Pacientai, kurie rekomenduoja Jūratis Žukauskas, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2004-09-01, Nr. MPL-01636, Galiojanti

2019-08-07, 11:02 | 2

Gydytojas tikrai puikus specialistas-turi įpatingas rankas operuojant ir koreguojant žvairumą. Dukrytei operacija atlikta labai tiksliai ir ženkliai pagerino žvairumo situaciją (iš esmės estetiškai žvairumo nebesimato). Vienas trūkumas: nemalonus bendrauti, net iš mažų vaikų reikalauja, kad jie 100% paklustų ir darytų ką sako, kitaip iškart susinervina.

2018-10-16, 16:51 | 3

Man patinka sis gydytojas, jau 3 kartas kaip pas ji lankiausi. Taip, sutinku su visais rasanciais kad jis grieztas ir truputi grubokas. Taciau sis gydytojas yra labai geras profesionalas. Nekiso man darytis operacijos nes zinojo kad ji nepades, taciau pasiule alternatyva ir kitokia operacija pas kita gydytoja. Reziume as labai gerbiu gyd. Zukauska uz jo profesionaluma. Aciu jam

2018-07-24, 23:23 | 1

Didžiai gerbiamas gydytojas, matyt tik už mokmas paslaugas yra labai malonus, paslaugus. Atvykus su dukra i Kauno klinikas, apžiūrėjo labai atmestinai, informacijos apie akių būklę pateikė tik teoriškai, nesigilino kas vaikui yra, nors pas jį pirmą kartą lankėmės. Neskaitant, kad už durų eilė vaikučių laukė, gydytojas dar sugebėjo politikiuoti, kad patys kalti, blogą valdžią išsirinkomė, todėl toks "bardakas"... O man svarbu buvo tik sužinoti apie vaiko akių būklę :-)

2017-11-18, 22:10 | IP: *.*.*.*
2017-10-28, 15:11 | 1

Bendravimas daktaro nepatiko. Truputis paprastumo jam nepakenktų.

2017-08-21, 15:56 | IP: 79.142.115.166

Nesuprantu rašančių blogus atsiliepimus apie šį nuostabų gydytoją. Tikrai - skaitau ir netikiu. Nekalbant apie tai, kad šis gydytojas man išgelbėjo gyvybę ir dėl jo laiku ir tinkamai priimtų sprendimų aš toliau galiu džaiugtis gyvenimu. Gydausi pas jį nuo 1,5 metų, dabar man 25. Niekada gyvenime gydytojui nebuvo duotas kyšis ir dėl to konsultacijos ar gydymas nesuprastėjo, tiesiog bendraujant su juo - reikia pačiam domėtis, kas tau svarbu, nes gydytojui, kaip ir savaime viskas atrodytų suprantama. Tačiau profesionalumas ir jo atlikti darbai kalba patys už save. Pagarba.

2017-02-23, 11:27 | IP: *.*.*.*
2017-02-17, 23:26 | 1

Gyditojas Zukauskas -auksciausios klases profesionalas . Aciu gyditojui uz isgelbeta regejima ! !

2017-02-02, 02:21 | IP: 193.219.163.165

Kai buvau 6 metų, šis gydytojas man atliko operaciją. Viskas puikiai pavyko, buvo tęsiamas tolimesnis gydymas. Jau 14 metų reguliariai konsultuojuosi, neturiu jokių priekaištų, puikus gydytojas!

2017-01-23, 17:39 | IP: 81.7.98.134

Labai puikus gydytojas, neiškalbus, tačiau specialistas geras. Nenuvylė. Buvo atliktos dvi žvairumo operacijos. Rezultatas itin geras, nes amžius nebe tas kad būtų idealus. Tačiau išgautas geriausias rezultatas su jo pastangomis. Rekomenduoju, kas ieško gero specialisto. Pernelyg į kalbas nesileidžia, tačiau jo darbai kalba už jį patį.