Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Viktorija Andrejevaitė, %

Licencijos

Šeimos gydytojas

Išduota: 2006-07-24, Nr. MPL-08472, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

70.1% Complete
3.5

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

77.7% Complete
3.9

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

78.2% Complete
3.9

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

77.5% Complete
3.9

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

72.8% Complete
3.6

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

69% Complete
3.4

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

98.6% Complete
4.9

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2021-04-14, 11:24 | Registruotas lankytojas 10

Laukiau skambučio 2 savaites.Deja, gavau tik slaugytojos žinutę ,paskui paskambino ta pati slaugytoja. Paklausė ar reikia registruoti pas kardiologą, atsakiau teigiamai. Pažiūrėjau registraciją, neužregistruota. Smagu! Eisime gydytis pas privačius, tik kodėl turiu mokėti didelius mokesčius ir negauti paslaugų. Daktarės nesulaukiau iki pat vakaro. Anksčiau dar paskambindavo, dabar gydome kardiologinius ligonius žinutėmis.

2021-04-12, 14:37 | Registruotas lankytojas 1

Gal gydytoja ir nebloga, bet kalbėtis su rezidentais ir aiškintis bereikalingas laiko švaistymas. Daktarė, kuri vietoj skambučio SMS žinutes rašo. Neišmano, o dar lieki kaltas dėl savo suvaldytų ligų. Nuolatinis skundas kiek daug darbo, tarsi nemokamai ir dar iš jos kišenės prašau konsultacijos.

2021-02-19, 17:00 | Registruotas lankytojas 1

P. Andrejevaitė yra mano šeimos gydytoja. Kiekvieną kartą kreipusis į šią gydytoją nežinia ko laukti.
Tai bendrauja normaliai,tai apkaltina kreipusis dėl ligos ir ,kad užimamas jos laikas. Deja ši gydytoja visiškai nevaldo savo emocijų ir turėtų permąstyti ar jai tinka dirbti su žmonėmis.

2021-01-27, 17:43 | Registruotas lankytojas 8

Gydytoja, kaip galima suprasti ir iš kitų komentarų, yra nuotaikos žmogus, arba norėsite ją nešioti ant rankų, arba nenorėsite jos daugiau gyvenime matyti, niekada negausite vienodo bendravimo, tokia kaip ir savotiška staigmenų skrynelė yra kiekvienas vizitas. Buvau jos pacientė pora metų, iš pradžių gydytoją itin vertinau dėl greitos ir konkrečios komunikacijos, tačiau laikui bėgant pasidarė aišku, kad gydytojos vienintelis teigiamas bruožas yra greitis, kuris ne visada reiškia ir kokybišką paslaugą. Gydytoja yra puiki biuletenių štampuotoja ir jai puikiai sekasi nusiųsti pacientus pas kitus gydytojus tyrimams atlikti bei išrašinėti perteklinius vaistus, kad pacientas nuo jos atstotu. Na ir žinoma pritarsiu ir kitiems, kad turbūt bent vieną psichologinį sutrikimą gydymo eigoje gydytoja Jums diagnozuos, bent jau taip buvo man, kas gal ir nebūtų problema, jei visos Jūsų ateities diagnozės ateityje nebūtų paremtos tuo psichologiniu sutrikimu ir į kitas ligas ir jų padarinius būtų gilinamasi taip, kaip kad norėtumėte. Ieškodama savo prastos savijautos priežasties atsitrenkdavau į sieną, t.y išankstinį gydytojos nusistatymą. Tačiau iš esmės ši gydytoja tikrai yra puiki lengvoms kasdieninėms problemoms spręsti.

2020-08-14, 21:09 | Registruotas lankytojas 1

Profesionali ir man tiksliai nustatė su nervingumu susijusią diagnozę ir išrašė daug siuntinių, esu dėkingas

2020-07-10, 13:48 | Registruotas lankytojas 2

Bendrai paėmus nerekomenduoju, bent jau kas lankosi Centro Poliklinikoje. Nuotaikos žmogus : vienąkart atskaitys moralą, kitąkart aprėks, trečią bendraus kultūringai - bet dažniausiai bus blogos nuotaikos. Iš medicininės pusės, jeigu problema nėra akivaizdi, vietoje to kad gilintųsi į priežastis ,bando viską suversti ant jūsų psichologinės būsenos. Kai žmogus jaučiasi blogai, jį kamuoja chroniški skausmai, aišku, kad jo psicholginė būsena bus pakrikusi... Rekomenduočiau nebent jeigu esate sveikas ir jums reikalingas tik biuletenis kas nuo karto, nes dažniausi vaistai, kuriuos gaudavau , būtent ir būdavo tai. Kiek man teko bendrauti su kitais daktarais, kurie yra dirbę ar pažįsta šią šeimos daktarę - irgi buvo labai prastos nuomonės.

