Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Edita Višinskienė, %

Licencijos

Šeimos gydytojas

Išduota: 2008-06-25, Nr. MPL-10951, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

46.6% Complete
2.3

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

56.1% Complete
2.8

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

50.4% Complete
2.5

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

44.2% Complete
2.2

Vengė atsakinėti į klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

53.5% Complete
2.7

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

50% Complete
2.5

Nesidomėjo

Kaip vertinate paslaugų kainas?

88.4% Complete
4.4

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-04-26, 09:16 | 3

Tris kartus lankiausi pas šią gydytoją. Visus tris kartus gydytoja vėlavo į darbą. Gydytoja pikta, nieko nepaaiškina, tik smerkia, arogantiškai kalba, negražiai replikuoja. Liepė žiūrėti Unikausko laidas, nes esu per storas, o storas tikriausiai todėl esu, kad daug vartoju alkoholio, valgau daug bulvių ir morkų. Kažkaip negražiai nuskambėjo, o ir kaip šlapiu skūduru per veidą būčiau gavęs. Manau ši moteris neverta vadintis gydytoja.

2019-02-26, 08:55 | 1

Pirmakart per 45m tikrinausi krutis, nes pradejo skaudet. Daktare pasipiktino ko atejau, atseit,, tik skauda"?! Labai nemaloni. Veliau pasiule mokama magnetini tyrima darytis. Neverta pas ja eiti!

2018-12-22, 17:26 | 5

Be galo maloni gydytoja, viską išaiškino nuosekliai, kantriai, paliko labai gerą emociją.

2018-12-04, 08:39 | 4

Nemaloni gydytoja. Neatsakė nei į vieną klausimą. Pernai nieko nematė echoskopu, o šiemet jau pamatė....Ir dar arogantiškai atsakinėjo į klausimus, nors kaltė jos, kad laiku nepastebėjo darinio. Labai liūdna, kad poliklinikose dirba neprofesionalūs gydytojai per kuriuos būna jau per vėliai kreipiamasi į tikruosius specialistus. Bet gi poliklinikos gydytojų negali apeiti, kad važiuoti tiesiai į Santariškes.... Vaikštai vaikštai poliklinikoje, mini koridorius ir jau kai su greitąja iš namų išveža, tad jau pakliūni ten kur reikia....O ten klausia - kur Jūs buvote anksčiau???? Kur kur - POLIKLINIKOJE pas Višinskienę....

2018-11-30, 10:27 | 1

Niekam nerekomenduoju šios gydytojos. Jeigu tik yra galimybė rinktis kitą gydytoją - taip ir padarykite. Mano nuomonė sutampa su prieš tai rašytu atsiliepimu, kad vyresni žmonės vengia išsakyti nuomonę, pateikti skundą ir pan., nenorėdami konfliktuoti ar bijodami, kad tai dar labiau pablogins jų sveikatą.
Pas šią gydytoją lankėsi mano mama, dar ne senučiukė, bet jau pensinio amžiaus moteris. Gydytoja grubi, akiplėšiška, laido tik pagrindo neturinčius ir neadekvačius komentarus: "Jūs dukra serga? Ir Jūs tada turbūt sergat." Į klausimą apie tyrimų rezultatus atsako: "lyg Jums tie skaičiai ką nors sakytų?" Taip ir neatsako!!!!! Bendravimas yra tikrai nežmoniškas ir nepriimtinas. Žemiausias lygis iš visų galimų.
Kaip specialistė irgi ne kokia - atlikusi echoskopiją tik purkštavo, kad nėra ką rašyti ir nesupranta, dėl ko čia pas ją reikėjo siųsti pacientą. Tačiau pasakius, kad buvo blogi kraujo tyrimai - nusprendė, kad galima ką nors įrašyti..... Ar realiai echoskopijos metu ką nors matė/nematė - belieka spėliot.....