Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Arūnas Grinkevičius, %

Registracija čia ir dabar
Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika
ORTOPEDIJOS CENTRAS, Vilniaus padalinys
Ortopedijos centras (Klaipėda)
InMedica klinika (Vilnius, Santariškės)
ORTOPLIUS, ortopedijos ir sveikatingumo centras
Alytaus Affidea klinika
Licencijos

Kraujagyslių chirurgijos gydytojas

Išduota: 2006-01-16, Nr. MPL-07780, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

89.9% Complete
4.5

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

93.1% Complete
4.7

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

88.9% Complete
4.4

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

93.1% Complete
4.7

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

90.9% Complete
4.5

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

87.1% Complete
4.4

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

75% Complete
3.8

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Registracija čia ir dabar
Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika
ORTOPEDIJOS CENTRAS, Vilniaus padalinys
Ortopedijos centras (Klaipėda)
InMedica klinika (Vilnius, Santariškės)
ORTOPLIUS, ortopedijos ir sveikatingumo centras
Alytaus Affidea klinika
Pacientų atsiliepimai
2022-11-16, 12:36 | Registruotas lankytojas 1

Noriu išreikšti didelę padėką man kojų venų operaciją sėkmingai atlikusiam dr. Arūnui Grinkevičiui. Tikras profesionalas: konkrečiai ir aiškiai pasidalina informacija, kelia ir pateisina pasitikėjimą, labai maloniai bendrauja - šiltai, su šypsena, rūpinasi savo pacientais. Man labai pasisekė, kad kreipiausi būtent į šį žmogų. Rekomenduoju visiems. Pagarbiai, Dalia I.

2022-05-17, 13:35 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas! Atliko kojos venos lazerinę operaciją. Esu labai dėkinga! Gydytojas konkretus, aiškiai ir detaliai paaiškino kur problema, kokia gydymo eiga. Savo srities profesionalas, todėl tiek prieš operaciją tiek po jos nebuvo jokių dvejonių kad viskas sklandžiai praeis. Taip ir buvo! Tikrai rekomenduoju ir dar kartą dėkoju gydytojui.

2022-04-04, 13:21 | Registruotas lankytojas 2

Apžiūra praėjo sklandžiai, tačiau nesuteikė jokios informacijos apie nemokamas lazerines kojų venų operacijas, tad susidarė įspūdis jog tokių nebūna. Susitarėmė dėl operacijos privačioje klinikoje, bet galiausiai sužinojus apie galimybę nemokamai lazeriu operuotis dienos chirurgijos skyriuje (kur beje jis irgi dirba), operaciją atšaukiau, ko pasekoje sulaukiau pikto, moralizuojančio gydytojo skambučio, jog užėmiau brangią vietą ir atsisakiau likus vos kelioms dienoms iki operacijos, kad taip negražu, nedaroma ir pan., nes jis tą laiką būtų kitam paskyręs. O aš galėčiau pasakyti, kad mano teisė rinktis, o gydytojas yra nesąžiningas, gėda! Reikėjo pateikti visą informaciją apie lazerines kojų venų operacijas, mokamas ir nemokamas galimybes, o ne mandagiai nutylėti ir taip akivaizdžiai stengtis uždirbti kuo daugiau.

2022-01-08, 10:26 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas tikrai labai šaunus ir savo srities profesionalas. Su pacientu kalbasi kaip su draugu ir aiškia kalba, o ne medicininiais terminais.

2021-12-07, 20:39 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas. Atliko kojos venos lazerinę operaciją, viskas sklandžiai, rūpestingai. Esu labai dėkinga!

2021-09-08, 12:57 | Registruotas lankytojas 1

Mano vardas Sherri Gallagher, man malonu čia susitikti, tai yra mano el. Pašto adresas (sherrgallagher12@outlook.com), norėčiau, kad parašytumėte man el. Pašto adresu, turiu jums labai svarbų dalyką.

