Pacientai, kurie rekomenduoja Giedrius Strazdas, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2008-11-07, Nr. MPL-11791, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-04-02, 09:14 | Registruotas lankytojas 1

Malonus, konkretus ir viską paaiškinantis. Apžiūroje buvo paauglė, bendravo labai maloniai. Apžiūrą atliko atidžiai. iš karto nustatė problemą bei skyrė gydymą. Tik kuo geriausios rekomendacijos šiam gydytojui.

2021-01-27, 20:59 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas.

2020-03-08, 15:18 | Registruotas lankytojas 7

Labai gailiuosi, kad teko su juo susidurti. Diagnozė išmušė iš vėžių. Buvo labai sunku kol išsiaiškinau tikrasias ligos priežastis. Bendravimas buvo labai nekorektiškas.

2020-01-15, 10:53 | Registruotas lankytojas 5

Giedrius Strazdas - gydytojas iš didžiosios raidės. Ačiū už puikiai atliktą nosies kriauklių operaciją,- gyvenimas tapo kur kas lengvesnis, kaip jis ir žadėjo.

2019-12-29, 20:29 | Registruotas lankytojas 3

Pats geriausias gydytojas kokį teko sutikti dėmesingas šmaikštus ir labai žavingas vyras kaip visi rudaakiai tik jo dėka supratau ką reiškia kvėpavimas per nosį Santariškių klinikose buvo darytos dvi pertvaros operacijos be efekto patekusi į šią gydymo įstaigą kaip Lazdynų ligoninė ir pas puikų specialistą pagaliau viskas pavyko ačiū jums daktare T.Rojekaitė

2019-10-28, 09:25 | Registruotas lankytojas 1

Pas Dr. Giedrių operavausi antrą kartą. Pirmą man buvo atliekama nosies repozicija, o antrą - nosies kriauklių ir pertvaros operacijos. Daktarą man rekomendavo toje pačioje įstaigoje dirbantis žmogus. Žinoma, prieš operaciją, pats skyriau laiko pasidomėti šiuo specialistu, bet ilgai to daryti nereikejo, nes žmonių atsiliepimai bei kvalifikacijos aprašymas buvo užtektini įrodymai užtvirtinti mano pasirinkimą. Tad, kiek laiko praėjus po operacijos, galiu patvirtinti, kad tai ne tik yra žmogus, kuris puikiai išmano savo darbą, bet ir žmogus nestokojantis empatijos bei dėmesio savo pacientui. Esu dėkingas už visus papildomus pooperacinius vizitus ir dėmesį, kurio dėka mano gijimas vyko greičiau, nei įprastai, tokio tipo operacijai.

2019-09-24, 08:52 | Registruotas lankytojas 1

Puikus chirurgas, savo srities ekspertas ir puikus gydytojas visapusiškai. Ačiū!

2019-08-28, 14:12 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdus suvalkietiškas AČIŪ Gydytojui už atliktą polipų šalinimo operaciją. Jaučiuosi tarsi naujai gimęs,profesionalaus gydytojo dėka galiu pajusti pilnavertį gyvenimą. Sėkmės Daktare atsakingame ir kruopščiame Jūsų darbe. Regimantas-Marijampolė

2019-08-19, 18:21 | Registruotas lankytojas 5

Labai geras ir rupestingas gydytojas, bendrauja maloniai ir atsako i visus klausimus. Lankiausi pas daug LOR specialistu, bet jis vienas is geriausiu.

2019-08-14, 09:58 | Registruotas lankytojas 7

Puikus Gydytojas! Išklausė, atsakė į visus klausimus. Pasidomėjo net apie gretutines ligas. Rekomenduoju!

2019-08-13, 15:59 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas, pilnai nustatė problemą, viską paaiškino. Visą gyvenimą gydė nuo šienligės, o šis gydytojas nustatė, kad kreiva pertvara trukdė ne tik kvėpuoti, bet ir nepakankamai deguonies tekdavo smegenims, kas ateities perspektyvoje galėjo lemti daugybę problemų. Pirmą kartą buvo galima jaustis, kad gydytojas tikrai supranta, ką kalba ir pilnai juo pasitikėti. Rekomenduoju!

