2019-04-22, 14:06 | 1

Gydytojas mane operavo dukart. Po traumos ir dviejų sudėtingų operacijų nebesitikėjau matyti viena akimi, tačiau po antros operacijos situacija sparčiai gerėja. Esu dėkinga šiam gydytojui už profesionalumą ir nuoširdų darbą. Kiekvienam galiu rekomenduoti šį puikų specialistą.
Nijolė

2018-10-23, 14:33 | 1

Nuoširdi padėka gydytojui Remigijui Griciui už dalykiškas konsultacijas, atliktus operatyvius tyrimus ir savalaikę operaciją , padėjusią atstatyti prarandamus regos likučius, nuoširdų bendravimą besidomint rezultatais. (Galėjo ir nesidomėti... , tiesiog nukreipti pagal gyvenamąją vietą).

Pagarbiai,
Birutė Lengvelienė

2017-07-16, 03:20 | 1

Gydytojas "nuo Dievo". Trauma buvo tokia, kad vietiniai gydytojai patarė "pirato raištį pirkti", nes nematysiu ta akimi arba išimti reikės... ir pan... Daktaras (Gricius) paprieštaravo ir operacija buvo atlikta be eilės po to antra ir dar viena. Akis liko, matau ne 100%, bet matau ir nereikia stiklinės akies, arba pašalinti esamą. Ačiū Daktarui!
Mačiau daug kritikos: grubiai bendrauja, neaiškiai kalba (ir aš kalbu nelabai...), skuba ir pan. Tiesos yra, bet!.. Suprantama, kad Jums (kaip ir man) - Jūsų problema svarbiausia. Bet gal pagalbos laukia ir kiti? Kuriems yra dar blogiau nei Jums?
O dėl grubumo... Taip. Tiesmukiškas, bet mes gi ne vaikų darželyje esame
, kad klaustų "ar tau popa?" Visiems mums sava sloga baisiau už svetimą vėžį! Visi mes žmonės, ir esame ne be trūkumų.
Aš daktarui Griciui dėkingas už tai, kad šį komentarą rašau žiūrėdamas kaire akimi. Kurios kaip ir turėjo jau nebebūti, remiantis kitų "specialistų" išvadomis...

2016-07-15, 01:16 | IP: 84.15.189.142

Geras gydytojas. Atsakau uz savo vertinima. dvi operacijos abi sekmingos.

2016-06-11, 08:02 | IP: 5.20.68.3

Velniškai geras gydytojas. Teko operuotis ne kartą ir sakau didelis ačiū.

2014-12-09, 13:05 | IP: 46.251.61.205

Ačiū gydytojui. tai profesionalas, kuris nečiumpa. lengvų atvejų. Ačiū Jums už pagalbą. Džiaugiamęs pas šį gydytoją patekę, nes gražių kalbėtojų ir makalių jau atsikandome.

2014-11-12, 19:34 | IP: 78.62.213.252

Ačiū šiam gydytojui, tai labai kultūringas ir mandagus gydytojas. Vienintelis kuris imasi sunkiu komplikuotu atveju.

2014-11-12, 14:18 | IP: 81.7.65.158

Labai nuoširdus ačiū šiam gydytojui. Mūsų komplikuoto atvejo niekas nenorėjo operuoti, mes sužinojome. kad šis daktaras operuoja tik sunkius atvejus, kreipėmės į jį ir sulaukėm pagalbos. AČiū jums daktare, Tai nuoširdus žmogus.