Pacientai, kurie rekomenduoja Giedrius Strazdas, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2008-11-07, Nr. MPL-11791, Galiojanti

2019-10-28, 11:25 | 1

Pas Dr. Giedrių operavausi antrą kartą. Pirmą man buvo atliekama nosies repozicija, o antrą - nosies kriauklių ir pertvaros operacijos. Daktarą man rekomendavo toje pačioje įstaigoje dirbantis žmogus. Žinoma, prieš operaciją, pats skyriau laiko pasidomėti šiuo specialistu, bet ilgai to daryti nereikejo, nes žmonių atsiliepimai bei kvalifikacijos aprašymas buvo užtektini įrodymai užtvirtinti mano pasirinkimą. Tad, kiek laiko praėjus po operacijos, galiu patvirtinti, kad tai ne tik yra žmogus, kuris puikiai išmano savo darbą, bet ir žmogus nestokojantis empatijos bei dėmesio savo pacientui. Esu dėkingas už visus papildomus pooperacinius vizitus ir dėmesį, kurio dėka mano gijimas vyko greičiau, nei įprastai, tokio tipo operacijai.

2019-09-24, 11:52 | 1

Puikus chirurgas, savo srities ekspertas ir puikus gydytojas visapusiškai. Ačiū!

2019-08-28, 17:12 | 1

Nuoširdus suvalkietiškas AČIŪ Gydytojui už atliktą polipų šalinimo operaciją. Jaučiuosi tarsi naujai gimęs,profesionalaus gydytojo dėka galiu pajusti pilnavertį gyvenimą. Sėkmės Daktare atsakingame ir kruopščiame Jūsų darbe. Regimantas-Marijampolė

2019-08-19, 21:21 | 2

Labai geras ir rupestingas gydytojas, bendrauja maloniai ir atsako i visus klausimus. Lankiausi pas daug LOR specialistu, bet jis vienas is geriausiu.

2019-08-14, 12:58 | 6

Puikus Gydytojas! Išklausė, atsakė į visus klausimus. Pasidomėjo net apie gretutines ligas. Rekomenduoju!

2019-08-13, 18:59 | 1

Nuostabus gydytojas, pilnai nustatė problemą, viską paaiškino. Visą gyvenimą gydė nuo šienligės, o šis gydytojas nustatė, kad kreiva pertvara trukdė ne tik kvėpuoti, bet ir nepakankamai deguonies tekdavo smegenims, kas ateities perspektyvoje galėjo lemti daugybę problemų. Pirmą kartą buvo galima jaustis, kad gydytojas tikrai supranta, ką kalba ir pilnai juo pasitikėti. Rekomenduoju!

2019-07-02, 17:25 | 1

Pats baisiausiaus gydytojas koki teko sutikti,grubus ir arogantiskas.Sumokejau 55eurus uz 10min.Niekam nerekomenduociau!

2019-02-26, 21:20 | 28

Profesionaliai išoperavo gigantišką cistą. Tai pats nuostabiausias gydytojas! Rekomenduoju.