Pacientai, kurie rekomenduoja Kastytis Žilinskas, %

Išduota: 2009-03-13, Nr. MPL-12855, Galiojanti

Žilinskas Kastytis dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Žilinskas Kastytis?

2020-02-06, 09:14 | 2

Nerekomenduoju,bendravo nemandagiai,nepateikė jokios apie gydimą tikslios informacijos ,išvykus iš skyriaus epikrizes neparašė,davė lapuką su numeriu pasiskambinti dėl atsakymų,praėjus terminui paskambinau ,pasakė viskas gerai užsiregistruot konsultacijai po 3mėnesių.jokios kitos informacijos nesuteikė nei apie tolimesnį gydimą,nei apie operacija,nei apie galimas pasekmes ,visiškai nieko nežinau apie savo liga. Gryžus i savo polikliniką daktarė taipat nežino nieko apie mane,nes neturi jokio aprašymo,jokių rekomendacijų..išoperavo ir paleido kaip šunį i gatvę.Pradėjau skambint ieškot išeities kur čia gauti ta epikrizę paskambinau daktarui pakėlė moteris ir sako : daktaras šiuo metu operacinėje ,aš paklausiau gal galiu pas jus paklausti nieko neįtardama kad ta moteris yra kartu operacinėje ir dar su telefonu..o ji ir padavė telefono ragrlį daktarui kuris manes išpludo ,aprekė kad skambinėju kai jis operuoja..bet aš juk netelepatė ir tikrai nepagalvočiau ksd nešiojasi mobiliuosius i operacinę. Taip ir likau be jokių dokumentų be jokiu tyrimų atsakymų ir be supratimo kaip gyventi su vežiu toliau..toks jausmas kad vežiu sergi kaip gripu ir turi pats žinoti kaip elgtis..

2019-07-13, 02:08 | 1

Operuoja tikrai gerai. Tik reikėtu daugiau dėmesio skirti pacientėms po operacijos ir daugiau suteikti informacijos.

2019-05-29, 10:24 | 6

Buvau nusiusta pas gyd, per porą artimiausiu dienu buvau operuota. Operacija nebuvo didele. Buvo svelnus, rupestingas. Ačiū.

2018-07-11, 12:13 | 1

Nuostabus gydytojas-savo srities specialistas.

2018-02-03, 15:52 | 1

Puikus gydytojas. Iš palatos moterų girdėjau, kad gydytoją vadina auksinėm rankelėm, virtuozu. Operacija sėkminga, greitai atsigavau. tikiuosi nebus problemų susilaukti vaikelio. Rekomenduoju!

2018-01-06, 16:03 | 3

Kastytis Žilinskas yra nuostabus ir geras specialistas ir noriu tarti didelį AČIŪ GYDITOJUI, negalvojau kad yra dar tokių GERŲ GYDITOJŲ. AČIŪ už sekmingai atlikta operacija. Su didžiausia pagarba Jūsų pacientė Danuta Jatkauskienė

2017-11-13, 13:59 | IP: 195.182.71.140

Profesionalus gydytojas, bet mažakalbis. Turbūt visi NVI gydytojai tokie. Rekomenduočiau visoms moterims :) Ir didelis didelis AČIŪ :)

2017-10-17, 11:49 | IP: *.*.*.*
2017-05-19, 14:25 | IP: 82.135.203.72

Tai nuostabus žmogus. Taktiškas, konkretus, nesileidžiantis į pašalines diskusijas, labai maloniai ir profesionaliai bendraujantis. Tikrai likau skolinga, jo atliktos pagalbos pinigais neįmanoma pamatuoti. Aš esu labai dėkinga.

2017-03-27, 20:20 | IP: *.*.*.*
2017-02-11, 23:37 | IP: 83.187.108.4

Gydytojas vertas graziausiu zodziu.tai-zmogus,vyras,aukojantis savo gyvenima del moteru.daugybe atveju-tai moterys,sergancios lb ir dar labiau sunkiomis ligomis.jis deda maksimalias pastangas ir akivaizdu,kad tai-ne tik profesinis,bet ir zmogiskas rupestis.kalbedamas apie mano liga,gydytojas net virpejo,akivaizdu,kad jam asmeniskai skauda. As pazymiu,kad po jo operacijos,budama jauna moteris,issaugojau galimybe tureti vaiku.uz tai jam esu ir busiu dekinga visa gyvenima.nors gydytojas mazai kalba (kaip sake mano seimos gydytoja-tai-onkologu bruozas), bet jis padaro daug.jauciausi saugi guldamasi "po peiliu", nors gydytojas man nieko nezadejo.jis padare viska.jei turesiu vaikuti,uz ji busiu dekinga tiek pat savo vyrui,tiek pat jam.gydytojui tik sveikatos galiu palinketi jo nelengvame darbe.ACIU.

2016-08-05, 17:55 | IP: 78.56.150.105

Puikus gydytojas.

2016-05-22, 20:19 | IP: 88.216.28.200

Aksominio balso ir auksyniu ranku specialistas man pasiseke kad papuoliau i tas rankas????????

2016-03-01, 10:34 | IP: 89.117.113.21

Nuostabus gydytojas, nuoširdus aciu uz atlikta operacija ir puiku gydyma

2015-08-08, 13:31 | IP: 86.100.43.10

Labai geras daktaras, tokiu siandiena mazai kurie dirba savo darba is idejos, visiskas atsidavimas pacientams