Pacientai, kurie rekomenduoja Adrius Gaurilčikas, %

Išduota: 2006-07-01, Nr. MPL-08331, Galiojanti

2019-08-04, 20:59 | 1

Likau labai nustebinta nuoširdumu ,rūpestingumu ,profesionalumu,puikiu bendravimu ,dėmesingumu.
Didžiulis AČIŪ daug ,daug kartų.

2019-05-12, 12:28 | 1

Nuostabiausias ir nerealiausias Gyd. Rekomenduoju. Paprastas švelnus profesionalus. Juo galima pasitikėti. Ir operacija nebaisi, kai toks Gyd. O šauniai pavykusi. Didžiausia pagarba.

2019-01-06, 17:30 | 2

Tai labai aukstos kvalifikacijos specialistas. Nuostabu, kad savo profesionaluma taiko Lietuvoje. Rekomenduoju-nesigailesit.

2018-12-10, 13:56 | 1

Visiems rekomenduoju. Puikiai atliko operaciją, jaučiuosi puikiai. Ačiū.

2018-12-07, 19:59 | 9

Esu labai dėkinga Gerbiamam gydytojui Adriui Gaurilčikui, kad aš šiandien esu gyva ir galiu dar džiaugtis gyvenimu, nes man laiku nustatė teisingą diagnozę, gydytojas su savo puikia komanda operavo. Operacija pavyko sėkmingai ir jau tuoj bus metai po operacijos, kada aš jaučiuosi žymiai geriau ir stipriau. Kada nuvažiuoju į Kauną pasitikrinti, gydytojas visada su šypsena, nuramina ir visada išeinu iš šio gydytojo kabineto su gera nuotaika. Taip pat noriu padėkoti nuostabiai seselei Gintvilei, kuri dirba su šiuo gydytoju. Ačiū Jums labai, mielieji medikai. Gražių artėjančių švenčių, Šv. Kalėdų ir artėjančių 2019-ųjų Naujųjų metų !!!
ANYKŠČIAI, pacientė Gražina Zlatkienė.