Pacientai, kurie rekomenduoja Irena Laurinavičienė, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2004-11-22, Nr. MPL-03602, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2022-01-17, 09:51 | Registruotas lankytojas 1

Profesionali, dėmesinga pacientui daktarė. Atsakė į visus rūpimus klausimus. Suteikė visą informaciją apie ligą ir tolimesnį gydymą. Rekomenduoju.

2022-01-08, 16:44 | Registruotas lankytojas 1

Pagarba ir dėkingumas gydytojai Laurinavičienei visos
šeimos vardu, jau daug metų visa šeima gydomės pas šią gydytoją. Paskutinis apsilankymas buvo susijęs su regėjimo problema.
Gydytoja puikiai parinko akinius, kurie sugrąžino man malonumą skaityti, be to labai dailūs ir modernūs, kurie dar ir puošia. Taip patiko akiniai, kad užsakiau ir antrus, skirtus darbui.
Didelis ačiū už profesionalumą, nes ištikus problemoms visi randame pagalbą ir nuoširdų dėmesį.

2022-01-07, 13:56 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja. Išgelbėjo nuo sudėtingos operacijos ir nuo galimo aklumo. Kai žinoma akių klinika mane paleido dar neišgijusią, o vėliau pablogėjus - nepriėmė, nes tą dieną visi gydytojai buvo užimti, nors siūlė atvykti tik po ilgojo švenčių savaitgalio - aš supratau, kad likau viena bėdoje, prisipažinsiu, buvau panikoje. Visai netyčia vyras užtiko šią gydytoją. Skambinau, neturėdama vilčių būti tą pačią dieną priimta.. Bet.. ačiū jai ir Dievui, - mane priėmė tą pačią dieną, patvirtino baisią diagnozę, įsisenėjusį akių uždegimą, kuris buvo apėmęs visus giliuosius akies audinius.. Taigi. Laiminga pabaiga ta, kad mane išgydė per kelias savaites, spėjau išskristi į tolimus, šiltuosius kraštus ir laimingai sugrįžti bei nuvesti profilaktiškai patikrinti visų vaikų akis pas tą pačią nuostabią gydytoją :)

2021-12-19, 08:07 | Registruotas lankytojas 7

Nuoširdžiai dėkoju Gydytojai Irenai Laurinavičienei už profesionalumą ir dėmesingumą. Atvykau pas Gydytoją po operacijos išimti siūles. Viską atliko labai kruopščiai, paaiškino ir patarė dėl tolimesnio gydymo. Labai šiltai ir maloniai bendravo su manimi. Sveikatos Gydytojai ir stiprybės! Pagarbiai Jelena K.

2021-08-05, 17:26 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja labai maloni, davė išsamius patarimus.

2021-07-03, 10:32 | Registruotas lankytojas 2

Lankiausi pas daktarę pirmą kartą ir iškarto pajutau, kad jai rūpi pacientas. Ji profesionali, dėmesinga, maloni bei šiltai bendraujanti daktarė. Visiems rekomenduočiau oftalmologę Ireną Laurinavičienę. Esu jai labai dėkinga. Laima Sokienė

2021-06-02, 18:34 | Registruotas lankytojas 1

Labai džiaugiuosi kad prieš aštuonis metus patekau pas gydytoją Ireną Laurinavičienę, kuri dėmesingai, ramiai atliko akių patikrą ir parinko man ypatingai tinkančius akinius. Tai leido man jaustis komfortiškai ir gerai matyti! Kadangi akių rega pasikeitė, vėl kreipiausi į gydytoją ir sulaukiau tikro specialisto dėmesio, jautros, atsakingumo ir profesionalizmo. Gydytoja kantriai atlieka akių patikrą, atsakingai renka akinius, siūlo optimaliausius ir racionaliausius variantus. Dėkoju gydytojai už galimybę gerai matyti! Irena Mažiulienė.

2021-05-12, 11:53 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi, atidi ir labai maloni gydytoja! Savo darbo profesionalė! Atliko mamai akių patikrinimą, bei akių vokų operaciją. Musų geriausi atsiliepimai.

2021-05-11, 17:35 | Registruotas lankytojas 1

Tris savaites gydę herpio pasekoje susiformavusią žaizdą akyje keli akių specialistai, deja, negalėjo man padėti. Žaizda negijo, skausmas nemažėjo. Vartydama pincetas.lt puslapį radau prieš 40 m. mane nuo panašios ligos išgydžiusios gydytojos pavardę - Irena Laurinavičienė. Gydytoja sudarė gydymo planą ir skyrė išsamius tyrimus. Po kelių gydytojos atliktų procedūrų skausmas atlėgo. Šiuo metu jaučiuosi gerai. Dėkoju Gydytojai už profesionalumą, kompetenciją, rūpestingumą ir jautrumą.

