Pacientai, kurie rekomenduoja Arūnas Grinkevičius, %

Kraujagyslių chirurgijos gydytojas

Išduota: 2006-01-16, Nr. MPL-07780, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-07-21, 20:57 | Registruotas lankytojas 7

Pas gydytoją lankiausi Ortopedijos centre esančioje klinikoje. Labai mandagus, malonus gydytojas. Laiko skyrė kiek reikėjo, atliko echoskopinį tyrimą. Aiškiai suteikė informaciją apie problemą, gydymą ir grėsmes, jei nesilaikyčiau gydytojo rekomendacijų. Mano atveju reikėjo kompresinių kojinių, tai gydytojas jas išrinko Ortopedijos centre bei pamokė kaip jas užsidėti. Rekomenduoju :)

2020-01-27, 17:54 | Registruotas lankytojas 1

Vizitu pas gerb.A.Grinkevičių esu patenkinta.Turimai mano kojų venų problemai išanalizuoti skyrė ir dėmesio ir laiko. Informaciją apie gydymo eigą pateikė aiškiai.Sutikau operacijai.Nejutau jokio diskomforto(skausmo) operacijos metu nei po operacijos. Rekomenduoju savo artimiesiems,draugams ir pažįstamiems, turintiems tokią problemą, kreiptis būtent į gyd. A. Grinkevičių. Tai iš tikrųjų puikus žmogus ir savo srities specialistas. Esu labai dėkinga gydytojui, nuoširdžiai linkiu jam sėkmės ir sveikatos.

2019-11-06, 09:28 | Registruotas lankytojas 3

Puikus gydytojas, abi kojos gydytos nuo venu varikozes, jokiu komplikaciju. Taip pat neseniai pasalino navika ant kojos, jokiu komplikaciju.
Rekomenduoju :)

2019-06-27, 18:45 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū gydytojui už profesionalumą už puikų gydymą, bendravimą. Rekomenduoju visiems. Jūs nuostbiausias gydytojas.

2019-02-02, 14:49 | Registruotas lankytojas 7

Geriausias kraujagyslių gydytojas ir chirurgas Lietuvoje ir, ko gero, pasaulyje.
Iškalbus, mandagus, kultūringas, dėmesingas, atidus, paslaugus, nepasikėlęs, į žmogų žiūrintis ne iš aukšto, žmogiškas, empatiškas daktaras - pavyzdys visiems kitiems mūsų šalies medikams. Turi visas žmogiškąsias savybes ir vertybes, kurių reikia tobulam ir aukščiausios kvalifikacijos medicinos specialistui. Tik, deja, kad Lietuvoje tokių kaip jis galima suskaičiuoti net nepilnai ant rankos pirštų. Tai yra gydytojas, iš kurio turėtų mokytis visi kiti likusieji. Arūnas - tai kiekvieno paciento svajonė. Džiaugiuosi, kad jis mane gydo ir toliau prižiūri. Tokio daktaro palinkėčiau kiekvienam žmogui.
Į savo darbą Arūnas žiūri atidžiai ir atsakingai, išsamiai atsako į visua klausimus, parenka asmeniškai geriausią gydymą. Visada atsižvelgia į naudos ir rizikos faktorius. Jeigu mato, kad nėra būtinybės operuoti, tai tikrai neragins to daryti. Nes į žmogų žiūri kaip į žmogų, o ne ,,piginų maišą".
Nemaniau, kad dar tokių gerų gydytojų yra išlikę. Iki šiol tai yra geriausias mano atrastas gydytojas iš visų. Už jį geresnių nėra ir nebus!
Nepaisant atstumo ir konsultacijų/operacijos kainos visai savo šeimai kategoriškai rekomenduociu tik Grinkevičių.

2019-01-09, 11:42 | Registruotas lankytojas 8

Nuostabus daktaras ,labai rupestingas ir labai geras specialistas savo srities ,atlikta buvo operacija kraujagysliu .Baltijos Amerikos Klinikoje.
DEKOJU, DAKTARUI UZ ATLIKTA OPERACIJA.
Pagarbiai,
Danuta Vitkovskaja

2018-12-12, 11:48 | Registruotas lankytojas 1

Pats geriausias gydytojas!

