Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

51.9% Complete
2.6

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

81% Complete
4

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

74.4% Complete
3.7

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

61.8% Complete
3.1

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

64.7% Complete
3.2

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

57.6% Complete
2.9

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

77.1% Complete
3.9

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-11-01, 21:49 | 1

Baisus žmogus.Operacinėje jo elgesys su ligoniu siaubingas.Pati susidūriau su tuo.Per savo gyvenimą dar tokio elgesio neteko patirti...Šaukia ant žmonių,išdeda „į šuns” dienas...Vieną senolį,kuris nevaldo nei rankų,nei kojų,taip terorizavo,kad tas su ašaromis prašė jo neoperuoti ir paleisti jį pas sūnų...Nesuprantu,kaip žmonės,ypač pagyvenę,grįžta pas jį operuotis antrą akį...Baisus žmogus.

2019-06-17, 21:32 | 1

ar tai normalu? Po operacijos palikti siūlus aštuoneriems metams.

2019-04-22, 14:06 | 1

Gydytojas mane operavo dukart. Po traumos ir dviejų sudėtingų operacijų nebesitikėjau matyti viena akimi, tačiau po antros operacijos situacija sparčiai gerėja. Esu dėkinga šiam gydytojui už profesionalumą ir nuoširdų darbą. Kiekvienam galiu rekomenduoti šį puikų specialistą.
Nijolė

2019-03-15, 13:09 | 1

Su apmaudu turiu prisiminti susitikimą su šituo neatsakingu ir nemaloniu mediku. Jis nesėkmingai atliko man akies lęšiuko keitimo operacją. Pradėkim nuo to, kad pacientui sunku kažką iš jo sužinoti, išklausti. Kalbos tokios: "ko atėjai, jei nepasitiki, kuo daugiau skaitysi tuo mažiau suprasi". Ir visa karūnuojanti frazė- "sutaupysi penkis tūkstančius. Operacijos eigoj kažkas "nepaėjo". Sužinoti to priežastis, aišku, neįmanoma. Suprasdamas.kad operacija nepavyko, išrašant mano regėjimo netikrino. Išraše pažymėjo 1, t.y. 100% ir atia!. Namuose supratau.kad akyje liejasi, dvejinasi. Gretai grįžau atgal. Daktaras buvo labai nepatenkintas, sakė: "tu pirmas čia toks drįsti reikšti pretenzijas". Įrašą ištaisė į 60%, nors normaliai yra 30%. Kaip paaiškėjo dar pažeista ragena, tad prisidėjo astigmatizmas. Taigi niekam nelinkiu turėti reikalų su šituo neatsakingu ir nesąžiningu tipu.

2019-01-25, 19:57 | 1

pagauciau mieste ta gaidi akis islupciau isgamai

2018-10-23, 14:33 | 1

Nuoširdi padėka gydytojui Remigijui Griciui už dalykiškas konsultacijas, atliktus operatyvius tyrimus ir savalaikę operaciją , padėjusią atstatyti prarandamus regos likučius, nuoširdų bendravimą besidomint rezultatais. (Galėjo ir nesidomėti... , tiesiog nukreipti pagal gyvenamąją vietą).

Pagarbiai,
Birutė Lengvelienė

2018-09-10, 10:50 | 1

Labai nemandagus ir arogantiškas gydytojas. Vos spėjus pasakyti, dėl ko atėjau, iš karto dėjo "Taigi žinai, ką daryti, tai ko atėjai" o_O (pas jį lankiausi pirmą kartą, konsultacijos laukiau du mėnesius, nes nebuvo vietų). Toliau sekė turbūt pati blogiausia iš kada nors mano turėtų konsultacijų. Gydytojas išvis nenorėjo klausytis jokų paaiškinimų apie patiriamus simptomus ir galimą priežastį, vos prasižiodavau, jis iš karto pertraukdavo burbėdamas po nosim litaniją, kurios pagrindinė mintis buvo "yra daug faktorių, turi pati sau padėti". Apie tai, ką aš jau darau, kad "sau padėčiau" (bet to nepakanka), jis vėlgi visiškai nenorėjo klausytis. Šitiek laiko laukiau, kad pasikonsultuočiau su protingu žmogum ir... žodžiu.

2017-09-19, 20:12 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!