2021-04-13, 20:02 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi pas gydytoją I. Laurinavičienę dėl komplikuoto akies voko uždegimo. Džiaugiuosi, jog patekau į šią kliniką rekomenduota bendradarbės. Nuoširdžiausiai dėkoju Gydytojai už kompetenciją ir profesionalumą. Visais gydymo etapais – o jų buvo ne vienas – bendravimas buvo atsakingas ir labai dėmesingas. Ši gydytoja – tikra mano gelbėtoja – tobulai išsprendė visas problemas, su kuriomis nesusidorojo kitų klinikų gydytojai. Nerizikuokite sveikata, kreipkitės dėl akių ligų į profesionalę gerb. I. Laurinavičienę. Rekomenduoju ir neabejoju: Jums bus suteikta profesionali pagalba ir gydymas.
Su didžiausia Pagarba ir dėkingumu, Jūratė Senvaitienė

2021-03-15, 08:55 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionali ir greita pagalba ir ,svarbiausia, išeiginę dieną. Malonus, šiltas bendravimas, dėmesys mano būklei sekančią dieną. Labai esu dėkinga

2021-02-09, 17:14 | Registruotas lankytojas 2

labai dėkoju daktarei Irenai už dėmesingą ir profesionalią konsultaciją ,aptarnavimą .Tikras savo srities profesionalas.

2020-12-16, 22:10 | Registruotas lankytojas 1

Tai, išties pati geriausia akių gydytoja Lietuvoje. Visiems rekomenduoju. Išgydo visas bėdas ir visada žino, ką daryti. Plius, itin smulkmeniška ir labai atsakinga daktarė. Esu ilgametė pacientė su itin silpnomis ir probleminėmis akimis. Tik vienintele Irena pasitikiu, ką ji pasako - pasitikiu 100 proc.

2020-08-05, 11:24 | Registruotas lankytojas 1

Esu be galo dėkinga gydytojai Irenai Laurinavičienei ir visiems nuoširdžiai rekomenduoju kaip puikią savo srities specialistę. Labai džiaugiuosi, kad į ją kreipiausi dėl sunkios akių ligos, nes išgydė ir regėjimas pilnai atsistatė.

2020-06-09, 06:56 | Registruotas lankytojas 1

Priėmė akių klinijoje "Žiūra" per kelias dienas, aptarnavo operatyviai ir profesionaliai, iš karto nustatė problemą, pasiūlė galimus sprendimus ir padėjo pasirinkti tinkamiausią lęšių bei akinių derinį, ko kitose klinikose, net ir didesnėse, anksčiau negaudavau. Esu labai dėkingas gydytojai Irenai Laurinavičienei ir rekomenduočiau į ją kreiptis visiems, turintiems sudėtingesnių regėjimo sutrikimų. Paslaugų kaina klinikoje tikrai atitinka kokybę.

2020-05-29, 10:41 | Registruotas lankytojas 1

Mano akių gydytoja Irena Laurinavičienė yra profisonali akių gydytoja, visiems labai ją rekomenduoju.

2019-03-03, 08:43 | Registruotas lankytojas 2

Šios gydytojos nerekomenduočiau. Teko lankytis pas šią gydytoją poliklinikoje. Išrašė netinkamus akinius, net nepraplėtus vyzdžių. O dar ir iš karto pasiūlė pas ją pirkti akinius.... Po šios gydytojos išvadų teko kreiptis į privačią kliniką, kurioje jos išvadas gan stipriai paneigė.

2018-11-02, 10:42 | Registruotas lankytojas 1

Jau 11 metų kaip patikiu savo vaikų ir savo akis šiai gyd. The best!

2018-06-11, 10:34 | Registruotas lankytojas 2

Gera specialiste. Lankosi visa mano šeima...visi labai patenkinti.

2018-06-11, 10:34 | Registruotas lankytojas 2

Gera specialiste. Lankosi visa mano šeima...visi labai patenkinti.

2018-02-04, 16:39 | Registruotas lankytojas 1

Ypatingai stropi, kompetetinga, jautri, visapusiškai buvau apžiūžėrėta ir pakankamai išsamiai pakometuota, ptarta, kaip turėčiau gydytis, pasveikau, dignozuota tiksliai.
Esu dėkinga jautriai, profesionaliai gydytojai.
Sekmės padedant ligoniams.