2021-05-18, 23:34 | Registruotas lankytojas 2

Puikus, profesionalus ir rūpestingas gydytojas. Puikiai išmano savo sritį. Priėmė skubiam operavimui ir išgelbėjo nuo rimtų komplikacijų. Rekomenduoju visiems turintiems bėdų su venomis

2020-07-21, 17:57 | Registruotas lankytojas 7

Pas gydytoją lankiausi Ortopedijos centre esančioje klinikoje. Labai mandagus, malonus gydytojas. Laiko skyrė kiek reikėjo, atliko echoskopinį tyrimą. Aiškiai suteikė informaciją apie problemą, gydymą ir grėsmes, jei nesilaikyčiau gydytojo rekomendacijų. Mano atveju reikėjo kompresinių kojinių, tai gydytojas jas išrinko Ortopedijos centre bei pamokė kaip jas užsidėti. Rekomenduoju :)

2020-01-27, 15:54 | Registruotas lankytojas 2

Vizitu pas gerb.A.Grinkevičių esu patenkinta.Turimai mano kojų venų problemai išanalizuoti skyrė ir dėmesio ir laiko. Informaciją apie gydymo eigą pateikė aiškiai.Sutikau operacijai.Nejutau jokio diskomforto(skausmo) operacijos metu nei po operacijos. Rekomenduoju savo artimiesiems,draugams ir pažįstamiems, turintiems tokią problemą, kreiptis būtent į gyd. A. Grinkevičių. Tai iš tikrųjų puikus žmogus ir savo srities specialistas. Esu labai dėkinga gydytojui, nuoširdžiai linkiu jam sėkmės ir sveikatos.

2019-11-06, 07:28 | Registruotas lankytojas 3

Puikus gydytojas, abi kojos gydytos nuo venu varikozes, jokiu komplikaciju. Taip pat neseniai pasalino navika ant kojos, jokiu komplikaciju.
Rekomenduoju :)

2019-06-27, 15:45 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū gydytojui už profesionalumą už puikų gydymą, bendravimą. Rekomenduoju visiems. Jūs nuostbiausias gydytojas.

2019-02-02, 12:49 | Registruotas lankytojas 7

Geriausias kraujagyslių gydytojas ir chirurgas Lietuvoje ir, ko gero, pasaulyje.
Iškalbus, mandagus, kultūringas, dėmesingas, atidus, paslaugus, nepasikėlęs, į žmogų žiūrintis ne iš aukšto, žmogiškas, empatiškas daktaras - pavyzdys visiems kitiems mūsų šalies medikams. Turi visas žmogiškąsias savybes ir vertybes, kurių reikia tobulam ir aukščiausios kvalifikacijos medicinos specialistui. Tik, deja, kad Lietuvoje tokių kaip jis galima suskaičiuoti net nepilnai ant rankos pirštų. Tai yra gydytojas, iš kurio turėtų mokytis visi kiti likusieji. Arūnas - tai kiekvieno paciento svajonė. Džiaugiuosi, kad jis mane gydo ir toliau prižiūri. Tokio daktaro palinkėčiau kiekvienam žmogui.
Į savo darbą Arūnas žiūri atidžiai ir atsakingai, išsamiai atsako į visua klausimus, parenka asmeniškai geriausią gydymą. Visada atsižvelgia į naudos ir rizikos faktorius. Jeigu mato, kad nėra būtinybės operuoti, tai tikrai neragins to daryti. Nes į žmogų žiūri kaip į žmogų, o ne ,,piginų maišą".
Nemaniau, kad dar tokių gerų gydytojų yra išlikę. Iki šiol tai yra geriausias mano atrastas gydytojas iš visų. Už jį geresnių nėra ir nebus!
Nepaisant atstumo ir konsultacijų/operacijos kainos visai savo šeimai kategoriškai rekomenduociu tik Grinkevičių.

2019-01-09, 09:42 | Registruotas lankytojas 8

Nuostabus daktaras ,labai rupestingas ir labai geras specialistas savo srities ,atlikta buvo operacija kraujagysliu .Baltijos Amerikos Klinikoje.
DEKOJU, DAKTARUI UZ ATLIKTA OPERACIJA.
Pagarbiai,
Danuta Vitkovskaja

2018-12-12, 09:48 | Registruotas lankytojas 1

Pats geriausias gydytojas!

