Pacientai, kurie rekomenduoja Saulius Eidukevičius, %

Atsiprašome, bet vyksta informacijos atnaujinimas.

2021-11-23, 21:45 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas Saulius tvarkė mano vaiko koją po kelio sanario uždegimo gydymo. Padarė įspūdį jo įsigilinimas į paciento situaciją ir sprendimo paieška, netgi nukreipė dar kartą pasidaryti MRT. Dirbo tol, kol atstatė kojos raumenis ir išnyko bet koks patinimas. Be to, gydydamas žiūrėjo ne tik į koją, bet ir vaiko laikyseną, atkreipė dėmesį į nugaros dalykus. Puikiai surado bendrą kalbą su vaiku.

2021-11-20, 11:15 | Registruotas lankytojas 1

Puikus savo srities specialistas! Akivaizdūs pokyčiai po apsilankymų. Ir kas labai svarbu - moka bendrauti ir susitarti su kūdikiu.

2021-08-23, 19:52 | Registruotas lankytojas 1

Puikus specialistas, išmanantis savo darbą ir darantis tai, ko reikia individualiam atvejui. Atėjau su skaudančiu juosmeniu po nevykusio masažo-iš karto pamatė kur bėda ir "paremontavo" :) malonu bendrauti ir žinau, kur grįšiu, jei turėsiu problemų. 100% rekomenduoju.

2021-07-13, 16:52 | Registruotas lankytojas 1

Profesionalas. Puikus,savo darbą išmanantis specialistas. Rezultatas akivaizdus-gyvenu be skausmo. Rekomenduoju tiek suaugusiems,tiek vaikams.

2020-07-15, 18:11 | Registruotas lankytojas 1

Daktaras mokantis bendrauti ir dirbti su kūdikiais. Nustatė kas negerai ir masažo bei pratimų pagalba padėjo vaikučiui tapti stipresniam. Ačiū dar kartelį

2020-02-27, 14:01 | Registruotas lankytojas 3

Puikus savo srities specialistas. Po dviejų apsilankymų dingo aštrus kojos skausmas. Malonus, bendraujantis. Atsako į visus klausimus.

2019-12-30, 13:32 | Registruotas lankytojas 1

Puikus specialistas, lankausi pas jį jau metus laiko, matosi progresas, kai visi kiti atsakydavo, jog nelabai ką galima padaryti. Kiekvieną apsilankymą iš naujo įvertina būklę ir parenka pratimus būtent tai dienai, niekada nedarom kokios tipinės mankštos, kiekvieną kartą vis kažkas kito įvertinus situaciją.

2019-12-19, 15:05 | Registruotas lankytojas 1

Auksinės rankos

2019-10-05, 19:58 | Registruotas lankytojas 2

Savo darbą mylintis ir išmanantis, atidus, išsamiai atsako į rūpimus klausimus ir labai greit randa bendrą kalbą su vaikais (masažavo 5 mėn. kūdikį). Rezultatu esame patenkinti ir labai rekomenduojame šį šaunų specialistą.

2019-09-24, 10:09 | Registruotas lankytojas 1

Per šešis gydymosi metus tai yra pirmasis daktaras, kuris pradėjo gilintis į problemą ir ją su visa atsakomybe spręsti. Matosi, kad S.Eidukevičius dirba rezultatui, o ne laikui. Gaunu pastovų komentarą apie gydymo eigą ir siekiamus tikslus, kas labai palaiko morališkai. Dar tik gydymo pradžia, o jau pajutau judėjimo laisvę, kurią S.Eidukevičius siekia užtvirtinti ilgesniam laikui. Matau jo didžiulį žinių bagažą kineziterapijos srityje, todėl esu beveik įsitikinęs, kad galėsiu be problemų vaikščioti ilgesnius atstumus. Tai daktaras vertas pagarbos ir dėkingumo.

2019-09-23, 17:37 | Registruotas lankytojas 1

Esu 32metu.
Nuo 14kos kenciu chroniskus nugaros skausmus.
Siek tiek jau buvau pasidavusi su visais ieskojimais ir tikejimu, kada nors dar jaustis normaliai, kol nesutikau daktaro Sauliaus!
Esu beproto dekinga draugam, kurie man ji rekomendavo, ir savo blaiviam protui "pabandyti dar karta".
Sis zmogus pakeite mano gyvenima is esmes!
Jo deka as sugebu miegoti naktim nekamuojama skausmu iki asaru, ir dienos metu nudirbti visus fizinius bei sedimus darbus, kaip visiskai sveikas zmogus!
As jam kartojau ir kartosiu, ne zmogus, o stebuklas!
Ir rekomenduoti be jokiu abejoniu, galiu drasiai visiems, pazistamiems, draugams ir svetimiems!

2019-05-30, 08:15 | Registruotas lankytojas 1

Savo profesijos žinovas 10/10 balų.
Atidus, susikoncentravęs į paciento problemą, atsako į visus pacientui rūpimus klausimus.
Tikras šiuolaikinis naujos kartos Gydytojas!
Rekomenduosiu visiems, kuriems reiks kineziterapeuto konsultacijos ar gydymo.
Ačiū, gydytojau labai, kad padarėte mano operuotą koją pilnavertiškai funkcionuojančią ir tokią pačią galingą, kaip ir sveikoji koja.
Geriausios kloties Jums.

Valdemaras K.

2019-03-29, 12:23 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus. Puikiai moka elgtis su vaikais

2019-03-18, 07:48 | Registruotas lankytojas 2

Puikus Daktaras. Gerai isaiskino mano peroblemą. Vykdo gydymą iki bus pasiekti reikiami rezultatai. Man po procedūrų pagerėjo. Galiu rekomentduoti šį daktarą.