeriopos sėkmės ir tikiuosi, kad jis bus tinkamai vertinamas už savo žinias ir nuoširdų rūpestį. Jis to vertas. Ačiū, Sauliau!

2022-04-28, 19:43 | Registruotas lankytojas 2

Nuoširdus, rūpestingas žmogus, puikus specialistas. Pratimai, fizioterapija, masažas parinkti, atsižvegiant į esamą situaciją, ir viskas viename kabinete. Visi klausimai atsakyti. Ačiū, gydytojau!

2022-04-28, 19:43 | Registruotas lankytojas 2

Nuoširdus, rūpestingas žmogus, puikus specialistas. Pratimai, fizioterapija, masažas parinkti, atsižvegiant į esamą situaciją, ir viskas viename kabinete. Visi klausimai atsakyti. Ačiū, gydytojau!

2022-04-19, 09:10 | Registruotas lankytojas 1

Puikus specialistas. Į problemas žiūri plačiau, ieško būdų ne greitam skausmų ,,užglaistymui", o problemų sprendimui iš esmės. Atsako į visus rūpimus klausimus ir neleidžia jaustis neprotingai ar kvailai. Daugiau tokių profesionalų ir visi būsim sveikesni. (:

2022-03-01, 12:27 | Registruotas lankytojas 2

Sunku parinkti žodžius, kuriais galėtum apibūdinti specialistą, akivaizdžiai dirbantį iš pašaukimo. Teko susidurti jau senokai (2019 m.), bet ilgam laikui įsiminė betarpiškas bendravimas (taip, kartais ir stipriau išsireiškiant, it's ok), gilinimasis į klausimą, sprendimų paieška, žinių bagažas, polėkis tobulėti ir nepasiduoti.

2021-11-23, 21:45 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas Saulius tvarkė mano vaiko koją po kelio sanario uždegimo gydymo. Padarė įspūdį jo įsigilinimas į paciento situaciją ir sprendimo paieška, netgi nukreipė dar kartą pasidaryti MRT. Dirbo tol, kol atstatė kojos raumenis ir išnyko bet koks patinimas. Be to, gydydamas žiūrėjo ne tik į koją, bet ir vaiko laikyseną, atkreipė dėmesį į nugaros dalykus. Puikiai surado bendrą kalbą su vaiku.

2021-11-20, 11:15 | Registruotas lankytojas 1

Puikus savo srities specialistas! Akivaizdūs pokyčiai po apsilankymų. Ir kas labai svarbu - moka bendrauti ir susitarti su kūdikiu.

2021-08-23, 19:52 | Registruotas lankytojas 1

Puikus specialistas, išmanantis savo darbą ir darantis tai, ko reikia individualiam atvejui. Atėjau su skaudančiu juosmeniu po nevykusio masažo-iš karto pamatė kur bėda ir "paremontavo" :) malonu bendrauti ir žinau, kur grįšiu, jei turėsiu problemų. 100% rekomenduoju.

2021-07-13, 16:52 | Registruotas lankytojas 1

Profesionalas. Puikus,savo darbą išmanantis specialistas. Rezultatas akivaizdus-gyvenu be skausmo. Rekomenduoju tiek suaugusiems,tiek vaikams.

2020-07-15, 18:11 | Registruotas lankytojas 1

Daktaras mokantis bendrauti ir dirbti su kūdikiais. Nustatė kas negerai ir masažo bei pratimų pagalba padėjo vaikučiui tapti stipresniam. Ačiū dar kartelį

2020-02-27, 14:01 | Registruotas lankytojas 3

Puikus savo srities specialistas. Po dviejų apsilankymų dingo aštrus kojos skausmas. Malonus, bendraujantis. Atsako į visus klausimus.

2019-12-30, 13:32 | Registruotas lankytojas 1

Puikus specialistas, lankausi pas jį jau metus laiko, matosi progresas, kai visi kiti atsakydavo, jog nelabai ką galima padaryti. Kiekvieną apsilankymą iš naujo įvertina būklę ir parenka pratimus būtent tai dienai, niekada nedarom kokios tipinės mankštos, kiekvieną kartą vis kažkas kito įvertinus situaciją.

2019-12-19, 15:05 | Registruotas lankytojas 1

Auksinės rankos

2019-10-05, 19:58 | Registruotas lankytojas 3

Savo darbą mylintis ir išmanantis, atidus, išsamiai atsako į rūpimus klausimus ir labai greit randa bendrą kalbą su vaikais (masažavo 5 mėn. kūdikį). Rezultatu esame patenkinti ir labai rekomenduojame šį šaunų specialistą.

2019-09-24, 10:09 | Registruotas lankytojas 1

Per šešis gydymosi metus tai yra pirmasis daktaras, kuris pradėjo gilintis į problemą ir ją su visa atsakomybe spręsti. Matosi, kad S.Eidukevičius dirba rezultatui, o ne laikui. Gaunu pastovų komentarą apie gydymo eigą ir siekiamus tikslus, kas labai palaiko morališkai. Dar tik gydymo pradžia, o jau pajutau judėjimo laisvę, kurią S.Eidukevičius siekia užtvirtinti ilgesniam laikui. Matau jo didžiulį žinių bagažą kineziterapijos srityje, todėl esu beveik įsitikinęs, kad galėsiu be problemų vaikščioti ilgesnius atstumus. Tai daktaras vertas pagarbos ir dėkingumo.

2019-09-23, 17:37 | Registruotas lankytojas 1

Esu 32metu.
Nuo 14kos kenciu chroniskus nugaros skausmus.
Siek tiek jau buvau pasidavusi su visais ieskojimais ir tikejimu, kada nors dar jaustis normaliai, kol nesutikau daktaro Sauliaus!
Esu beproto dekinga draugam, kurie man ji rekomendavo, ir savo blaiviam protui "pabandyti dar karta".
Sis zmogus pakeite mano gyvenima is esmes!
Jo deka as sugebu miegoti naktim nekamuojama skausmu iki asaru, ir dienos metu nudirbti visus fizinius bei sedimus darbus, kaip visiskai sveikas zmogus!
As jam kartojau ir kartosiu, ne zmogus, o stebuklas!
Ir rekomenduoti be jokiu abejoniu, galiu drasiai visiems, pazistamiems, draugams ir svetimiems!

2019-05-30, 08:15 | Registruotas lankytojas 1

Savo profesijos žinovas 10/10 balų.
Atidus, susikoncentravęs į paciento problemą, atsako į visus pacientui rūpimus klausimus.
Tikras šiuolaikinis naujos kartos Gydytojas!
Rekomenduosiu visiems, kuriems reiks kineziterapeuto konsultacijos ar gydymo.
Ačiū, gydytojau labai, kad padarėte mano operuotą koją pilnavertiškai funkcionuojančią ir tokią pačią galingą, kaip ir sveikoji koja.
Geriausios kloties Jums.

Valdemaras K.

2019-03-29, 12:23 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus. Puikiai moka elgtis su vaikais

2019-03-18, 07:48 | Registruotas lankytojas 2

Puikus Daktaras. Gerai isaiskino mano peroblemą. Vykdo gydymą iki bus pasiekti reikiami rezultatai. Man po procedūrų pagerėjo. Galiu rekomentduoti šį daktarą.