Pacientai, kurie rekomenduoja Liudmila Niauronienė, %

Išduota: 2004-11-10, Nr. MPL-03331, Galiojanti

Niauronienė Liudmila dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Niauronienė Liudmila?

2.1

Nepavyko diagnozuoti problemos

2.3

2.3

2019-08-02, 13:10 | 4

Gydytoja domisi problema, pateikia rekomendacijas, skiria gydymą, reikiamus tyrimus, išduoda siuntimus pas kitus specialistus. Kol kas esu patenkinta šios gydytojos darbu. Minusas būtų tik tas, kad kartais prie gydytojos kabineto durų tenka palaukti ne 15 ir ne 20 min...

2018-03-25, 16:13 | 1

Apie 30 metu as ir mano seimos nariai lankomes pas sia gydytoja. Niekuomet nenusivyliau! Labai profesionali ir draugiska, visuomet stengiasi padeti, jeigu tik gali. Noriu tik, kad ji kuo ilgiau dirbtu poliklinikoje. Duok DIEVE jai SVEIKATOS!

2017-11-29, 12:57 | 4

Labai gera gydytoja.

2016-06-28, 09:51 | IP: *.*.*.*
2015-07-23, 17:51 | IP: 95.173.36.245

Kaip keista matyti tiek neigiamų atsiepimų. Pas ją lankosi visa mano šeima. Man ši gydytoja labai patinka. Tikrai maloni ir rūpestinga. Minusas - megsta skirti antibiotikus. Pliusas - visada duos siuntimą apsilankyti pas antrinio lygio specialistus jei kils mažiausias įtarimas dėl paciento būklės. Be to dar ir susitars, kad tas specialistas priimtų tuoj pat, o ne kokią kitą dieną. O dėl kyšių - nei karto net užuominos nebuvo.