2019-07-02, 14:25 | Registruotas lankytojas 1

Pats baisiausiaus gydytojas koki teko sutikti,grubus ir arogantiskas.Sumokejau 55eurus uz 10min.Niekam nerekomenduociau!

2019-02-26, 19:20 | Registruotas lankytojas 35

Profesionaliai išoperavo gigantišką cistą. Tai pats nuostabiausias gydytojas! Rekomenduoju.

2019-01-15, 12:23 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas labai profesionalus ir konkretus. Puikiai nustato diagnozę ir gydymo būdus. Man operavo nosies pertvarą, per apžiūras visada pasiteiraus pacientų savijautos. Gydytojas pagal pašaukimą, rekomenduoju 100! :)

2019-01-11, 13:31 | Registruotas lankytojas 1

Atliko nosies operaciją - šalino nereikalingus darinius. Nuostabus gydytojas, puikus žmogus - profesionalus, konkretus, linksmas:) Rekomenduočiau nedvejodama.

2018-12-15, 14:47 | Registruotas lankytojas 4

Sumokėjau 75€ už 15min. Gydytojas apie problemą pasakė tik tiek, kiek klausiau ir nieko daugiau - jei nebūčiau klausęs, nebūčiau sužinojęs nei kas yra, nei kodėl, nei ką galima daryti. Rizikos veiksniai išvis nebuvo klausti, pats nusprendė, kad negeriu ir nerūkau, nei kokios operacijos buvo darytos, nei kodėl nebuvo klausta.
Žodžiu, jei pacientas, sumokėjęs 75€ ateis nusiteikęs tik atsakyt į užduotus klausimus - toks pacientas išeis po mažiau nei 10min nieko nesužinojęs, tik su receptu rankoj.

2018-11-25, 20:34 | Registruotas lankytojas 5

Ačiū daktarui už atliktą nosies pertvaros operaciją. Nors dar esu ligoninėje, o po operacijos praėjo tik 2 paros,tačiau sparčiai sveikstu.
Labai norėjau, kad būtent šis gydytojas mane operuotų, ir labai apsidžiaugiau, kad patekau į geriausias rankas.
Tikiuosi greitai suprasiu, ką ištiesų reiškia kvėpuoti per nosį.
Didžiausios sėkmės Jums ir dar kartą nuoširdus AČIŪ :)

2018-03-19, 16:12 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas, savo srities profesionalas. Gydytojas iš didžiosios raidės, kuris puikiai nustato problemą, profesionaliai konsultuoja ir yra rūpestingas bei patikimas.

2017-10-20, 14:19 | Registruotas lankytojas 2

Dalykiškas, konstruktyvus ir efektyvus bendravimas. Jaučiasi aukštas profesionalumo lygis. Operacija pavyko 100%. Rekomenduočiau tiems, kas nori ne paverkt į liemenę, o išsigydyti. Dukra (8 metų) taip pat konsultavosi pas jį, rezultatas ir procesas - lygiai tokiame pačiame aukštame lygyje.

2017-09-15, 17:41 | IP: 78.56.105.62

Birželį gyd. Strazdas man atliko nosies pertvaros operaciją - ir ryžtis jai buvo vienas geriausių mano sprendimų šiemet. Pagaliau supratau, ką reiškia kvėpuoti per nosį -- žinot, neapsakomas malonumas :} Ačiū gydytojui už tokią dovaną -- net nesitikėjau tokio gyvenimo kokybės šuolio.

2017-07-25, 13:10 | Registruotas lankytojas 4

Puikus gydytojas.

2017-07-09, 18:31 | IP: 84.32.155.18

Nuostabus gydytojas,rekomenduoju visiems.

2017-06-09, 19:34 | IP: 78.60.109.153

Geras gydytojas, siltai bendrauja, palaiko pokalbi, domisi apie liga, klausineja. Pries tai buvau pries 3 LOR, nei vienas nerado problemos, apie Strazda atsiliepimai tik teigiami.

