Pacientai, kurie rekomenduoja Živilė Auglytė, %

Atsiprašome, bet vyksta informacijos atnaujinimas.

Auglytė Živilė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Auglytė Živilė?

2020-06-18, 12:57 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju. Buvo labai sunku susikalbėti, gyditoja dažnai keičia nuomonę, yra labai kategoriška ir neprisitaikanti. Atrodė, kad sesijų laikas tiesiog eina veltui. Daugiau traumavo nei padėjo. Gal kitam žmogui metodika ir tiktų, bet tikrai nerekomenduoju jautriems žmonėms. Labai tiksliai situaciją apibūdino komentaras apačioje "Taip ir nesupratau, kas iš manęs buvo reikalauta, pasijaučiau kalta, kad kreipiausi."

2019-09-23, 19:09 | Registruotas lankytojas 3

Iš pradžių gydytoja atrodė maloni, tačiau atlikus testus viskas pasikeitė.
Bendravo kandžiai, su ironija. Save aukštino kaip neklystančią specialistę. Labai keičiasi nuomonė, vieną kartą galima kalbėti tam tikra tema, kitą kart jau stabdo. Taip ir nesupratau, kas iš manęs buvo reikalauta, pasijaučiau kalta, kad kreipiausi.

2019-08-12, 11:53 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi specialiste ir gydytoja terapeute. Turejau problemu su nerimu, gudytoja ne tik padejo pasveikti, bet ir paaiskino daug dalyku susijusiu su emociju valdymu ir priemimu. Patarciau kiekvienam, kam reikia pagalbos ir kas nori suprasti daugiau apie save.

2018-06-05, 13:54 | Registruotas lankytojas 1

aš nemaniau kad gydyti galima ir ne tik vaistais. Man kaip ir daugeliui buvo sunkumai ir neaiškumai kurie susidarė,,dūšėje ,,negalėjau pati surasti išeities ,kaip kokia siena prieš save ir šeimoje užsidariau bendraujant. Ir taip buvo malonu kaip ramiai o toks šios gydytojos bendravimo būdas klausimas po klausimėlio ligtai ir pati aš suradau atsakymus...laaabai dekinga už gerb.ŽIVILĖS kompetencija žmoniška priėjimą nesijaučiant lygoniu .Pats bendravimas buvo draugiškas .Žinokite labai rėkomendojų savo problėmas spresti tik su tokia gydytoja kaip gėrb .ŽIVILĖ. sekmės man ir kitiem kas patikės savo problemas šiai maloniai ir laaaabai kompetatingai gydytojai.

2018-01-03, 20:35 | Registruotas lankytojas 1

NEREKOMENDUOJU!!! Specialistas neprisiima atsakomybės už savo žodžius ir dar apkaltina jus dėl situacijos (mano asmeninė patirtis... ). Labai norėčiau padėti kitiems to išvengti... Jeigu patekote pas ją - prašykite, kad pakeistų daktarą.... :/

2017-10-31, 12:52 | IP: 193.219.84.66

Pas psichologę Živilę lankiausi beveik metus. Nors praėjo beveik dveji metai, bet psichologę nuolat prisimenu. Imli, dėmesinga, pastabi, konkreti. Jei norite visokių "siu-siu-siu" ir malonybinių žodelių, tai ji jums netiks. Man Živilės metodika tiko, padėjo įveikti krizę. Jaučiu jai didelį dėkingumą.

2017-10-12, 23:36 | IP: *.*.*.*