Pacientai, kurie rekomenduoja Gintarė Amankavičiūtė, %

Gydytojas odontologas

Išduota: 2017-07-10, Nr. OPL-05059, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Amankavičiūtė Gintarė dirba šioje gydymo įstaigoje

2020-11-23, 16:33 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja, lankiausi ne kartą, rekomenduoju.

2019-03-05, 16:10 | Registruotas lankytojas 1

Labai puiki gydytoja. Teko lankytis nemažai kartų, nes gydymas buvo gana ilgas. Kiekvieno vizito metu gavau išsamius paaiškinimus apie gydymą, taip pat visada atsakydavo į man rūpimus klausimus. Labai džiaugiuosi atradusi šią gydytoją ir esu jai labai dėkinga už sutvarkytus dantukus. Visiems rekomenduoju, o ir pati žinau, kad grįšiu tik pas ją. Dar kartą didelis ačiū gydytojai ir jos asistentei. :)

2017-09-07, 20:49 | Registruotas lankytojas 1

Ne dažnai rašau atsiliepimus, bet ši gydytoja to tikrai nusipelnė!
Prieš apsilankant pas Gyd. Gintarę, ėjau į kitą odontologijos kabinetą, kuris ir pridarė man krūvas problemų dėl netinkamo gydymo ir greičiausiai kompetencijos stokos (žinoma ir kainos nebuvo didelės, dabar aišku kodėl).
Pasiklausinėjęs draugų, gavau rekomendaciją apsilankyti pas šią gydytoją. Kadangi kainos nesikandžiojo, o ir atsiliepimą gavau gerą - nusprendžiau nueiti.
Rezultatai geresni nei tikėjaus. Pirmo vizito metu pasiūlė kelių apsilankymų gydymo programą, kuri pilnai tenkino mano lūkesčius. Labai patiko, kad nuoširdžiai stengėsi del manęs, o ne bandė išplėšti papildomo pinigo. Viską puikiai išaiškino ir davė tel. nr. jei kiltų papildomų klausimų ar neaiškumų.