Pacientai, kurie rekomenduoja Remigijus Gricius, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2004-12-16, Nr. MPL-04897, Galiojanti

2019-06-17, 21:32 | 1

ar tai normalu? Po operacijos palikti siūlus aštuoneriems metams.

2019-04-22, 14:06 | 1

Gydytojas mane operavo dukart. Po traumos ir dviejų sudėtingų operacijų nebesitikėjau matyti viena akimi, tačiau po antros operacijos situacija sparčiai gerėja. Esu dėkinga šiam gydytojui už profesionalumą ir nuoširdų darbą. Kiekvienam galiu rekomenduoti šį puikų specialistą.
Nijolė

2019-03-15, 13:09 | 1

Su apmaudu turiu prisiminti susitikimą su šituo neatsakingu ir nemaloniu mediku. Jis nesėkmingai atliko man akies lęšiuko keitimo operacją. Pradėkim nuo to, kad pacientui sunku kažką iš jo sužinoti, išklausti. Kalbos tokios: "ko atėjai, jei nepasitiki, kuo daugiau skaitysi tuo mažiau suprasi". Ir visa karūnuojanti frazė- "sutaupysi penkis tūkstančius. Operacijos eigoj kažkas "nepaėjo". Sužinoti to priežastis, aišku, neįmanoma. Suprasdamas.kad operacija nepavyko, išrašant mano regėjimo netikrino. Išraše pažymėjo 1, t.y. 100% ir atia!. Namuose supratau.kad akyje liejasi, dvejinasi. Gretai grįžau atgal. Daktaras buvo labai nepatenkintas, sakė: "tu pirmas čia toks drįsti reikšti pretenzijas". Įrašą ištaisė į 60%, nors normaliai yra 30%. Kaip paaiškėjo dar pažeista ragena, tad prisidėjo astigmatizmas. Taigi niekam nelinkiu turėti reikalų su šituo neatsakingu ir nesąžiningu tipu.

2019-01-25, 19:57 | 1

pagauciau mieste ta gaidi akis islupciau isgamai

2018-10-23, 14:33 | 1

Nuoširdi padėka gydytojui Remigijui Griciui už dalykiškas konsultacijas, atliktus operatyvius tyrimus ir savalaikę operaciją , padėjusią atstatyti prarandamus regos likučius, nuoširdų bendravimą besidomint rezultatais. (Galėjo ir nesidomėti... , tiesiog nukreipti pagal gyvenamąją vietą).

Pagarbiai,
Birutė Lengvelienė

2018-09-10, 10:50 | 1

Labai nemandagus ir arogantiškas gydytojas. Vos spėjus pasakyti, dėl ko atėjau, iš karto dėjo "Taigi žinai, ką daryti, tai ko atėjai" o_O (pas jį lankiausi pirmą kartą, konsultacijos laukiau du mėnesius, nes nebuvo vietų). Toliau sekė turbūt pati blogiausia iš kada nors mano turėtų konsultacijų. Gydytojas išvis nenorėjo klausytis jokų paaiškinimų apie patiriamus simptomus ir galimą priežastį, vos prasižiodavau, jis iš karto pertraukdavo burbėdamas po nosim litaniją, kurios pagrindinė mintis buvo "yra daug faktorių, turi pati sau padėti". Apie tai, ką aš jau darau, kad "sau padėčiau" (bet to nepakanka), jis vėlgi visiškai nenorėjo klausytis. Šitiek laiko laukiau, kad pasikonsultuočiau su protingu žmogum ir... žodžiu.

2017-09-19, 20:12 | IP: *.*.*.*
2017-09-11, 20:33 | IP: *.*.*.*
2017-07-16, 03:20 | 1

Gydytojas "nuo Dievo". Trauma buvo tokia, kad vietiniai gydytojai patarė "pirato raištį pirkti", nes nematysiu ta akimi arba išimti reikės... ir pan... Daktaras (Gricius) paprieštaravo ir operacija buvo atlikta be eilės po to antra ir dar viena. Akis liko, matau ne 100%, bet matau ir nereikia stiklinės akies, arba pašalinti esamą. Ačiū Daktarui!
Mačiau daug kritikos: grubiai bendrauja, neaiškiai kalba (ir aš kalbu nelabai...), skuba ir pan. Tiesos yra, bet!.. Suprantama, kad Jums (kaip ir man) - Jūsų problema svarbiausia. Bet gal pagalbos laukia ir kiti? Kuriems yra dar blogiau nei Jums?
O dėl grubumo... Taip. Tiesmukiškas, bet mes gi ne vaikų darželyje esame
, kad klaustų "ar tau popa?" Visiems mums sava sloga baisiau už svetimą vėžį! Visi mes žmonės, ir esame ne be trūkumų.
Aš daktarui Griciui dėkingas už tai, kad šį komentarą rašau žiūrėdamas kaire akimi. Kurios kaip ir turėjo jau nebebūti, remiantis kitų "specialistų" išvadomis...

2017-03-26, 20:11 | IP: *.*.*.*