2017-02-27, 10:38 | IP: 88.119.158.44

Esu labai dėkinga Giedriu Strazdui už puikiai atliktą nosies pertvaros operaciją. Padarė daug daugiau nei buvo tikėtasi. Be jokių abejonių rinkitės jį, tikrai nepasigailėsite.

2017-02-13, 15:57 | IP: 213.159.35.100

Nuostabus gydytojas, dirbantis iš pašaukimo. Man atliko anginos operaciją. Viskas praėjo labai sėkmingai, gydytojas rūpestingas, kompetetingas, labai profesionalus. Puikiai prižiūrėjo pooperaciniu laikotarpiu, detaliai atsakė į visus rūpimus klausimus. Jo nustatyta diagnozė buvo labai taikli, gydymas efektingas. Labai rekomenduoju šį gydytoją, nes profesionaliai atlieka savo darbą ir yra labai žmogiškas.
AČIŪ JAM, kad daugiau tokių gydytojų kaip gerb. Giedrius Strazdas.

2017-02-10, 11:19 | IP: 188.69.214.24

Esu nuoširdžiai dėkinga šiam Gydytojui, labai džiaugiuosi jo gydymu, viskas puikiai pavyko, tai žmogus, kuriuo iškart pajutau,jog galiu pasitikėti. Labai malonus, profesionalus. Visad atsiminsiu ir paminėsiu tik geriausiu.

2016-12-12, 18:14 | Registruotas lankytojas 15

Puikus gydytojas

2016-11-24, 20:14 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabus gydytojas! Labai supratingas, atidus, nebijo klausimu ir issamiai atsako, toks labai zmogiskas,ko dazniausiai truksta musu gydytojams...Super!

2016-11-02, 19:00 | IP: 89.116.136.81

labai jautrus.nuosirdus Tikras gydytojas

2016-08-26, 22:07 | IP: 78.56.73.205

Tiesiog nuostabus gydytojas! Labai graziai bendraujantis, tikras savo srities profesionalas. Operacija padare idealiai. Su juo labai malonu ir idomu bendrauti; pries operacija kazkaip ramu.
Nuostabus gydytojas, charizmatiskas ir simpatiskas zmogus.
D.

2016-07-29, 12:08 | IP: 81.7.123.130

Labai rūpestingas, nuoširdus, kvalifikuotas.

2016-05-04, 15:09 | IP: 78.157.78.61

Nuostabus gydytojas, visada pasiteirauja kokia tavo savijauta, rūpestingai elgiasi su savo pacientais, mėgsta pašmaikštauti, suteikia visišką pasitikėjimo jausmą, bei maloniai bendrauja.
Ačiū už rūpestį !

2016-04-16, 18:58 | IP: 84.46.251.66

Nuostabus gydytojas. Kreipiausi sunkiai susirgusi - užteko vieno apsilankymo, greitos procedūros ir po savaitės jau buvau sveika. Ačiū šiam puikiam gydytojui už profesionalumą ir nuoširdumą.

2016-01-12, 21:36 | IP: 188.69.209.57

Tai pats nuostabiausias daktaras kokį man teko sutikti, o sutikti teko jų daug!.. Jis visiškai mane nuramino, profesionaliai ir labai aiškiai paaiškino kas man, kaip gydyti, ką daryti.. Pasidalino nuostabiais patarimais, kuriu niekad nebuvau sulaukusi is kitu daktaru del tos pačios ligos!! Su juo buvo galima ir pasijuokti ir rimtai pakalbeti!! Va tokie turi buti visi daktarai!!

2014-12-23, 08:36 | IP: *.*.*.*

2014-09-30, 17:25 | IP: 82.140.178.42

Puikus gydytojas. Tikras profesionalas. Malonu bendrauti. Rupestingas.Aciu.

2014-09-24, 15:46 | IP: 84.46.234.106

Sutinku su visų čia pasisakiusiųjų išsakytais gražiais žodžiais apie gydytoją Giedrių Strazdą. Nors po tonzilių šalinimo operacijos jau praėjo metai, bet aš kiekvieną dieną vis dar rašau nematomus laiškus, kuriuose dėkoju šiam žmogui - gydytojui, kad man nebeskauda gerklės, tas dėkingumas ir pagarba tebegyvena mano širdyje. Aš labai laiminga, AČIŪ JUMS LABAI!

