2018-02-18, 18:52 | 3

Buvo reikalinga vaiko pilvo echoskopija. Užsirašėme pas Andrių Čekuolį, nes poliklinikos gydytoja apibūdino kaip geriausią šiuo metu Lietuvoje vaikų echoskopuotoją. Echoskopuodama mūsų mažylį, ji kelis kart patikino, kad jis tiksliausiai atlieka ir vertina duomenis. Užsiregistravome per sergu.lt, ilgai laukti nereikėjo - porą savaičių. Apsilankymo metu darbą atliko tylėdamas, nesileisdamas į kalbas. Nors mūsų mažiukas gana linksmo būdo, bet gydytojas arba nenorėjo arba nemokėjo kontaktuoti ir tai buvo šiek tiek keista ir nemalonu. Paklaustas apie tyrimo rezultatus šiek tiek pakomentavo, bet labai minimaliai.

2017-10-25, 13:05 | IP: 84.32.115.134

Tikrai malonus, rūpestingas daktaras, puikus humoro jausmas, atsakė į visus klausimus, atidžiai tikrino.

2017-10-19, 02:56 | 4

Puikus specialistas. Daugiau tokiu gydytoju.

2017-10-17, 05:08 | 1

Buvau prieš dvi savaites. Ir likau patenkinta darbu ir bendravimu. Apžiūra buvo labai nuodugni, jaučiau, kad gydytojas apžiūrėjo mane kruopščiai, tad esu dėkinga už tai!

2017-01-24, 20:40 | IP: 212.59.19.54

Jauciau gydytojo rupesti! Niekada nepalikau atsiliepimo bet jis to vertas! Aciu jums

2016-02-24, 14:48 | IP: *.*.*.*
2014-08-09, 12:35 | IP: 79.132.161.207

Malonus žmogus, savo srities profesionalas . Ačiū.

Esate Andrius Čekuolis?
2014-04-16, 13:35 | IP: *.*.*.*