Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Aldona Kevličienė, %

Registracija čia ir dabar
INMEDICA KLINIKA, ALFA padalinys
INMEDICA KLINIKA, Vilniaus Šeškinės skyrius
AFFIDEA KLINIKA, (Konstitucijos pr. 15)
Licencijos

Gydytojas akušeris-ginekologas

Išduota: 2004-12-02, Nr. MPL-04235, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

90.5% Complete
4.5

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

81.9% Complete
4.1

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

81.6% Complete
4.1

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

78.7% Complete
3.9

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

76.6% Complete
3.8

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

73.2% Complete
3.7

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

84.9% Complete
4.2

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Registracija čia ir dabar
INMEDICA KLINIKA, ALFA padalinys
INMEDICA KLINIKA, Vilniaus Šeškinės skyrius
AFFIDEA KLINIKA, (Konstitucijos pr. 15)
Pacientų atsiliepimai
2022-07-28, 12:51 | Registruotas lankytojas 2

Vizitas buvo nemalonus ir keliantis įtampą. Ginekologė buvo nekantri, arogantiška, nervinga, paskambino seselė ir iškvietė atvykti anksčiau, bet už durų pralaukiau 1 val, demonstravo pakelto balso kalbėjimo manierą, nepagarbą, piktinosi ir skundėsi, kad turi labai daug darbo ir dar su manim kiek reikalų. Pasijutau pažeminta ir nereikalinga. Jei gydytojos netenkina darbo sąlygos visuomet yra kitas pasirinkimas – užleisti vietą gabesniam ir noro turinčio dirbti specialistui. Toks gydytojos elgesys kelia klausimą, ar pasirinkdama šią profesiją gydytoja apgalvojo mediko darbo ypatumus ir, ar pasirinko teisingą kelią iš kurio valgo duoną?

2022-03-30, 23:46 | Registruotas lankytojas 22

Teko lankytis pas cia gydytoja pries keleta metu. 100% nerekomenduoju. Visiska empatija ir pohuizmas tavo sveikatai ir netgi gyvybei. Venkite sios gydytojos ir paieskokite kito ginekologo, Vilniuje yra daug darba mylinciu ginekologu.

2021-08-19, 22:37 | Registruotas lankytojas 2

Deja, teko 2 kartus susidurti su sita "gydytoja" skirtingose klinikose.

1. Melavimas. Pirma karta buvau pas ja profilaktiniam patikrinimui. Po vizito is klinikos gaunu skambuti, kad turiu skola 120 eur uz neapmoketas paslaugas. Atsiprasiau ir pranesiau, kad gydytoja man nieko nesake apie mokejima. Registraturos merginu paklausta melavo, kad buvau ispeta apie mokescius.

Antraji karta susiduriau su ja nestumo metu.

2. Kompetencijos. Apziurejus echoskopu prigasdino visomiom ligomis, kad vaikelis bus nesveikas ir t.t. Pagal ja folios rūgšties gerti nereikia (nors visas pasaulis zino jos nauda). Vienas absurdiskiausiu momentu buvo kaip pasake, kad lyti galiu suzinoti tik gimus vaikui nes mokslas nesugeba is anksto to nustatyti.. Ko gero suprantat "gydytojos" kompetenciju lygi.

3. Bendravimas. Kai pasakiau, kad turiu klausimu, nes tai mano pirmas nestumas ji tiesiog atsake, kad i juos neatsakines, o as galiu kreiptis i savo seimos gydytoja, mat ponia laiko neturi. Nepaisant to uzdaviau klausimus tai labai atsainiai i juos atsakinejo.

Isvados labai paprastos: jeigu jums siulys uzsirasyti pas Kevliciene, paprasykite, kad jus uzrasytu pas tikra gydytoja.

2021-07-19, 08:11 | Registruotas lankytojas 1

Priemė 15min vėliau, nes užėjus į kabinetą neva mano vizito jai nenurodė su ja dirbanti seselė. Padrikai, neišsamiai atsakinėjo į mane dominančius klausymus, į kai kuriuos klausymus atsakydama primetė netaktiškus, su medicina nesusijusius aspektus, neatliko tyrimų teigdama, kad jiems, daktarams čia poliklinikoje skiria per mažai laiko vienam pacientui, nesudarė tikslių gairių, kaip ir kur tirtis toliau tik tarp eilučių kvietė atvykti dar kart į privatų sektorių išsamesniems tyrimams.
Sugaištas laikas ir sugadinta nuotaika. Linkiu esant galimybei rinktis ne šį specelistą.

2021-05-21, 19:05 | Registruotas lankytojas 13

SIAUBINGA GYDYTOJA!!!!
Prašiau pažymos darbui. Parašė pramanytus maudimus dešiniajame pilvo šone. Prašiau pataisyti, ji atsisakė, sakė skubu, negaliu. Pradėjus reikalauti viešai klinikoje, prie personalo ir klientų sąžiningai atlikti darbą, ji sutiko po darbo išrašyti naują pažymą. Susisiekė su manim registratorė, patikslino, kad gydytoja įkėlė pažymą į esveikata puslapį. Ten apsilankius pažymos neradau, tik pakoreguotą diagnozę šį kartą su maudimu cezario pjūvio rando srityje! Jokių maudimų ar skausmų neturiu. Susisiekiau telefonu jai išeidinėjant iš darbo, ji atsisakė taisyti pažymą, neva viskas ten tvarkinga. Įtariu, kad užpyko, jog atsisakiau papildomai apmokamo gimdos kaklelio tyrimo, kurį primygtinai siūlė vis.

2020-11-10, 19:35 | Registruotas lankytojas 2

Lankiausi Šeškinės InMedica klinikoje su siuntimu dėl 36sav echoskopo, jo metu nustatė, kad vaisius mėnesiu atsilieka, bet nieko nepaaiškino, ką tai reiškia, kokia tai prognozė ir pan. Man ėmus klausinėti pasakė, kad ji mane pirmą kartą mato ir negali nieko pasakyti, dėl ko čia taip yra, aš paaiškinau, kad noriu ne priežasties, o paaiškinimo, kaip man toliau elgtis, ar čia labai blogai, ką išvis tokia diagnozė reiškia, gydytoja pradėjo kaltint, kad ją puolu. Norėjosi tik greičiau dingti iš kabineto, paprašiau užpildyt nėščiosios kortelę ir mane išleisti, gydytoja specialiai vilkino laiką ir atrodė, kad bando kažkokį konfliktą sukelti, žodžiu dar nesu turėjus tokios blogos patirties su gydytoju, o ypač nėštumo metu. Prigąsdino, kad vaikui kažkas negerai, nieko nepaaiškino ir dar grubiai bendravo. Siūlyčiau apeiti tokius "specialistus", o ypač nėštukėms.

2019-02-27, 10:43 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-01-04, 11:18 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-05-23, 15:21 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-12-14, 18:44 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-10-23, 17:49 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 11 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-06-19, 20:45 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Aldona Kevličienė?