Pacientai, kurie rekomenduoja Dalia Maziliauskienė, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2004-10-20, Nr. MPL-02351, Galiojanti

2019-05-21, 23:13 | 1

Nelabai suprantu ką ši gydytoja veikia savo darbo vietoje, laukiau vizito, gaišau savo laiką ir buvau netiesiogiai išvaryta, tik dėl to , kad ankščiau buvau pas kita šios stoties gydytoja, kadangi prieš tai nebuvo atlikti visi tyrimai gavau siuntimą pas šią gydytoja, nieko nekalbėjo tik užrašė pas tą pačią kur kažkada buvau, absurdas !!! Pradėjo kalbėti, jog neturi mano knygeles, slaugytoja pasake kelis kartus, jog knygele guli ant stalo, bet gydytojai nesvarbu, prieš mane lauke klientai kurių vizitai turejo būti prieš beveik valanda, matyt skubėjo baigto savo darbo valandas. Esu labai nusivylusi už sugaištą laiką!

2018-12-20, 18:31 | 3

Su vaiku lankėmės pas šią "gydytoją".. tai galiu pasakyt tik tiek jeigu jums rūpi jūsų vaikai, tai arba visai neiti pas šią, arba BŪTINAI pasikonsultuoti su kitu LOR! Vaikas pradėjo knarkti, neprigirdėti, liepė pūst balionus.. Tą pačią dieną pasiėmėm siuntimą i santariškes, ir labai džiaugiuosi, nes su šios "gydytojos" balionu terapija vaikas ir be klausos galėjo likt.

2017-09-25, 21:04 | IP: 84.15.185.169

Dėmesinga, kruopšičiai patikrino, kalbėjo aiškiai ir stengėsi kuo giliau išsiaiškinti problemą, atliko visus tyrimus, likau labai patenkinta gydytojos kompetencija.

2017-07-07, 16:02 | IP: 213.197.140.202

Buvau labai abėjingas, paskaitęs visus atsiliepimus, bet vistiek nusprendžiau nueiti pas šią gydytoją. Pas kitus negalima buvo užsirašyti, tūrbūt atostogų laikas. Likau maloniai nustebintas. Gydytoja buvo labai maloni, uždavė daug klausimų dėl savijautos, atliko nemažai tyrimų ir galu gale sakė nedelsiant kreiptis vėl, jeigu problema sugrįš. Nuo pat pradžiu stengiausi kuo aiškiau aprašyti savo problemą ir bendrauti maloniai, nieko ne reikalaudamas ir leisdamas gydytojui daryti savo darbą. Likite sveiki.

2017-04-26, 22:50 | IP: *.*.*.*