Pacientai, kurie rekomenduoja Povilas Kuprys, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2008-12-19, Nr. MPL-11972, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2009-03-06, Nr. MPL-12668, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2019-06-11, 06:30 | Registruotas lankytojas 1

Povilas Kuprys yra geriausias specialistas kuri pazinojau ,,is akies,,nustate man diagnose veliau tyrimai tai patvirtino.Esu labai dekinga ,kad butent jis ir operavo mane.Daugiau tokiu specialistu.

2016-04-19, 09:53 | IP: 193.219.177.84

Savo vietoje,puikus specialistas

2015-06-04, 11:33 | IP: 91.187.165.217

zmoniskas rupestingas labai geras chirurgas

2014-12-29, 14:47 | IP: 217.77.30.94

Š.m. spalio pradžioje lankiausii pas gyd. P. Kuprį konsultacijų poliklinikoje dėl tulžies pūslės akmenligės. Sutarėme,kad gydytojas mane operuos Panevėžio Dienos chirurgijos centre spalio pabaigoje. Nustatytu laiku nuvykus į Dienos centrą, gyd.P.Kuprys mane priėmė, paaiškino apie būsimą operaciją ir pasakė, kad ruoščiausi į operacinę. Man pasiruošus, gydytojas, kaip ir buvo sutartą, pasiruošęs atlikti operaciją, palydėjo į operacinę, medicinos personalui nurodė pradėti operaciją ir, gavus narkozę, aš užmigau. Pooperacinėje palatoje, atsigaunant man iš narkozės, prie manęs priėjo gyd.P.Kuprys ir pasakė, kad operacija buvo sunki, tačiau mane operavo ne jis. Man, su didžiausia nuostabą paklausus, tai kas gi mane operavo, paminėjo visai man nežinomo gydytojo pavardę ir daugiau nieko nepaaiškinęs išėjo. Daugiau aš gyd. P.Kuprio nemačiau. Pasirodė, kad mane operavęs gydytojas pažeidė tulžies pūslės lataką.Operacijos pasekmes, vaduodamasi mirtimi, visą mėnesį gydžiausi Santariškių universitetinėje ligoninėje ir tebesigydau iki šiol. Lietuvos teisės aktai numato, kad pacientas turi teisę pasirinkti gydytoją. Mūsų su gyd. P. Kupriu žodine sutartimi, mane operuoti turėjo minėtas gydytojas ir atrodė, buvo pasiruošęs tai padaryti.Kodėl, man užmigus po narkozės, atsirado kitas gydytojas, sužalojęs mano sveikatą visam likusiam gyvenimui, atsakymo neturiu iki šiol.

2014-11-29, 16:35 | IP: 77.221.74.181

Puikus gydytojas su puikiu jumoru

2014-11-29, 16:28 | IP: 77.221.74.181

Profesionalas, turintis puikų jumoro jausmą

2011-04-30, 15:43 | IP: 82.135.134.19

Prieš mėnesį operavausi Panevežio ligoninnėje tulžies puslės akmenis.Mane oprevo gydytojas-Povilas Kuprys ir jo puiki operacines mediku komanda.Labai stropiai buvo atlikta operacija.Stebejausi, kad už nieką nereikėjo mokėti.Puikus personalas, puiki priežiūra, bei slauga, puikus maitinimas.Jau prabėgo mėnuo, jaučiuosi puikiai.Ačiū ,gerb.Gydytojau ,už pagalbą, už padrąsinimą, už gydymą, už žmoniškumą.....Iš visos širdies dėkoju Jums ir Jusų personalui,linkiu sveikatos ir styprybės tolimesniuose darbuose
Pagarbiai KUpiškis Birutė Jasinskienė

2011-04-18, 17:07 | IP: 89.117.241.229

Auksinis gydytojas. Labai profesionalus, rūpestingas, atidus pacientui. Stengiasi sukurti teigiamą atmosferą, kad pacientas kuo mažiau stresuotų prieš operaciją. Prieš pusmetį operavo mamai tulžies pūslę, viskas pavyko labai gerai, nors būklė buvo gan sudėtinga.
Sveikatos, stiprybės ir dar daug metų ligoninėje šiam gydytojui.

2009-11-08, 14:23 | IP: 212.59.10.226

nuostabus ir kaip zmogus ir kaip specialistas

2009-11-08, 14:21 | IP: 87.247.111.148

puikus specialistas, nuostabus zmogus

2009-11-01, 09:37 | IP: 88.119.152.10

daugiau tokiu dataru

2008-03-26, 10:45 | IP: 212.47.107.22

labai nuosirdus, savo srities profesionalus gydytojas