Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Arūnas Grinkevičius, %

Licencijos

Medicinos gydytojas

Išduota: 2005-06-03, Nr. MPL-06869, Galiojanti

Gydytojas kraujagyslių chirurgas

Išduota: 2006-01-16, Nr. MPL-07780, Galiojanti

Medicinos gydytojas

Išduota: 2005-06-03, Nr. MPL-06869, Sustabdyta

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

91.1% Complete
4.6

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

94.1% Complete
4.7

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

91% Complete
4.5

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

93.3% Complete
4.7

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

92.2% Complete
4.6

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

89.6% Complete
4.5

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

77.4% Complete
3.9

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-11-06, 09:28 | 3

Puikus gydytojas, abi kojos gydytos nuo venu varikozes, jokiu komplikaciju. Taip pat neseniai pasalino navika ant kojos, jokiu komplikaciju.
Rekomenduoju :)

2019-06-27, 18:45 | 1

Ačiū gydytojui už profesionalumą už puikų gydymą, bendravimą. Rekomenduoju visiems. Jūs nuostbiausias gydytojas.

2019-02-02, 14:49 | 7

Geriausias kraujagyslių gydytojas ir chirurgas Lietuvoje ir, ko gero, pasaulyje.
Iškalbus, mandagus, kultūringas, dėmesingas, atidus, paslaugus, nepasikėlęs, į žmogų žiūrintis ne iš aukšto, žmogiškas, empatiškas daktaras - pavyzdys visiems kitiems mūsų šalies medikams. Turi visas žmogiškąsias savybes ir vertybes, kurių reikia tobulam ir aukščiausios kvalifikacijos medicinos specialistui. Tik, deja, kad Lietuvoje tokių kaip jis galima suskaičiuoti net nepilnai ant rankos pirštų. Tai yra gydytojas, iš kurio turėtų mokytis visi kiti likusieji. Arūnas - tai kiekvieno paciento svajonė. Džiaugiuosi, kad jis mane gydo ir toliau prižiūri. Tokio daktaro palinkėčiau kiekvienam žmogui.
Į savo darbą Arūnas žiūri atidžiai ir atsakingai, išsamiai atsako į visua klausimus, parenka asmeniškai geriausią gydymą. Visada atsižvelgia į naudos ir rizikos faktorius. Jeigu mato, kad nėra būtinybės operuoti, tai tikrai neragins to daryti. Nes į žmogų žiūri kaip į žmogų, o ne ,,piginų maišą".
Nemaniau, kad dar tokių gerų gydytojų yra išlikę. Iki šiol tai yra geriausias mano atrastas gydytojas iš visų. Už jį geresnių nėra ir nebus!
Nepaisant atstumo ir konsultacijų/operacijos kainos visai savo šeimai kategoriškai rekomenduociu tik Grinkevičių.

2019-01-09, 11:42 | 4

Nuostabus daktaras ,labai rupestingas ir labai geras specialistas savo srities ,atlikta buvo operacija kraujagysliu .Baltijos Amerikos Klinikoje.
DEKOJU, DAKTARUI UZ ATLIKTA OPERACIJA.
Pagarbiai,
Danuta Vitkovskaja

2018-12-12, 11:48 | 1

Pats geriausias gydytojas!

2018-11-14, 16:48 | 1

Prieš 3,5 mėn. Baltijos-Amerikos klinikoje gydytojas lazeriu atliko man kairės kojos venų operaciją. Pradžioje konsultacijai aš atvykau į Antakalnio kliniką, tačiau gydytojas rekomendavo operaciją atlikti Baltijos-Amerikos klinikoje, nes su Antakalnio klinikos senos kartos lazeriu negalės kokybiškai atlikti operacijos. Būdama senjorė nenorėjau naudotis privačia klinika, tačiau sergu Parkinsono liga ir žinodama, kad atliekant operaciją chirurginiu būdu, bus naudojama pilna narkozę, kurios jau bijau, sutikau su gydytojo rekomendaciją. Taip pat tikėjausi, kad su naujos kartos lazeriu Baltijos-Amerikos klinikoje tikrai kokybiškai bus atlikta operacija. Tačiau po operacijos situacija tik pablogėjo ir kitoje vietoje atsirado besiplečianti raudona dėmė. Pradinė diagnozė "venų varikozė su trofikos sutrikimais" po operacijos nedingo. Jeigu operaciją reikėjo atlikti tik chirurginiu būdu, tai gydytojas prieš operaciją taip ir turėjo man pasakyti, kaip padarė kitas chirurgas, kuris prieš kelis metus operavo dešinę koją .

2018-09-10, 17:37 | 1

Daryta venų operacija Baltijos Amerikos klinikoje. Rinkausi gydytoją, o ne klinikos vardą. Tai šiuo atveju galiu pasakyti, kad klinikai pasisekė kad jis dirba pas juos. Gydytojo profesionalumas ir paprastumas tai kas sužavėjo sutikus šį gydytoją. tikrai rekomenduoju. Tiek prieš operaciją jaučiausi rami, tiek ir po. Rezultatai džiugina.

2018-04-27, 10:19 | 1

Labai nuoširdus ir malonus gydytojas. Išsamiai ir suprantamai išaiškina prieš operaciją, po operacijos skambina, domisi gijimo rezultatais. Labai džiaugiuosi suradusi tokį puikų gydytoją, tik šių atsiliepimų dėka. Nuoširdus ačiū.