Pacientai, kurie rekomenduoja Kastytis Žilinskas, %

Išduota: 2009-03-13, Nr. MPL-12855, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Žilinskas Kastytis dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Žilinskas Kastytis?

2019-07-12, 23:08 | Registruotas lankytojas 1

Operuoja tikrai gerai. Tik reikėtu daugiau dėmesio skirti pacientėms po operacijos ir daugiau suteikti informacijos.

2019-05-29, 07:24 | Registruotas lankytojas 10

Buvau nusiusta pas gyd, per porą artimiausiu dienu buvau operuota. Operacija nebuvo didele. Buvo svelnus, rupestingas. Ačiū.

2018-07-11, 09:13 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabus gydytojas-savo srities specialistas. Onkologiniam institui pasisekė, kad turi tokį profesionalą. Taip gydytojas nėra plepus ar labai kalbus, bet jo darbai kalba už jį patį. Net jeigu jis ir savotiško charakterio, bet tai nereiškia, kad neišmano savo darbo. esu jam be galo dėkinga, man būnant 25 m. rado kiaušidžių vėžį, gydytojas ne tik, kad atliko aukščiausiame lygyje operaciją ir paskyrė gydymą, rūpinosi ir kai man buvo paskirta chemoterapija. Jau praėjo 13 metų, esu be galo dėkinga Kastyčiui, jis atsimena kai paskambinu ir domisi kaip aš jaučiuosi. Duok Dieve daugiau tokių gydytojų.

2018-02-03, 13:52 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas. Iš palatos moterų girdėjau, kad gydytoją vadina auksinėm rankelėm, virtuozu. Operacija sėkminga, greitai atsigavau. tikiuosi nebus problemų susilaukti vaikelio. Rekomenduoju!

2018-01-06, 14:03 | Registruotas lankytojas 3

Kastytis Žilinskas yra nuostabus ir geras specialistas ir noriu tarti didelį AČIŪ GYDITOJUI, negalvojau kad yra dar tokių GERŲ GYDITOJŲ. AČIŪ už sekmingai atlikta operacija. Su didžiausia pagarba Jūsų pacientė Danuta Jatkauskienė

2017-11-13, 11:59 | IP: 195.182.71.140

Profesionalus gydytojas, bet mažakalbis. Turbūt visi NVI gydytojai tokie. Rekomenduočiau visoms moterims :) Ir didelis didelis AČIŪ :)

2017-05-19, 11:25 | IP: 82.135.203.72

Tai nuostabus žmogus. Taktiškas, konkretus, nesileidžiantis į pašalines diskusijas, labai maloniai ir profesionaliai bendraujantis. Tikrai likau skolinga, jo atliktos pagalbos pinigais neįmanoma pamatuoti. Aš esu labai dėkinga.

2017-02-11, 21:37 | IP: 83.187.108.4

Gydytojas vertas graziausiu zodziu.tai-zmogus,vyras,aukojantis savo gyvenima del moteru.daugybe atveju-tai moterys,sergancios lb ir dar labiau sunkiomis ligomis.jis deda maksimalias pastangas ir akivaizdu,kad tai-ne tik profesinis,bet ir zmogiskas rupestis.kalbedamas apie mano liga,gydytojas net virpejo,akivaizdu,kad jam asmeniskai skauda. As pazymiu,kad po jo operacijos,budama jauna moteris,issaugojau galimybe tureti vaiku.uz tai jam esu ir busiu dekinga visa gyvenima.nors gydytojas mazai kalba (kaip sake mano seimos gydytoja-tai-onkologu bruozas), bet jis padaro daug.jauciausi saugi guldamasi "po peiliu", nors gydytojas man nieko nezadejo.jis padare viska.jei turesiu vaikuti,uz ji busiu dekinga tiek pat savo vyrui,tiek pat jam.gydytojui tik sveikatos galiu palinketi jo nelengvame darbe.ACIU.

2016-08-05, 14:55 | IP: 78.56.150.105

Puikus gydytojas.

2016-05-22, 17:19 | IP: 88.216.28.200

Aksominio balso ir auksyniu ranku specialistas man pasiseke kad papuoliau i tas rankas????????

2016-03-01, 08:34 | IP: 89.117.113.21

Nuostabus gydytojas, nuoširdus aciu uz atlikta operacija ir puiku gydyma

2015-08-08, 10:31 | IP: 86.100.43.10

Labai geras daktaras, tokiu siandiena mazai kurie dirba savo darba is idejos, visiskas atsidavimas pacientams

2015-07-30, 05:00 | IP: 188.69.214.252

Patvirtinu daktaro bėdas. Su jo silpnybe susidūriau 07.29. Gaila, kad tai toleruojama vadovybės, kolegų.

2015-04-24, 20:18 | IP: 193.219.87.131

geras daktaras

2014-10-07, 06:46 | IP: 88.119.138.118

Profesionalus geras, rūpestingas Gydytojas. Moteriškėm pilančiom purvą paprasčiausia geriau pasakytu AČIŪ už profesionalumą. Jei gavo gydymą dėl III st. Tegu džiaugiasi, daktaras užbėgo ligai už akių. Manau šiai pacientei dabar gėda. Mažai kalba, bet atsako tiksliai kaip į 10-tuką. Nevisada nori šokiruoti ką padarė, bet nuramina kad padarė viską kas geriausia.
Tikiu šiuo gydytoju, Sveikatos jam.

2014-03-31, 13:38 | IP: 84.15.115.14

Pasiskaiciau Jusu komentaru...Ir buvo baisu eiti pas si specialista. Bet po triju susitikimu su siuo gydytoju, galiu pasakyti, kad gydytojas yra labai saunus, rupestingas, viska padare ka reikejo, kysio nelauke, nieko ir nedaviau. Gyd mane apziurejo, kita diena padare operacija, paskui paleido namo. Vsikas buvo atlikta tikrai gerai. Taip gyd, uzsiemes, turi daug pacientu, daug darbo, bet as gavau atsakymus i visus savo klausimus. Esu labai dekinga siam rimtam gydytojui.

2013-09-22, 16:03 | IP: 78.157.82.169

Kąstytis mielas, nuostabus, profisionalas ginekologas. Tokio nuostabaus ir atsidavusio savo darbui žmogaus nerasite onkologijos institute. Tai žmogus, kuris neskaičiuoja savo asmeninio laiko, jis tiesiog gyvena tarp krūvos ivairaus amžiaus išoperuotų onkologinių moterų ir kaip geras tėvelis visomis be išimties rūpinasi, pažiūri, pataria,pakviečia sesutes ir slauges (kurios taipogi visos ten nuostabios ir paslaugios) suleisti nuskausminamuosius ir sutvarkyti lygones. Po jo operacijos ne vienai lygonei nebūna komplikacijų ir viskas puikiai užgyja. Simpatiškas, mielas daktaras. Jei reiktų dar kartą atsidurti lygoninėje tai nedvėjodama prašyčiausi tik pas jį.O kas liečia kainas tai ne vienas daktaras nėra jos paprašęs ar nustatęs, mes nežinome kiek žmogus turi pinigų, gal vienam ir gėlę sudėtinga atsilyginant nupirkti, o kita nieko nereiškia duoti 1000 Lt, paskutinius manau tikrai niekas neatiduoda, o jei kas duoda tai tikrai su didele meile brangiam, geram daktorui Kąstyčiui.

2009-01-31, 17:14 | IP: 79.132.174.15

gerai nezinau