Pacientai, kurie rekomenduoja Ingrida Basevičienė, %

Išduota: 2004-11-22, Nr. MPL-03511, Galiojanti

Basevičienė Ingrida dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Basevičienė Ingrida?

2019-06-13, 17:12 | 1

Jeigu turite pasirinkimą, aplenkite šią gydytoją. Tai toks tarybinis reliktas, kad net purto. Arogancija, pykčiu ir paciento menkinimu dangsto savo nekompetenciją. Mūsų atveju ne tik buvau apšaukta, suabejota mano, kaip motinos, gebėjimais ir netgi "diagnozuota" santykių krizė šeimoje. Taip konsultacijoje pas ginekologę, dėl dukros problemų. Ligos išrašų nesugeba įkelt į kompiuterį, tad kiti specialistai negauna informacijos. Liepia konsultuotis telefonu, tačiau paskambinis mesteli kelias frazes ir meta telefoną, nes yra užsiėmusi... Galiausiai pakeitus gydytoją paaiškėjo, kad buvo skirta bereikalingai vaistų, nes dukros organizmas jau pats bene pusmetį pats tvarkėsi su problema. Tikiuosi, kad ši informacija nueis ir iki vadovų, nes ši gydytoja negali dirbti savo darbo.

2019-04-12, 15:19 | 6

Kol kas tik vienas vizitas, sunku kažką išsamiau pasakyti. Bet apžiūrėjo nuodugniai, domėjosi situacija, bendravo tikrai ne arogantiškai, pateikė kelis pasiūlymus, kaip gerint situaciją. Bus matyt kito vizito metu, kaip toliau seksis.

2019-03-26, 13:51 | 2

Labai nuosirdi ir gera daktare issamei papasakoja koke liga ir koks bus gydymas. Tai pat nuramina. Ir po gydymo ar operacijos domisi apie pacienta. Rekomenduociau tikrai labai sauni ir profesanali gydytoja.

2018-05-28, 11:39 | 1

labai maloni gydytoja, aiskino paprastam zmogui suprantamais zodziais. Tikiuosi po antro vizito nuomone isliks tokia pati :)

2018-02-12, 10:13 | 1

Gydytojos darbą vertinu blogai. Atvykau su nusiskundimu, kad maudžia pilvą ir mano nuomone man yra uždegiminis procesas. Gydytojos pirmas klausimas buvo, kaip dažnai mano vyras eina "į kairę". Pasimečiau... atsakiau, kad mano žiniomis neina... Tada gydytoja mane apžiūrėjo, tačiau neatlikus JOKIO tyrimo (neėmė tepinėlio), nei žiūrėjo echoskopu, pasakė, kad man "baisus uždegimas". Ir nežinodama, kas to uždegimo sukėlėjai, nes joks tyrimas nebuvo atliktas, paskyrė man gydymą (išrašė stiprius 3 rūšių antibijotikus, kuriuos turėjau vartoti ~15 dienų vienus po kitų). Kadangi norėjau sužinoti, kas visgi yra sukėlėjai mano uždegimo ir nuo ko mane gydo, nuvykau pas puikią gydytoją Šilainių poliklinikoje ir man buvo extra atliktas tepinėlio tyrimas, kuris parodė, kas yra uždegimo sukėlėjai ir man buvo paskirtas visai kitas gydymas. Ar normalu gydyti pacientą, neatlikus jokio tyrimo? Žinoma, lengviausia paskirti tris antibijotikus, kad sunaikintų visas galimas bakterijas ir virusus, bet žmogaus kepenys, skrandis ir kiti organai ne geležiniai. Daugiau niekad nesikreipsiu pas šią gydytoją.

2018-01-30, 21:51 | 1

Labai maloni, švelni gydytoja. Noriai atsakinėja į klausimus, gilinasi į problemą. Rekomenduoju!

2017-10-10, 22:25 | IP: 5.20.37.224

Labai gera. Tiek kaip gydytoja tiek ir kaip žmogus. Išsamiai atsakė į visus rūpimus klausimus. Net ir patarimų davė.

2017-09-23, 23:39 | 1

Esu labai patenkinta apsilankymu. Priėmė tiksliai pagal registracijos laiką. Aplinka švari, tvarkinga. Kabinete yra visi prietaisai, nereikia bėgioti į kitus kabinetus tyrimams, kas būdavo anksčiau. Gydytoja labai maloni ir šilta. Ramiai, profesionaliai viską paaiškino. Davė patarimų, įspėjo ko saugotis.

2017-06-20, 15:45 | IP: 89.117.218.41

Prieš lankantis pas ją, patartina palaukti kol baigsis jos pms..

2017-05-05, 15:35 | IP: *.*.*.*