2018-11-14, 14:48 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-09-10, 14:37 | Registruotas lankytojas 2

Daryta venų operacija Baltijos Amerikos klinikoje. Rinkausi gydytoją, o ne klinikos vardą. Tai šiuo atveju galiu pasakyti, kad klinikai pasisekė kad jis dirba pas juos. Gydytojo profesionalumas ir paprastumas tai kas sužavėjo sutikus šį gydytoją. tikrai rekomenduoju. Tiek prieš operaciją jaučiausi rami, tiek ir po. Rezultatai džiugina.

2018-04-27, 07:19 | Registruotas lankytojas 1

Labai nuoširdus ir malonus gydytojas. Išsamiai ir suprantamai išaiškina prieš operaciją, po operacijos skambina, domisi gijimo rezultatais. Labai džiaugiuosi suradusi tokį puikų gydytoją, tik šių atsiliepimų dėka. Nuoširdus ačiū.

2018-04-16, 09:47 | Registruotas lankytojas 5

Gydytojas, kuris nuoširdžiai dirba savo darbą. Tikrai vertas pagyrimo už atsidavimą darbui ir požiūri į pacientą. Jei kada reikėtų dar kartą kreiptis, tai tik pas šį gydytoją!

2018-03-28, 10:55 | Registruotas lankytojas 2

"Nuostabus gydytojas", taip apibūdino mano šeimos gydytoja. "Koks geras ir kantrus", taip kalbėjo palatos kaimynė, su kuria teko gydytis tuo pat metu pas šį gydytoją. Sutinku su jų nuomone ir dar noriu pridurti, jog šis gydytojas yra fantastiškas žmogiškumo, profesionalumo pavyzdys kolegoms, o pacientams - atradimas ir džiaugsmas.
Sėkmės ir sveikatos Jums gerb. Arūnai.

Pagarbiai
Vilma

2017-12-02, 17:52 | Registruotas lankytojas 3

Labai nuoširdus ir malonus gydytojas. Puikus profesionalas. Išsamios konsultacijos ir supratingumas. Ačiū

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2017-11-30, 09:19 | IP: 84.15.181.191

Nuostabus, komepetetingas ir tikras profesionalas. Esu be galo dėkinga daktarui už puikiai atliktą operaciją.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2017-10-25, 22:13 | IP: 78.58.74.133

Esu dėkinga Gydytojui už profesionaliai atliktą lazerinę kojos venų operaciją. Tai tikrai puikus specialistas, geranoriškas, maloniai su pacientu bendraujantis .Tiek ruošiantis operacijai, tiek pooperaciniu laikotarpiu suteikė išsamią tikslią informaciją. Dar kartą didelis ačiū Gydytojui, sveikatos Jam ir sėkmės darbe, o svarstantiems pas kokį specialistą operuotis venas- neabejotinai rekomenduočiau pasirinkti šį Gydytoją.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2017-09-06, 21:55 | IP: 88.216.12.48

Labai malonus, rupestingas, atsakingas daktaras. Ejau pirma karta pas ji, esu labai patenkinta. Rekomenduoju 100% :)

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2017-09-05, 14:00 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai rekomenduoju.sio daktaro deka mano kojytes jauciasi super.Linkiu Jums dideles sekmes.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2017-09-05, 12:51 | IP: 193.219.86.194

Nuosirdus gydytojas. Vertas demesio ir padekos. Aciu , kad esama dar neemigravusiu tokiu gydytoju.Sekmes jam.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2017-05-22, 21:38 | Registruotas lankytojas 2

Labai profesionalus kompetetingas gydytojas. Po konsultacijos neturėjau jokių klausimų. Viską puikiai paaiškino!

Teko operuotis venų varikozę lazeriu. Po operacijos esu visiškai patenkintas gydytojo atliktu darbu. Laiko skyrė tiek kiek reikėjo. Pasirūpino visom galimom papildomom priemonėm.

