Pacientai, kurie rekomenduoja Renata Karalienė, %

Išduota: 2005-12-29, Nr. MPL-07734, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Karalienė Renata dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Karalienė Renata?

2.8

2024-02-06, 16:49 | Registruotas lankytojas 2

Teko lankytis pas šią ginekologę privačiai Baltic Medical centre, Londone. Pasirinkau išgirsti antros nuomonės po specialistų diagnozės NHS. Mano didžiam nusivylimui, ginekologė R.Karalienė buvo stačiokiško elgesio, pašaipiai ir ižeidžiai atsiliepė į mano prašymą pasiimti ultragarso nuotraukas. Visa konsultacija buvo sukoncentruota išgąsdinti galimu blogiausiu scenarijumi jeigu pasirinkčiau operuotis per NHS, kas mano nuomone visiškai neprofesionalu. Beto, visas tas gasdinimas vyko jau po apžiūros, bet neištraukus ultragarso lazdelės iš makšties, ir taip gal.kokių 15minučių! Deja, tąsyk buvau labai palūžusi dėl nevaisingumo. Įsibauginusi ir patikėjusi, dėl miomos operacijos kreipiausi į šios ginekologės nurodytą kliniką NORTHWAY Vilniuje, privačiai. Visa tai man apsiėjo dusyk nesėkmingo miomu pašalinimo operacijomis ir didelėmis pinigų sumomis. Atleiskite, bet man susidarė nepatiklumo įspūdis, kurį norisi išsakyti viešai ir kitiems leisti žinoti apie tokią blogą patirtį

2023-09-16, 17:45 | Registruotas lankytojas 1

NEREKOMENDUOJU!
Teko apsilankyti pas sia gydytoja ne karta, Londone. Ieskojau lietuves gydytojos ir maniau, kad galima pasitiketi tiek profesionalumu, tiek saziningumu. Pirmiausiai tai gydytoja, labai nemandagi ir neatsakanti i jokius klausimus, o paklausinejus daugiau i rupimus klausimus, sarkastiskai nusijuokiama ir visiskai neatsakoma. Besidarant skana buvo klaidingai diagnozuota endometrioze, ir to pasekoje bandyta ibauginti ir priskirti netinkama gydyma nepasitarus su klientu, taip pat norint issitirti buvo paimta 500£ visiskai nepranesus nei apie kainas, nei apie reikalingus tyrimus. Pasijauciau labai siaubingai apvogta, ir apgauta. Linkiu kuo maziau tokiu specialistu sutikti kitiems!

2022-04-06, 13:30 | Registruotas lankytojas 1

Teko lankytis pas šia gydytoja Baltic Medical centre , Londone . Pasirinkau ja , nes nelabai buvo iš ko rinktis , bet lietuviu gydytojais aš pasitikiu .. lankiausi pas ja profilaktiškai apžiurai karta per metus iki kol mane labai nuvylè.
Visu pirma- gydytoja labai nemandagi, susireiksminus.. jeigu kazko paklausi-purkštaudama atsako , grubi.. bet tai galima pakesti jeigu gera specialiste.. visu antra-Nhs nustate gimdos kaklelio pakitimus, aš išsigandau.. nenorèjau laukti mènesio laiko ir uzsiregistravau pas šia gydytoja I privačia klinika, kad apžiurètu echoskopu . Ji man pasiūlè dar karta padaryti tepinelio tyrima (Nors buvo praeje maziau nei menuo nuo tyrimo) , dar ji pasiule išsiaiškinti koki virusa aš turiu.. sumokèjau 450£ ..gautas iš jos tepinèlio atsakymas-be pakitimu, o iščipuoti kokiu virusu užsikrètusi anot jos nepavyko , nes dar nerodo .. (baisus melas)
Visgi nuèjau I nhs paskirta kolposkopijos tyrima kuris tik patvirtino kaklelio pažeidimus .. juos pašalino .. jeigu būčiau patikèjus šia gydytoja-butu tie pakitimai iki vèžio nukeliave .. labai liudna , kad dèl pinigu gydytoja daro tokius dalykus…paklausiau gydytojo Kaip galèjo taip būti , kd lietuviu klinikos tepinelis nerode pakitimu , o JIS pasake, kd negalima anksčiau nei po 3-5 mènesiu daryti tepinelio nes lasteles jau nuimtos pries tai .. todèl ir nerodè. NIEKAM nerekomenduočiau Renatos Karalienes !! Verslininkè-ne gydytoja …

2017-01-27, 02:19 | IP: *.*.*.*

2016-08-06, 21:28 | IP: *.*.*.*