Pacientai, kurie rekomenduoja Živilė Auglytė, %

Medicinos psichologas

Išduota: 0000-00-00, Nr. ,

Auglytė Živilė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Auglytė Živilė?

2019-08-12, 11:53 | 1

Nuostabi specialiste ir gydytoja terapeute. Turejau problemu su nerimu, gudytoja ne tik padejo pasveikti, bet ir paaiskino daug dalyku susijusiu su emociju valdymu ir priemimu. Patarciau kiekvienam, kam reikia pagalbos ir kas nori suprasti daugiau apie save.

2018-06-05, 13:54 | 1

aš nemaniau kad gydyti galima ir ne tik vaistais. Man kaip ir daugeliui buvo sunkumai ir neaiškumai kurie susidarė,,dūšėje ,,negalėjau pati surasti išeities ,kaip kokia siena prieš save ir šeimoje užsidariau bendraujant. Ir taip buvo malonu kaip ramiai o toks šios gydytojos bendravimo būdas klausimas po klausimėlio ligtai ir pati aš suradau atsakymus...laaabai dekinga už gerb.ŽIVILĖS kompetencija žmoniška priėjimą nesijaučiant lygoniu .Pats bendravimas buvo draugiškas .Žinokite labai rėkomendojų savo problėmas spresti tik su tokia gydytoja kaip gėrb .ŽIVILĖ. sekmės man ir kitiem kas patikės savo problemas šiai maloniai ir laaaabai kompetatingai gydytojai.

2017-10-31, 12:52 | IP: 193.219.84.66

Pas psichologę Živilę lankiausi beveik metus. Nors praėjo beveik dveji metai, bet psichologę nuolat prisimenu. Imli, dėmesinga, pastabi, konkreti. Jei norite visokių "siu-siu-siu" ir malonybinių žodelių, tai ji jums netiks. Man Živilės metodika tiko, padėjo įveikti krizę. Jaučiu jai didelį dėkingumą.