Pacientai, kurie rekomenduoja Adrius Gaurilčikas, %

Išduota: 2006-07-01, Nr. MPL-08331, Galiojanti

2019-08-04, 20:59 | 1

Likau labai nustebinta nuoširdumu ,rūpestingumu ,profesionalumu,puikiu bendravimu ,dėmesingumu.
Didžiulis AČIŪ daug ,daug kartų.

2019-05-12, 12:28 | 1

Nuostabiausias ir nerealiausias Gyd. Rekomenduoju. Paprastas švelnus profesionalus. Juo galima pasitikėti. Ir operacija nebaisi, kai toks Gyd. O šauniai pavykusi. Didžiausia pagarba.

2019-01-06, 17:30 | 2

Tai labai aukstos kvalifikacijos specialistas. Nuostabu, kad savo profesionaluma taiko Lietuvoje. Rekomenduoju-nesigailesit.

2018-12-10, 13:56 | 1

Visiems rekomenduoju. Puikiai atliko operaciją, jaučiuosi puikiai. Ačiū.

2018-12-07, 19:59 | 9

Esu labai dėkinga Gerbiamam gydytojui Adriui Gaurilčikui, kad aš šiandien esu gyva ir galiu dar džiaugtis gyvenimu, nes man laiku nustatė teisingą diagnozę, gydytojas su savo puikia komanda operavo. Operacija pavyko sėkmingai ir jau tuoj bus metai po operacijos, kada aš jaučiuosi žymiai geriau ir stipriau. Kada nuvažiuoju į Kauną pasitikrinti, gydytojas visada su šypsena, nuramina ir visada išeinu iš šio gydytojo kabineto su gera nuotaika. Taip pat noriu padėkoti nuostabiai seselei Gintvilei, kuri dirba su šiuo gydytoju. Ačiū Jums labai, mielieji medikai. Gražių artėjančių švenčių, Šv. Kalėdų ir artėjančių 2019-ųjų Naujųjų metų !!!
ANYKŠČIAI, pacientė Gražina Zlatkienė.

2018-07-13, 14:39 | 1

Tokius gydytojus verta vadinti g y d y t o j a i s. Tai nuostabus, švelnus, dėmesingas ir vertinantis žmogų gydytojas. Galvojau, kad Lietuvoje tokių gydytojų nėra. Nuoširdus ačiū už žmoniškumą.

2018-06-08, 23:39 | 1

Nerealus gidytojas! Visiems rekomenduoju, būsite nustebę, kad dar yra tokių daktaru! Tikras profesionalas, bet ir kaip žmogus toks malonus, nuoširdžius , šviesus ir šiltas! Ačiū Dievui , kad pakliuvau pas Adriu, atliko tokia operacija, kaip pas Angela rankose buvau. Su malonumu važinėju pas gidytoja, nėra žodžiu , moka klausyt, atsakyt i visus klausimus , nuraminti , o kokia energetika!!! Kaip pas draugą , visada su šypsena. Visada Dr.Gaurilčikas būsite mano širdelije! Būkite laimingas! Pagaliau parašiau atsiliepimą, laikas bėga. Dėkoju už gyvybe ir pozityvu emociju! Iki! ;-)

2018-05-12, 12:48 | 1

Nuostabus gydytoja, s. Atidžiai apžiūrėjo, be jokio skubėjimo, išsamiai viską paaiškino. Džiaugiuosi kad pas jį kteipiausi.

2018-04-12, 14:50 | 1

Nuostabus gydytojas, nuosirdus,viska sklandziai paaiskina,itin demesingas,puikiai ismano savo darba,pirmas gydytojas kuri patare kaip isspresti mano problema,dar tik praejo pora dienu po operacijos,bet tikiu kad viskas bus gerai,nes po operacijos gydytojas asmeniskai atejo pasiteirauti apie mano sveikata ir jos bukle,tai gydytojas is didziosios raides,tokiu turbut vienetai musu Lietuvoje. Jauciu pagarba ir Dekinguma siam nuostabiam gydytojui- docentui Adriui Gaurilcikui.ACIU JUMS! paciente Rita is 421 palatos.

2018-04-11, 18:17 | 1

Tai pats tikriausias gydytojas.Gydytojas iš pašaukimo.Malonus,nuoširdus,nuraminantis tikrai stresinėje situacijoje.Gydo ne tik rankomis,bet ir padrąsinančiu žodžiu.Tai pavyzdys kaip reikia bendrauti su bėdos ištiktais ir dėl to pasimetusiais žmonėmis.Ačiū jums.