Pacientai, kurie rekomenduoja Arūnas Grinkevičius, %

Kardiolitos klinikos, P. Baublio g. 2, Vilnius
Ortopedijos centras „Ortoplius“
Alytaus Affidea klinika

Kraujagyslių chirurgijos gydytojas

Išduota: 2006-01-16, Nr. MPL-07780, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika
Ortopedijos centras (Vilnius)
Ortopedijos centras (Klaipėda)
Kardiolitos klinikos, P. Baublio g. 2, Vilnius
Ortopedijos centras „Ortoplius“
Alytaus Affidea klinika
2022-04-04, 13:21 | Registruotas lankytojas 2

Apžiūra praėjo sklandžiai, tačiau nesuteikė jokios informacijos apie nemokamas lazerines kojų venų operacijas, tad susidarė įspūdis jog tokių nebūna. Susitarėmė dėl operacijos privačioje klinikoje, bet galiausiai sužinojus apie galimybę nemokamai lazeriu operuotis dienos chirurgijos skyriuje (kur beje jis irgi dirba), operaciją atšaukiau, ko pasekoje sulaukiau pikto, moralizuojančio gydytojo skambučio, jog užėmiau brangią vietą ir atsisakiau likus vos kelioms dienoms iki operacijos, kad taip negražu, nedaroma ir pan., nes jis tą laiką būtų kitam paskyręs. O aš galėčiau pasakyti, kad mano teisė rinktis, o gydytojas yra nesąžiningas, gėda! Reikėjo pateikti visą informaciją apie lazerines kojų venų operacijas, mokamas ir nemokamas galimybes, o ne mandagiai nutylėti ir taip akivaizdžiai stengtis uždirbti kuo daugiau.

2021-09-08, 12:57 | Registruotas lankytojas 1

Mano vardas Sherri Gallagher, man malonu čia susitikti, tai yra mano el. Pašto adresas ([email protected]), norėčiau, kad parašytumėte man el. Pašto adresu, turiu jums labai svarbų dalyką.

2018-11-14, 14:48 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.