Pacientai, kurie rekomenduoja Eglė Pocienė, %

Išduota: 2004-12-02, Nr. MPL-04299, Galiojanti

Pocienė Eglė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Pocienė Eglė?

1.8

1.7

2019-05-23, 08:06 | 2

Nerekomenduoju

2019-04-03, 15:08 | 2

Vizitas mane labai nuvylė.
Kadangi mano gydytoja negalėjo priimti, tai paskyrė vizitą pas gydytoją E. Pocienę. Norėtusi mandagesnio bendravimo su pacientu ir didesnio dėmesio bei įsigilinimo į problemą.
Gydymo nustatymas net neapžiūrėjus pasitikėjimo nekelia.

2019-02-21, 22:49 | 1

Na, kaip. Pokalbiu kazkokiu ir paplepejimu su gydytoja man nereikia, bet tokio priesiskumo dirbant toki darba buti neturetu :) o atejau tik trumpam, kad israsytu medicinine.

2018-11-11, 05:22 | 1

Jautiesi kaltas, kad atejai nežiuri visiškai žmogaus.Nebendraujantis.

2017-11-21, 09:52 | IP: *.*.*.*
2017-10-19, 19:26 | IP: *.*.*.*
2017-10-09, 14:40 | IP: 78.61.241.185

Dekoju Daktarei uz nuosirduma ir laiku nustatytą diagnoze.Gydymas labai padejo ir galiu grizti i darbą.
Ačiu Jums daktare ir geros Jums kloties taip puikiai gydant mus!

2017-09-27, 19:43 | IP: 78.56.22.138

Atsimenu pirmas vizitas ir paskaityti komentarai internete paliko prastą įvaizdį apie daktarę, bet pasiryžau nueiti dar kartą ir su rimtesnėmis problemomis. Nenusivyliau. Taip, galbūt daktarė turi savo bendravimo stilių, galbūt būna perkrauta nuo priimamų pacientų kiekio bei jų neurotiškų diagnozių, kurias jie patys nusistato pasiskaitę internete. Tačiau reikia atsiminti, kad šeimos gydytojas turi savo kompetencijas ir nėra visų žmonijos ligų daktaras. Nuėjus pas gydytoją, reikia kuo tiksliau suformuluoti savo nusiskundimus, simptomus, nes tai daktarui padės tiksliau paskirti jums tyrimus, diagnozuoti ligą. Daktarai ne ekstrasensai.

Vertinu gydytojos darbą teigiamai. Kol kas paskirto gydymo rezultatais esu patenkinta.
Linkiu daktarei kantrybės ir sėkmės darbe.

2017-06-07, 16:21 | IP: *.*.*.*
2017-05-23, 17:01 | 7

Normali gydytoja. Tikrai nedaugžodžiauja, todėl nepatiks tiems, kas mėgsta labai išsamų gydymo aptarimą. Dar labiau nepatiks tiems, kas ateina į poliklinikas pabendrauti:)
Tyrimus skiria, siuntimus pas specialistus parašo be problemų.
Jei mato, kad skundai rimti, tada ir žiūri rimtai. Na, bent man taip buvo.
Gydausi pas šią gyd. 8 metus.