Pacientai, kurie rekomenduoja Lijana Vaitekonienė, %

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2004-11-30, Nr. MPL-04064, Galiojanti

Vaitekonienė Lijana dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Vaitekonienė Lijana?

2018-02-02, 23:43 | 1

Po lankymosi 4 metų pas šią vadinamą gydytoją šiandien pasiryžę bėgti iš Šeškinės poliklinikos su visa šeima.Ponia Vaitekonienė turėtų arba nedirbti sau ne mielo darbo arba tobulintis savo darbo specifikoje.Sunkiai sekasi su diagnozėmis, bet puikiai sekasi kišti agentų siūlomas prekes mums vargšas jauniems tėvams kurie bando kapstytis iš vaikų ligų liūno. Pagalvokit prieš lankydamiesi 336 kabinete pas L.Vaitekonienę. O Jums brangioji sėkmės prekyboje!!!!

2017-11-30, 11:16 | IP: 81.16.226.252

Puiki gyditoja

2017-10-18, 21:29 | 1

Atvažiavome su paaugliu sūnumi. Vizitas truko apie 5 minutes, gal dėl to, kad jos apygardai nepriklausėme, o gal dėl to,kad sūnaus negalavimai jai nepasirodė rimti. Visiškas atsainumas.Žiauriai blogai.

2017-04-13, 17:34 | IP: 195.182.66.90

Gydytoja rami, maloni, šypsosi, nevengia atsakyti į klausimus, tik galbūt norėtųsi platesnio komentaro. Nekiša stipriausių vaistų, iš pradžių bando gydyti silpnesniais, nusiunčia pas specialistus (nebūtina prašyti). Pagiria vaiką, kai šis duodasi apžiūrimas:)

2017-02-10, 15:03 | IP: 89.116.129.78

Labai maloni gydytoja. Įdėmiai iškluaso. Puikiai sutartia su vaikais. Gydymas visuomet efektyvus.

2014-11-25, 01:51 | IP: *.*.*.*
2014-10-02, 13:41 | IP: 46.251.51.243

Su šia gydytoja bendraujame nuo 2010 m. Pradžioje tikrai buvo susidariusi nuomonė, kad gydytoja bendrauja labai oficialiai, bet tai buvo tik pradžioje. Dabar lankomės su abiem vaikais. Susirgus vaikui ir telefonu pakonsultuoja, jei skubu, priima ir be talono, diagnozę visada nustato tiksliai, jei kyla bent menkiausia abejonė - siunčia konsultuotis. Kas, manau, yra labai gerai. Antibiotikų nerašo šiaip sau, tik esant būtinybei. Mes ja pasitikim, nes savo kompetenciją ši gydytoja įrodė jau ne kartą. Kyšių nenešėm, bet nei gydymo kokybė, nei bendravimas nuo to tikrai nenukentėjo.

2013-12-03, 15:40 | IP: 46.251.51.25

Jau tris metus gydomės pas šią gydytoją. Puiki pediatrė, puikiai bendrauja su mano mažyle. (pvz apie sesute S.Voitkevič esu visai kitos nuomonės) Kruopščiai apžiūri. Niekada neskuba rašyti antibiotikų, nebruka brangiausių vaistų. Savo darbą išmananti gydytoja. Kol kas esam patenkinti.

2013-04-17, 15:50 | IP: 88.119.159.106

Sūnų ši daktarė prižiūri jau šeštus metus.Sutinku - nėra ji ypatingai kalbi ar plepi, tačiau čia jau kaip kam patinka.Į klausimus visada atsako išsamiai ir patarimų gerų duoda. Aš pati pasiklausinėti/pasitarti mėgstu - niekada nelikau be mane tenkinančio atsakymo. Esu patenkinta jos išrašomais vaistais - tikrai ne vien reklaminius ar brangius išrašinėja. Būtent dėl vaistų parinkimo man ši daktarė ir patinka.

2012-08-12, 15:09 | IP: *.*.*.*