Pacientai, kurie rekomenduoja Aušra Bagdonaitė, %

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2005-08-08, Nr. MPL-07334, Galiojanti

Bagdonaitė Aušra dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Bagdonaitė Aušra?

2.2

2020-05-14, 15:34 | 1

Sunku vertinti gydymo kokybę, nes paslauga buvo suteikta ne man, o tėčiui, tačiau esame dėkingi už gydymą, dėmesį, informaciją.

2019-10-07, 07:12 | 1

Gydytoja super.

2019-03-04, 19:33 | 1

Ačiū gydytojai už gydymą. Labai gera gydytoja. Gulėjau 2016m. gruodžio pabaigoje 2017m. sausio mėnesiais. Man padėjo.

2018-03-22, 12:25 | 1

Ligoninėje gulėjo senyvas žmogus(giminaitis) atvežtas sunkios būklės, pasak gyd, A. Bagdonaitės. Pirmo susitikimo metu, gydytoja buvo konkreti, rami, atsakė į visus užduodamus klausimus. Antras susitikimas buvo visiškai kitoks, į klausimus kaip pagerinti ligonio stovį, buvo atsakyta grubiai jog galiu pasiimti ligonį (atsisakant ligoninės paslaugų). Kategoriškai neleido bendrauti su pacientų dėl blogos būklės, tačiau po kelių dienų jis buvo išrašytas( gulėjo apie 8 dienas), kai minimaliai turėjo gulėti 10 dienų, kad įsitikinti vaistų tinkamumu, juolab dėl informacijos stokos gydymas buvo pradėtas ne iškarto. Paskirtas gydimas pablogino situaciją ne tik psichinę, bet fizinę po kelių dienų atsidūrėme kitoje ligonine, o Bagdonaitės išvadose ligonio stovis buvo geras.

2018-02-27, 08:39 | 1

Gydytoja puikiai atliko savo darbą ir padarė galbūt daugiau nei reikalavo aplinkybės. Yra labai humaniška ir supratinga. Bendravo draugiškai ir nuoširdžiai stengėsi padėti nepaisant savo užimtumo.

2017-11-27, 12:08 | IP: *.*.*.*
2016-09-30, 00:30 | IP: *.*.*.*
2015-04-08, 15:51 | IP: 195.182.65.65

Rūpestinga, aukštos kvalifikacijos gydytoja. Nuostabus žmogus. Gydė tėvelį, kuris išėjo anapilin priėš 7 metus. Bet ir dabar prisimenu šią nuoširdžią gydytoją, kuri negailėjo savo asmeninio laiko (galėdama darbą baigti nustatytu laiku), norėdama maksimaliai padėti sergančiam mano tėveliui. Buvo ir yra reikli ne tik sau, bet ir personalui. O juk ligoniui reikia dėmesio ir kvalifikuotos pagalbos. Pagarba Jums Daktare.

2015-02-21, 16:33 | IP: 86.100.243.108

mano mamai reikėjo pagalbos, apie kurią aš nieko nesuprantu. O ši gydytoja tokią pagalbą sugebėjo suteikti. Aš už kelis tegul paskutinius mamos mėnesius daktarei esu dėkingas

2014-10-24, 10:30 | IP: *.*.*.*

2014-02-23, 14:30 | IP: 86.100.209.43

Puiki, rūpestinga gydytoja

2013-11-30, 20:48 | IP: *.*.*.*

2013-10-21, 23:27 | IP: 78.58.102.178

labai netiketai teko susidurti su sia gydytoja.Neprisimenu kaip tai ivyko,nes buvo labai blogai,prisimenu tik ketvirta menesi kai ten buvau.Labai nuosirdi ir gera gydytoja,labai daug pastangu idejo,kad as pakilciau is tokios sunkios padeties.Nors isvykau is ligonines nevaiksciodama,smarkiai susukta,bet po penkiu menesiu pakilau ir jau gyvenu daug linksmiau,vaikstau.Ir uz tai esu dekinga gydytojai,visam personalui,nes ten buvo pradzia sveikimo

2013-10-15, 13:10 | IP: 194.176.60.225

Tėvui susirgus, visą laiką stengėmės, kad liga neužkirstų kelio jam toliau gyventi visavertį gyvenimą, džiaugtis paprasčiausiomis, tačiau pačiomis mieliausiomis jam smulkmenomis.
Ilgą laiką manėme, kad garbaus amžiaus žmogumi, kuris serga sunkia liga, rūpinamės tik mes vieni, mat daug kartų teko išgirsti, jog mūsų tėvui jau niekas nepadės, nes po 5 insultų neliko smegenų ir gydyti, nėra prasmės.
Taip buvo iki tol, kol nesutikome Jūsų. Būtent Jūsų neišgasdino 80-metų peržengusio ir 5 insultus išgyvenusio senuko sveikatos būklė. Jūs nežadėjote stebuklo, bet ir nenuleidotę rankų. Jūsų profesionalaus gydymo dėka mūsų tėvas vaikšto, džiaugiasi ir mus suprata.
Nuoširdžiai Jums dėkojame už visokeriopą pagalbą, supratimą, žmogiškumą ir užsidegimą. Iki dabar esame dėkingi už tai, kad mūsų tėvas pateko į tokios gydytojos rankas, kuri ligoniu rūpinosi kaip savo šeimos nariu.

2013-09-13, 12:42 | IP: 195.14.169.149

Nuostabi gydytoja. Nieko panašaus nesu sutikes.Jau keleta metu gydo mama, kuru labai sunkus ligonis. Tai vienintele gydytoja per mano praktika su gydytojais , kuri nedvejodama ima gydyti pati sunkiausia ligoni. Ir kas svarbiausia apgydo taip , kad jis toliau gali gyventi ,pats. Tikra profesionalė, reikli sau ir kitiems. Labai drarbšti ir pasiaukojanti. Puiki vadovė ir administratorė.Lenkiu galva prieš ją.