Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Gružauskas, %

Licencijos

Gydytojas ortopedas traumatologas

Išduota: 2005-07-04, Nr. MPL-07020, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

69.1% Complete
3.5

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

80.8% Complete
4

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

87.2% Complete
4.4

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

74.6% Complete
3.7

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

79% Complete
4

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

79.2% Complete
4

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

96.1% Complete
4.8

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-04-09, 21:37 | 3

Niekam nerekomenduoju. Atėjome su kūdikiu, tik užmetęs akį pasake daryti rentgena ir jau matau reiks Freiko pagalvės. Mes išėjome, konsultavomes su 2 gydytojais beje dirbančiais ten pat, tai rentgeno tikrai nereikėjo ir net nebuvo panašu ir jokios pagalvės nereikėjo Švitina tokius kūdikius be reikalo, siaubas.

2019-01-07, 19:36 | 1

Superinis gydytojas, tikrai išmano savo darbą. Dirba greitai, nedvejodamas, retą ligą nustatė iškarto. Bendraujantis, turi humoro jausmą, tačiau tuo pačiu labai aiškiai nubrėžia ribas pacientui, kad būtų pasiektas maksimalus rezultatas. Visada miela malonu pas Jį sugrįžti.

2018-10-11, 11:02 | 1

Gydytojas mazai kalbus, vos pradejus vardyti problemas nutraukia “Tuoj pats apziuresiu, ivertinsiu”, “pats apziuresiu”. Del ko mano vaikui du kartus dare rentgena!!! Daktaro kabinete stovi echoskopijos aparatas, o visus kudikius ir vaikus siuncia rentgena daryti! Kodel negalima rentgeno padaryti tik ekstra atveju - pamacius, kad echoskopija nieko neparodo?! Siaubas.

2018-08-30, 07:44 | 4

Lankemes su 3men kudikiu prof. klubu patikrinimui.Rauksles asimetriskos, iskart i rentgena(rentgenui siunte ir pries mus 2vaikus,ir po musu. Negi visi tokie asimetriski?),echoskopo net nedare. Israse nesiot Freiko pagalve - itvara, nes rentgene stebi displazijos pozymius(kaip apsidraudimui reikia parasyt kad yra pozymiai, nes slaunu rauksles asimetriskos ir tegu panesioja pagalve-blogiau gi nebus). Pasikonsultavus su kitais specialistais, atlikus echoskopa-jokiu pozymiu nera, ir apie jokius itvarus kudikiui nesiot net kalbos nera-sveiki klubai.O vaikas butu buves ikalintas Freiko pagalvej-kas trugdytu vaikui mokytis vartytis, sedet.

2017-10-25, 16:20 | 1

Nerekomenduoju lankytis bent su kūdikiais tikrai. Visiškai nedėmesingas kūdikėliui ir jo tėvams. Nuėjome profilaktiškai klubiukus pasitikrimti, tai net echoskopu nesinaudojęs nusiuntė rentgeną daryti, ko pasekoje paskyrė vaikui Freiko pagalvę nešioti 4 mėnesius (kas yra siaubas vaikui, kuris pradeda vartytis, sėdėti ir pan.). Pasakė, jog yra labai blogai net akių nepakeldamas ir nė nepasakė kaip su ta pagalve gyventi... Eikit nusipirkit ir nešiokit.
Nusprendėme pasitarti su kitais specialistais ir pasirodo vaikas visiškai sveikas.