2020-03-27, 11:02 | Registruotas lankytojas 1

Nuotaikos žmogus. Kartais beprotiškai maloni, padaro daugiau nei reikia, kartais ant tiek nemaloni kad norisi pasiųsti ant... Gal kažkiek klimaksas ją veikia...? Labai nepatinka kai jos rezidentas priima, užsirašiau taigi pas ją. Tegu rezidentas sėdi šalia ir mokosi, o priiminėti turi pati.

2020-03-03, 21:53 | Registruotas lankytojas 2

Maloni gydytoja. Isklausys ir nepaliks neatsakytu klausimu ir neissprestu problemu. Rekomeduoju.

2019-09-04, 13:35 | Registruotas lankytojas 6

Kažkada patekau pas šią gydytoja atsitiktinai. Tada gavau trumpą, bet profesionalią konsultaciją ir siuntymą tolimesniems tyrimams. Atrodė puiki gydytoja, tad sužinojęs, kad galiu pas ją užsirašyti, tai padariau.
Užsirašius metus laiko nebuvo poreikio lankytis pas gydytoją, o vieną savaitgalį pradėjus stipriai skaudėti skrandį, nusprendžiau pirmadienį nueiti išširašyti vaistų. Paskambinus anksti ryte sužinojau, kad talonų nebėra ir buvo pasiūlyta ateiti į gyvą eilę.

Atsisėdau prie gydytojos kabineto, bandžiau slaugytojos paklausti ar priims nes supratau, kad žmonių nemažai ir gydytoja užimta. Atsakymo nesulaukiau, pakilau į registratūra ir dar kartą paklausus tos pačios slaugytojos gavau atsakymą - aš ne gydytoja, nieko nežinau. (Akivaizdžiai nepatenkinta., kad klausiu, nors dirba tame pačiame kabinete).
Galiausiai mane pakvietė gydytoja-praktikantė, kuri akivaizdžiai neturėjo patirties ir negalėjo nei pakonsultuoti, nei vaistų išrašyti. Galiausiai ji nuėjo pasiteirauti pas gyd. Viktorija ir tada prasidėjo...

Atėjusi gydytoja visiškai valdingu balsu pradėjo aiškinti, kad manęs išvis čia neturėtų būti, man paprieštaravus, pradėjo rėkti ir aiškinti, kad išvis turėčiau džiaugtis, kad patekau nes jai nepriklauso manęs apžiūrėti. Šiaip ne taip praktikantė išrašė tuos vaistus ir išeidamas gydytojai bandžiau pasakyti, kad skambinau į registratūra nuo ankstaus ryto nes dėl skrandžio skausmo beveik nemiegojau ir man buvo pasakyta ateiti į gyvą eilę. Tada ji jau pradėjo rėkti, išėjusi iš kabineto ir man bandant ją nuraminti pradėjo grasinti, kad iškvies policiją.
Nebučiau ejęs pas ją jei skrandis nebūtų stipriai skaudėjęs ir tėvas nebūtų miręs nuo panašios priežasties, kai buvau vaikas. Iš paskutinio susidūrimo su gyd. Andrejevaite man pasirodė, kad ji turi rimtų psichologinių problemų, nesivaldo ir yra nepajėgi bendrauti su pacientais.