Ra.Sa.

2014-06-20, 18:26 | IP: 80.240.14.34

MALONUS IR PROFESIONALUS GYDYTOJAS.

2014-03-19, 09:45 | IP: 78.56.81.38

Taktiškas, maloniai bendraujantis gydytojas, suteikiantis išsamią konsultaciją apie ligą.

2013-10-14, 06:48 | IP: 88.119.29.171

geras specialistas,zino savo darba

2013-09-30, 13:44 | IP: 78.158.21.141

Santūrus, dalykiškas, maloniai bendraujantis gydytojas. Man po traumos susiuvo nosį. Vėliau po nosies pertvaros operacijos, gydytojas atliko krešulių valymo procedūras, konsultavo dėl po operacinio gydymo. Gydytojas savo darbą atliko labai profesionaliai. Ačiū. Nuoširdžiai - NETURIU.

2013-06-28, 10:56 | IP: 193.219.12.52

Labai šaunus daktaras. Kalba konkrečiai ir "į temą", nevynioja žodžių į gražius saldainių popierėlius. Pasako kas blogai kas gerai. Žodžiu super.

2013-03-22, 12:31 | IP: 78.56.153.143

Dėkoju gydytojui Giedriui Strazdui ir visai RVU ligines Ausų/nosies/gerklės skyriaus komandai už rūpesti, priežiūrą, malonų bendravimą. Šių žmonių dėka po dviejų metų vėl galiu nardyti. Vasario pradžioje man buvo atlikta nosies polipų operacija.

2012-03-30, 09:12 | IP: 78.56.177.14

Profesionalus gydytojas. Subtilus, ramus, rūpestingas. Detaliai paaiškina ligos problematiką,
atsako į visus dominančius klausimus. Labai šiltas žmogus. Ačiū!

2012-01-01, 12:02 | IP: 78.60.58.80

Labai profesionalus, malonus ir linksmas gydytojas.

2011-12-04, 13:09 | IP: 78.157.83.104

Daktaras Strazdas Giedrius mane tik konsultavo ir atliko krešulių iš nosies nusiurbimą. Palatos kolegoms atliko nosies pertvaros operacijas. Šį gydytoją vertinu PUIKIAI. Rekomenduoju šį gydytoją!

2011-08-22, 07:43 | IP: 80.239.242.206

Nuostabus gydytojas, tikras profesionalas

2011-04-13, 21:27 | IP: 78.62.92.20

Per savo gyvenimę teko nemažai lankytis pas įvairių sričių specialistus, tačiau Jis pats geriausias. begalo malonus: visada pasiteirauja kokia tavo savijauta, rūpestingai elgiasi su saVo pacientais, mėgsta pašmaikštauti, suteikia visišką pasitikėjimo jausmą, bei maloniai bendrauja. Kiek žinau, yra geriausias LOR specialistas Lietuvoje, manau tai daug ką pasako apie šį gydytoją - jis savo srities profas!! esu Jam begalo dėkinga už man atliktą operaciją!!!!

2011-04-05, 15:00 | IP: 80.240.9.236

IDEALUS GYDYTOJAS.
Be komentarų - jis tiesiog nuostabus. Ramus, išmanantis savo darbą, turi puikų humoro jausmą ir rūpinasi savo pacientais.
Gydytojau, priimkite mano didžiausią padėką už Jūsų pastangas, už Jūsų gebėjimus, už Jūsų profesionalų gydymą.
Nuo to laiko kai Jūs pažinau - aš Jūsų ištikimiausia gerbėja.
DĖKUI !!!!

2010-08-18, 18:34 | IP: 88.223.25.90

Profesionalus, malonus gydytojas, puikiai išmanantis savo darbą ir rūpestingai jį atliekantis.
Pagarba ir padėka Gydytojui!

Ramūnas Sungaila.