Pacientai, kurie rekomenduoja Aldona Kevličienė, %

Išduota: 2004-12-02, Nr. MPL-04235, Galiojanti

2019-06-28, 16:03 | 1

Nuostabi gydytoja, labai švelni ir taktiška. Tik geriausia patirtis, tikrai rekomenduoju.

2019-03-22, 10:57 | 1

Puiki gydytoja, maloniai bendrauja, įsiklauso, išsamiai viską paaiškina, ištiria. Ne vieną kartą jau lankiausi ir lankysiuos, nusiskundimų jokių neturiu dėl jos kompetencijos.

2019-02-27, 23:16 | 7

Buvau su kito gydytojo siuntimu, patikrinti galimas simptomų (ūmus, labai stiprus nugaros apačios skausmas) priežastis. Gydytoja įdėmiai apklausė, atsakė į visus klausimus, atliko reikiamą echoskopinį tyrimą.

Gal šiek tiek keistai nuskambėjo raginimas ilgalaikei kontracepcijai (nesusijęs su mano problema) - bet kam nepasitaiko ;)

2019-02-27, 12:43 | 3

Nerekomenduoju, gydytoja nenustatė skausmų priežasties, o paprašius siuntimo pas aukštesnio lygio gydytoją - išsisukinėjo, paskyrė netikslingų mokamų tyrimų, visaip kitaip vilkino laiką (tai sesutės nėra, negaliu atlikti tyrimų, tai be tyrimų neduosiu siuntimo ir t.t.) Sugaišau daug laiko, o rezultatai nuliniai.
Geriau apeikit iš tolo.

2019-01-04, 13:18 | 1

Buvau užsiregistravusi poliklinikoje. Mane patikrino, suabejojo mano diagnoze ir pasakė, kad užsiregistruočiau po kelių dienų į kliniką Santariškėse, apie tai, kad čia privati klinika nieko neužsiminė. Atvažiavusi į tą kliniką supratau, kad čia privati, pagalvojau gal mane su siuntimu siunčia ir nereikės mokėti, nes apie tai nebuvo nei kalbos (dėl mokamų paslaugų ar, kad čia privati klinika). Mane priėmė pakonsultavo, viską tą pati atliko ką ir poliklinikoje. Ir toliau nieko neprasitarė apie mokamą paslaugą, išėjus mane pasigavo administratorė ir pasakė, kad turiu susimokėti. Sumokėjau apie 100e. Esme, kad daktarė turėjo mane informuoti ar sekantį kartą ateiti vėl į polikliniką pasitikrinti ar važiuoti į privačią kliniką pas ją ir mokėti už tą pačią apžiūrą kokią atliko poliklinikoje. Manau norėjo pasipelnyti iš manęs nes buvau labai išsigandusi dėl savo diangnozės. Nes poliklinikoje išgąsdino dėl diagnozės ir pasakė kad po poros dienų užsiregistruočiau jos duotu tel nr. O privačioje klinikoje patikino, kad viskas 100% gerai.

2018-09-27, 09:16 | 5

Prisiskaičius komentarų buvo nedrasu eiti pas šią gydytoją. Pas ją lankiausi du kartus ir esant reikalui tikrai kreipsiuosi dar! Nustatė diagnozę, paskyrė gydymą ir neišsišaipė iš esamos padėties, ką padarė prieš tai buvusi ginekologė.

2018-09-15, 23:54 | 2

Gydytoja labai silta, geranoriska :) jos deka, po 3 metu planavimo, susilaukem pirmagimio. Tos kurios raso, kad neileidzia is karto vyrus i echo, taip ir yra, del to kad kai ilgai stebi judini vaikeli jis issijudina ir po to sunku ismatuoti. Bent jau jinai man taip sake. Todel jinai is pradziu viska ismatuoja, o po to pasikviecia vyra ir jam dar karta viska issamiai parodo ir paaiskina. Rekomenduoju!

2018-08-31, 18:15 | 3

Bijojau eiti dėl atsiliepimų pas ją, bet višiska nesamone atsiliepimai. Viena maloniausių man sutiktų gygytojų. Daug patarimų davė, nustatė problemą labai greitai, aiškiai. Manau kad ji taps mano ginekologe ilgam. Rekomenduoju tikrai neskaityti komentarų apačioje.

2018-08-22, 13:19 | 1

Labai gera gydytoja, išmano savo srities darba, skiria tinkama gydima. Isigilina i paciento sveikata, kaip i savo artimo zmogaus. rekomenduoju!!!!
Esu labai patenkinta .:)
Ačiū jums Labai!:)))

2018-08-14, 12:46 | 2

Labai maloni ir geranoriška gydytoja. Skyrė dėmesio ir laiko daugiau, negu tikėjausi. Pati užsirašė papildomam vizitui, kad įsitikintų, kaip veikia gydymas. Po kiekvieno vizito pas gydytoją jausdavausi labai teigiamai.