Laiko kol ji aiškino savo tiesas ir rėkė, būtų visiškai pakakę trumpai mane pakonsultuoti, išrašyti vieną vaistą ir pasiūlyti ateiti į konsultaciją iš anksto uzžsirašius po keletos dienų. Labai nerekomenduoju ateiti iš anksto neužsirašius ir išvis geriau rinktis stabilesnius žmones :)

2019-06-30, 15:52 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja V. Andrejevaitė - labai gera specialistė ir puikus žmogus. Labai keisti čia besipiktinančių komentarai apie tai, kad gydytoja atkreipė dėmesį į jų psichologinę būseną. Džiaukitės, kad į jus žiūrima ne kaip į ligų maišą, o kaip į žmogų, kurio emocinė būklė lygiai taip pat svarbi, nes "visos ligos nuo nervų".
Su vyru esame gyd. V. Andrejevaitės pacientai nuo pat jos darbo Centro poliklinikoje pradžios ir tikrai nenorėtume ieškoti kito gydytojo.
1. Į visus skundus reaguojama atidžiai ir visada skiriami reikiami tyrimai.
2. Iš anksto užsiregistravus per ilgai laukti eilėje neteko. O jei ir tektų - kas čia tokio? Ypač jei kažkam reikia skubios pagalbos.
3. Nesutinku, kad gydytoja nuotaikos žmogus. Per šitiek metų savo emocijų nei ant manęs, nei ant vyro ji neišliejo.
4. Bendrauja pagarbiai ir niekada neparodė, kad yra viršesnė ir daugiau išmano.
5. Niekada už priėmimą mokėti vokelyje ar kaip kitaip nereikėjo. Ir niekada nebuvo net menkiausios užuominos, kad kažkaip reikėtų "atsiskaityti".

2019-06-18, 06:08 | Registruotas lankytojas 4

Labai pavirsutiniska ir nuotaikos gydytoja. Kalba nuotrupomis normaliai neisigilindama i problema. Neva visos ligos nuo nusiteikimo priklauso, taip ir pati ta zinau, bet istisinis ligu nurasymas psichologijai to kazkaip per daug, jautiesi tarsi tau tikrai negerai su galva..daznai atrodo, kad gydytoja pati turi nesklandumu su savijauta

2019-06-17, 09:51 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja išmananti savo darbą, tačiau yra suformavusi labai įdingą bendravimo su pacientais stilių. Per keturis metus buvau apsilankęs tris kartus ir kiekvieną kart jaučiausi kaltas kad atvykau gydymo... Gydytoja nemandagi, ir galėtų pasimokyti kultūros iš savo padėjėjų.

2019-02-12, 15:03 | Registruotas lankytojas 3

Esu labai patenkintas. Gyditoja labai maloni ir rūpestinga. Nuoširdžiai ir atidžiai įsigilina į sveikatos priblemas. Palaiko labai šiltą ir malonų bendravimą, sukuria teigiama nuotaiką ir pozytivumą. Labai rekomenduoju ir esu Jai dėkingas.

2019-01-25, 08:01 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja psichoteraupeutė. Stebuklingai įkvepianti ir suteikianti jėgų bei pasitikėjimo.

2018-03-19, 17:47 | Registruotas lankytojas 1

Pati nuostabiausia gydytoja, rūpestinga, profesionali - tiesiog puiki!

2018-02-09, 05:15 | Registruotas lankytojas 1

Puiki daktarė!

2017-06-27, 11:40 | IP: 78.56.177.202

Ponia Viktorija Andrejevaitė yra mao šeimos gydytoja. Kiek kartų pas ją teko apsilankyti, visada maloniai ir rūpestingai priimdavo. Nusiųsdavo pas reikiamus specialistus, pakonsultuodavo.
Tik pastaruoju metu pradėjau pastebėti, kad vis skuba ir labai dažnai praktikantams perleidžia pacientus,. Žinoma, suprantama, kad jiems taip pat reikia mokytis, tačiau reikia nepamiršti, kad kai kurie žmonės ateina su rimtomis problemomis, todėl patyrusio gydytojo buvimas šalia praktikanto yra būtinas. Linkėčiau, neapsimti tiek daug pacientų ir skirti daugiau laiko. Sėkmės ir stiprybės dirbant prasmingą darbą.

