Pacientai, kurie rekomenduoja Jolita Bužinskienė, %

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2009-02-20, Nr. MPL-12471, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2024-03-05, 18:57 | Registruotas lankytojas 1

Tik man įėjus į kabinetą paklausė, kodėl aš čia, pasakiau, kad noriu pasipasakoti, kas yra negerai ir norėčiau išgirsti, ar man reikia kažko išrašyti ar ne. Iškart pradėjo klausti ar aš noriu išsisukti nuo kariuomenės, sakė, kad gerai pagalvočiau, nes paskui negalėsiu gauti vairavimo teisių. Pasakiau, kad aš čia visai ne dėl to, paklausiau ar aš kažkur ne čia atėjau, pasakė, kad ir ji nežino, sako apsispręsk ar nori gydymo ar ne. Nesuprantu, iš kur aš pats turėčiau žinoti, ar man reikia gydymo, jei ji net manęs neišklausė. Likau visai nesuprastas ir mane tiesiog išsiuntė pasirašyti sutikimą ir pasakė: jei vis dar norėsi vaistų tai pasirašyk ir grįžk, jei ne tada gali išeiti.

2024-01-30, 15:58 | Registruotas lankytojas 2

Esu patenkinta šia gydytoja. Kuria gerą atmosferą, bendrauja draugiškai, palaikančiai.

2023-10-21, 00:59 | Registruotas lankytojas 5

puiki psichoterapeutė, tai neduoda patarimų, nes sakė negalima, bet įtraukia į pokalbį, kktaip pasimato

2023-03-01, 09:15 | Registruotas lankytojas 1

Sulaukius vizito dienos atejau į kliniką anksčiau, labai jaudinausi, kadangi tai mano pirmas apsilankimas pas psichiatrą. Vizito laikas buvo 16 val. Praėjus 15 min. gydytoja nepasirodė. Paprašiau registratūros darbuotojos paskambinti ir sužinoti kokia situacija. Gydytoja atmetė skambutį. Palaukiau dar 10 min. ir išėjau. Kaip taip gali būti? Aš ateinu gydytis , o ne gadinti savo sveikatą. Jeigu toks požiūris į darbą, ar gali būti geru specialistu?

2022-12-01, 19:57 | Registruotas lankytojas 6

Bijojau vėl kreiptis pas psichiatrus, nes poliklinikoj rėkė ant manęs. Pataikiau pas šią specialistę, šilta, žmogiška, visada pajuokaus. Praėjo baimė psichiatrų...

2022-09-14, 22:10 | Registruotas lankytojas 2

Nesiduoda apgauti, atspėjo kad nemiegu reikia lorafeno.Ar kaltas kad gydytojai užstate ant vaistų??

2022-07-07, 16:19 | Registruotas lankytojas 1

Atėjau likus penkiolikai minučių iki registruoto laiko. Išbėgo visom keturiom staigiai paklausdama mano vardo ir pavardės. Liepė kuo greičiau atsisėsti. Nesidomėjo nei būsena, nei gydymo tinkamumu. Iškart klausė kokius vaistus išrašyti ji turėtų. Turėjau instruktuoti gydytoją, o kai instrukcija baigėsi staigiai išvedė iš kabineto ir išėjo pietauti.

2022-05-30, 19:24 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja pasirodė neturinti patirties niekuo neįprastu klausimu psichiatrijoje, be jokios adekvačios nuomonės, kurią galėtų argumentuoti. Praktiškai nulinės vertės konsultacija, akivaizdžiai paskubomis bendravo, norėdama greičiau pabaigti vizitą. Nerekomenduoju.

2022-04-20, 15:16 | Registruotas lankytojas 16

Važiavom vakare iš toli, net stebėjosi. Kalbėjom kaip senos draugės, mačiau pirmą kartą. Laiką net užtęsė. Nuo vaistų biškį pykino, bet praėjo kaip ir sakė. Užtai nuėmė nerimą kaip ranka.Važiuosiu dar jei veš dukra.

2020-10-09, 20:26 | Registruotas lankytojas 16

Išklausė visas problemas (retai dabar pasiseka). Jos gydymas, nors paprastas, man atitiko.

2020-01-27, 09:25 | Registruotas lankytojas 2

Nesutinku su prieš tai parašytu neigiamu atsiliepimu. Gydytoja tikrai įdėmiai išklauso, įsigilina į problemas. Ir nereikėtų rašyti blogo atsiliepimo už blogą klinikos darbo organizavimą ir pacientų registraciją, juk ne gydytoja yra už tai atsakinga.

2018-02-27, 14:07 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-10-06, 11:57 | IP: 85.206.22.66

2013-08-19, 15:59 | IP: *.*.*.*

2012-05-04, 21:39 | IP: 78.62.125.243

Puiki, profesionali gydytoja!

2011-06-27, 22:00 | IP: 78.60.191.227

Super gydytoja. Labai nuoširdžiai rūpinasi savo pacientais. Bendrauja mandagiai, pagarbiai. Isklauso, pataria, iesko optimaliausio prendimo, gydymo. Matosi, kad ismano ir myli savo darbą.