2016-05-31, 13:56 | IP: 84.15.106.206

Labai puiki gydytoja, rekomenduoju.

2014-02-18, 11:46 | IP: 82.135.237.76

Gydytoja, kuriai tikrai rūpi pacientas ir jo sveikata. Deja, šiais laikais tokių nedaug...Ačiū Jums, daktare

2013-09-11, 09:22 | IP: 78.56.140.35

Su gydytoja Irena Laurinavičiene bendraujame jau apie 15 metų, nuo pat tada kai teko patirti akies traumą. Jei ne gydytojos profesionalumas ir didžiulės pastangos, dabar tektų gyventi jaučiant didžiulį diskomfortą - su viena akimi. Ši gydytoja - savo srities specialistė. Ne tik specialistė, bet ir labai maloni, šilta moteris. Nesilankau niekur kitur, tik pas šią gydytoją, nes žinau, kad gausiu aukščiausio lygio paslaugas - apžiūrima greitai, tiksliai, maloniai, profesionaliai. Šiai gydytojai palinkėčiau visko ko geriausio, nes jei ne ji, net nežinau, kur dar geriau galėčiau kreiptis.

2013-04-16, 07:51 | IP: 62.212.200.126

Jau daug metu nesioju kontaktinius lesius. Dabar del amziaus sunku su jais matyti is arti. Lankiausi pas daug gydytoju, bet niekas nepasiule geros iseities. Gyd. I. Laurinaviciene parinko man progresinius kontaktinius lesius, kuriais esu labai patenkinta, nes ir toli ir arti matau gerai. Puiki gydytoja!

Kovo 22 d. parasiau teigiama komentara apie gyd. l. Laurinaviciene, bet netycia irasiau i neigiamu komentaru laukeli. Parasiau du laiskus svetaines pincetas.lt administracijai, kad padetu istaisyti sia klaida, taciau niekas neatrase, todel nusprendziau parasyti pati.

2013-03-22, 12:06 | IP: 62.212.204.196

2012-03-07, 16:44 | IP: 88.223.32.62

Nuo vaikystės bijodavau akių gydytojų, nes mane vis bardavo, kad blogėja akys. Kai pirmą kartą apsilankiau pas gyd. Ireną Laurinavičienę - supratau, kad gydytojų nereikia bijoti. Švelni, maloniai aptarnauja! Kai grįžtu iš Anglijos būtinai apsilankau pas ją.

2011-11-07, 20:22 | IP: 78.60.220.167

Pas gydytoją Laurinavičiėnę lankausi jau beveik dešimt metų ir neteko nusivilti. Labai profesionali, atsakinga ir svarbiausia maloni gydytoja.

2011-10-31, 13:44 | IP: 88.223.51.187

Labai maloni, nuoširdi, rūpestinga gydytoja, puikiai išmananti savo specialybę. Rekomenduočiau kiekvienam, turinčiam bėdų su akytėm

2011-10-31, 13:23 | IP: 78.56.149.205

Puiki akių gydytoja, tikrai labai gera savo srities specialistė

2011-10-31, 13:14 | IP: 78.56.247.2

Visa mūsų šeima lankosi pas gyd. I. Laurinavičienę jua daug metų. Žinome Ją kaip labai rūpestingą, profesionalią, malonią gydytoją. Labai nustebino neigiami komentarai, skamba labai neįtikinamai!

2011-10-31, 13:05 | IP: 88.223.34.154

Labai draugiškas kolektyvas ir tikrai labai maloni bei rūpestinga gydytoja. Kreipiausi dėl kontaktinių lęšių bei akinių ir tikrai nenusivyliau. Gydytoja tikrai profesionaliai padėjo išsirinkti geriausią ir preinamiausią variantą, viskąi labai draugiškai bei maloniai paaiškino, pamokė, taigi likau tikrai labai patenkintas.

2011-04-26, 12:32 | IP: 212.59.0.201

Diagnozė buvo nustatyta neteisingai. Pasakė kad reikės leisti vaistus į akį, bet paaiškėjo kad nereikia. Likau nepatenkinta ir apgauta.

2010-06-29, 19:37 | IP: 81.29.27.59

Puiki, rūpestinga daktarė. Maža paslaugų kaina.

2009-10-13, 10:21 | IP: 78.56.215.25

Likau patenkintas profesionaliu aptarnavimu.

2009-04-17, 17:53 | IP: 88.119.206.250

puiki gydytoja

2009-02-19, 12:55 | IP: 78.62.134.204

Gera savo srities specialistė. Ačiū daktarei!