2018-11-14, 16:48 | Registruotas lankytojas 1

Prieš 3,5 mėn. Baltijos-Amerikos klinikoje gydytojas lazeriu atliko man kairės kojos venų operaciją. Pradžioje konsultacijai aš atvykau į Antakalnio kliniką, tačiau gydytojas rekomendavo operaciją atlikti Baltijos-Amerikos klinikoje, nes su Antakalnio klinikos senos kartos lazeriu negalės kokybiškai atlikti operacijos. Būdama senjorė nenorėjau naudotis privačia klinika, tačiau sergu Parkinsono liga ir žinodama, kad atliekant operaciją chirurginiu būdu, bus naudojama pilna narkozę, kurios jau bijau, sutikau su gydytojo rekomendaciją. Taip pat tikėjausi, kad su naujos kartos lazeriu Baltijos-Amerikos klinikoje tikrai kokybiškai bus atlikta operacija. Tačiau po operacijos situacija tik pablogėjo ir kitoje vietoje atsirado besiplečianti raudona dėmė. Pradinė diagnozė "venų varikozė su trofikos sutrikimais" po operacijos nedingo. Jeigu operaciją reikėjo atlikti tik chirurginiu būdu, tai gydytojas prieš operaciją taip ir turėjo man pasakyti, kaip padarė kitas chirurgas, kuris prieš kelis metus operavo dešinę koją .

2018-09-10, 17:37 | Registruotas lankytojas 2

Daryta venų operacija Baltijos Amerikos klinikoje. Rinkausi gydytoją, o ne klinikos vardą. Tai šiuo atveju galiu pasakyti, kad klinikai pasisekė kad jis dirba pas juos. Gydytojo profesionalumas ir paprastumas tai kas sužavėjo sutikus šį gydytoją. tikrai rekomenduoju. Tiek prieš operaciją jaučiausi rami, tiek ir po. Rezultatai džiugina.

2018-04-27, 10:19 | Registruotas lankytojas 1

Labai nuoširdus ir malonus gydytojas. Išsamiai ir suprantamai išaiškina prieš operaciją, po operacijos skambina, domisi gijimo rezultatais. Labai džiaugiuosi suradusi tokį puikų gydytoją, tik šių atsiliepimų dėka. Nuoširdus ačiū.

2018-04-16, 12:47 | Registruotas lankytojas 5

Gydytojas, kuris nuoširdžiai dirba savo darbą. Tikrai vertas pagyrimo už atsidavimą darbui ir požiūri į pacientą. Jei kada reikėtų dar kartą kreiptis, tai tik pas šį gydytoją!

2018-03-28, 13:55 | Registruotas lankytojas 1

"Nuostabus gydytojas", taip apibūdino mano šeimos gydytoja. "Koks geras ir kantrus", taip kalbėjo palatos kaimynė, su kuria teko gydytis tuo pat metu pas šį gydytoją. Sutinku su jų nuomone ir dar noriu pridurti, jog šis gydytojas yra fantastiškas žmogiškumo, profesionalumo pavyzdys kolegoms, o pacientams - atradimas ir džiaugsmas.
Sėkmės ir sveikatos Jums gerb. Arūnai.

Pagarbiai
Vilma

2017-12-02, 19:52 | Registruotas lankytojas 3

Labai nuoširdus ir malonus gydytojas. Puikus profesionalas. Išsamios konsultacijos ir supratingumas. Ačiū

2017-11-30, 11:19 | IP: 84.15.181.191

Nuostabus, komepetetingas ir tikras profesionalas. Esu be galo dėkinga daktarui už puikiai atliktą operaciją.

2017-10-26, 01:13 | IP: 78.58.74.133

Esu dėkinga Gydytojui už profesionaliai atliktą lazerinę kojos venų operaciją. Tai tikrai puikus specialistas, geranoriškas, maloniai su pacientu bendraujantis .Tiek ruošiantis operacijai, tiek pooperaciniu laikotarpiu suteikė išsamią tikslią informaciją. Dar kartą didelis ačiū Gydytojui, sveikatos Jam ir sėkmės darbe, o svarstantiems pas kokį specialistą operuotis venas- neabejotinai rekomenduočiau pasirinkti šį Gydytoją.