Didelis dėkui!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2017-05-05, 13:24 | IP: 83.188.32.186

Tikras profesionalas, rūpestingas , mandagus, atsako į visus klausimus, kantriai paaiškina. Džiugu kad yra tokių GYDYTOJŲ :). Jeigu dar nepasirinkote pas kurį gydytoją operuotis venas, Grinkevičiuis tas gydytojas kurį tikrai verta rinktis. Po operacijos pagalvojau, kad visi gydytojai tokie turėtų būti, visi jaustumėmės bent šiek tiek sveikesni:)

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2016-12-17, 11:03 | Registruotas lankytojas 1

Jaunas, puikus,nuoširdus,lengvai bendraujantis gydytojas. Gera aptarnavimo komanda. Praėjusį trečiadienį padarė lazerinę chirurginę kojų venų operaciją, o jau kitą dieną sodyboje kūrenau židinį.
Rimantas

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2016-10-31, 21:41 | IP: 51.37.3.77

Labai geras gydytojas,maloniai bendrauja,operacija padarė greitai ir kokybiškai, laukti operacijos ilgai nereikėjo.Toki gydytoja rekomenduoju.Aciu

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2016-10-18, 19:13 | IP: 5.20.174.16

Rūpestingas ir profesionalus gydytojas, puikiai atliekantis savo darbą. Ačiū. Jolanta

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2016-09-11, 18:40 | IP: 73.226.129.117

Su gyditoju teko susitikti sia vasara. Kadangi turejau prblemu su venomis, kojos greitai pavargdavo , skaudejo Ir atrode baisiai. Bet po apsilankymo pas gyditoja viskas pasikeite I gera puse. Is operavo abi kojas ,viena hirurginiu budu , kita lazeriu. Po operacijos praejo 3 men. jauciuosi gerai. Gyditojas atliko savo darba gerai, buvo demesingas, rupestingas. Labai esu dekinga, Ir daugiau tokiu gyditoju musu salyje. Aciu uz gera gydima.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2016-09-09, 11:40 | IP: 77.79.62.78

PUIKUS GYDYTOJAS PROFESIONALAS NUOSIRDUS

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2016-06-28, 12:00 | IP: 212.59.13.178

Gydytoją vertinu, kaip profesionalą. Atliko kojų venų lezerinę procedūrą, savo darbą atliko gerai, nors atvėjis sudėtingas. Bendrauja maloniai, nesibodi paaiškinti rūpimų dalykų. Jei reiktų, tikrai dar apsilankyčiau. Tik kainos gan aukštos...

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2016-03-21, 10:36 | IP: 84.15.185.181

Ačiū už puikų darbą.Pats geriausiais gydytojas!!!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2016-01-26, 14:43 | IP: 79.133.231.117

Pats geriausias gydytojas!!!!Rupestingas,talentingas ir puikiai ismanantis savo darba.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2016-01-23, 08:22 | IP: 78.60.155.220

Profesionalus gydytojas, malonus ir siltas zmogus.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2015-03-07, 15:48 | IP: 78.63.26.41

Puikus gydytojas. Sužavėjo jo profesionalumas, taip pat pagarba, dėmesys kiekvienam pacientui.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2013-10-29, 19:18 | IP: 78.60.194.148

Tikras profesionalas, rekomenduoju!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2012-02-02, 10:34 | IP: 80.240.0.195

Gydytojas Arūnas Grinkevičiūs tikrai sužavėjo. Rūpestingas, puikiai bendraujantis. Jis suteikė daug informacijos, smulkiai ir suprantamai paaiškino tai kas man rupėjo..Būtinai pas jį sugrįžiu.Ačiu jam:))

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2011-01-26, 11:34 | IP: 62.212.204.37

Pirmiausia, tai jis kraujagyslių chirurgas, o ne pilvo....
Labai malonus, profesionalus nors ir jaunas, nereikalauja atsilyginti, kaip nekurie gydytojai

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2009-02-04, 05:53 | IP: 82.135.195.138

jaunas bet profesionalus

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.