2019-06-17, 21:32 | 1

ar tai normalu? Po operacijos palikti siūlus aštuoneriems metams.

2019-04-22, 14:06 | 1

Gydytojas mane operavo dukart. Po traumos ir dviejų sudėtingų operacijų nebesitikėjau matyti viena akimi, tačiau po antros operacijos situacija sparčiai gerėja. Esu dėkinga šiam gydytojui už profesionalumą ir nuoširdų darbą. Kiekvienam galiu rekomenduoti šį puikų specialistą.
Nijolė

2019-03-15, 13:09 | 1

Su apmaudu turiu prisiminti susitikimą su šituo neatsakingu ir nemaloniu mediku. Jis nesėkmingai atliko man akies lęšiuko keitimo operacją. Pradėkim nuo to, kad pacientui sunku kažką iš jo sužinoti, išklausti. Kalbos tokios: "ko atėjai, jei nepasitiki, kuo daugiau skaitysi tuo mažiau suprasi". Ir visa karūnuojanti frazė- "sutaupysi penkis tūkstančius. Operacijos eigoj kažkas "nepaėjo". Sužinoti to priežastis, aišku, neįmanoma. Suprasdamas.kad operacija nepavyko, išrašant mano regėjimo netikrino. Išraše pažymėjo 1, t.y. 100% ir atia!. Namuose supratau.kad akyje liejasi, dvejinasi. Gretai grįžau atgal. Daktaras buvo labai nepatenkintas, sakė: "tu pirmas čia toks drįsti reikšti pretenzijas". Įrašą ištaisė į 60%, nors normaliai yra 30%. Kaip paaiškėjo dar pažeista ragena, tad prisidėjo astigmatizmas. Taigi niekam nelinkiu turėti reikalų su šituo neatsakingu ir nesąžiningu tipu.

2019-01-25, 19:57 | 1

pagauciau mieste ta gaidi akis islupciau isgamai

2018-10-23, 14:33 | 1

Nuoširdi padėka gydytojui Remigijui Griciui už dalykiškas konsultacijas, atliktus operatyvius tyrimus ir savalaikę operaciją , padėjusią atstatyti prarandamus regos likučius, nuoširdų bendravimą besidomint rezultatais. (Galėjo ir nesidomėti... , tiesiog nukreipti pagal gyvenamąją vietą).

Pagarbiai,
Birutė Lengvelienė