2017-06-03, 15:00 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-03-21, 17:31 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2016-11-14, 02:51 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2016-06-09, 11:20 | IP: 193.219.88.2

Puiki gydytoja, savitas bendravimo stilius, maloni. Sėkmės jai. :)

2016-03-31, 13:26 | IP: 78.56.212.24

Šaunuolė, gera gydytoja. Labai platus požiūris į ligą ir į ligonį, reta kur tokį surasi. Sėkmės!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Viktorija Andrejevaitė?
2016-03-02, 14:34 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Viktorija Andrejevaitė?
2015-07-08, 08:43 | IP: 78.56.205.204

Labai maloni, šilta, rūpestinga gydytoja. Vizitas visada būna malonus. Gydytoja atidžiai išklauso paciento. Labai džiaugiuosi šia gydytoja!!!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Viktorija Andrejevaitė?
2015-03-10, 11:50 | IP: 88.223.3.7

Labai maloni, rupestinga ir kompetetinga gydytoja!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Viktorija Andrejevaitė?
2014-12-30, 14:24 | IP: 213.197.150.30

Labai kompetetinga, rūpestinga gydytoja. Puiki gydytoja.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Viktorija Andrejevaitė?
2014-11-27, 09:41 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Viktorija Andrejevaitė?
2014-11-19, 09:27 | IP: 78.56.74.132

Specialistė, manau, gera Nuotaikos žmogus

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Viktorija Andrejevaitė?
2014-10-21, 09:42 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Viktorija Andrejevaitė?
2014-09-19, 16:18 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Viktorija Andrejevaitė?
2014-09-15, 11:23 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Viktorija Andrejevaitė?
2013-12-12, 08:48 | IP: 62.212.201.254

Komentarų gausa ir + ir - rodo, kad gydytoja dirba savo darbą. Matyt man pasisekė, nes gydytojos darbu likau patenkinta. O gydytoją kiekvienas žmogus turėtų rinktis panašų į save. Tuomet vienas kitą ir supras ir gerbs. Ne.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Viktorija Andrejevaitė?
2013-10-31, 09:10 | IP: 193.109.235.158

Gydytoja tikra profesionalė, labai greitai padėjo išspręsti kilusias problemas.
Visiems rekomenduoju turėti tokią šeimos gydytoją.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Viktorija Andrejevaitė?
2013-09-30, 14:17 | IP: 78.158.21.141

Gydytoja dėmesinga, maloni ir labai rūpestinga. Ačiū. Sėkmės darbe. NĖRA

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Viktorija Andrejevaitė?
2013-09-10, 17:18 | IP: 78.60.134.57

Džiaugiuosi, kad užsiregistravau pas gyd. Andrejevaitę. Skiria gydymą tik atlikus visus reikiamus tyrimus. Profesionali, nuoširdi, rūpestinga gydytoja.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Viktorija Andrejevaitė?
2013-08-26, 07:00 | IP: 193.219.137.243

Nuostabi gydytoja, labai rūpestinga. Strategiškai žiūri į ligą

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Viktorija Andrejevaitė?
2013-08-07, 08:15 | IP: 213.190.55.186

Profesionali,atidi, besidominti ligonio problemomis ir jas sėkmingai išsprendžianti.Pagaliau suradau savo gydytoją, kurios nekeisčiau į kitą.Ačiū jai.Sėkmės bei daug sveikatos nelengvame jos profesiniame kelyje!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Viktorija Andrejevaitė?
2013-03-14, 15:14 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Viktorija Andrejevaitė?
2012-10-16, 06:57 | IP: 81.7.90.238

Aš ilgai ieškojau geros šeimos daktarės, perėjau kelėta poliklinikų, pagaliau radau. Gydytoja be galo rūpestinga, aukštai vertinu ją kaip specialistą ir pasitikiu jai. Su jos pagalbą aš sėkmingai ir laiku nugalėsiu visas savo ligas.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Viktorija Andrejevaitė?
2012-10-07, 05:58 | IP: 195.182.69.120

Nuostabi gydytoja. Nepaleidžia neišsiaiškinus ligos. Labai maloni pacientams.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Viktorija Andrejevaitė?
2012-10-03, 07:29 | IP: 213.197.135.98

Labai profesionaliai ir rūpestingai įvertina nusiskundimus, jei reikalinga nusiunčia atlikti papildomus tyrimus ar kitų specialistų konsultacijai. Nuostabi gydytoja, nekeisčiau į jokią kitą

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Viktorija Andrejevaitė?
2012-07-24, 20:03 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Viktorija Andrejevaitė?
2012-07-24, 11:03 | IP: 5.20.161.217

Gydytoja labai draugiškai priima, visada pasiteirauja kaip reikalai, kokie skundai. Pirmą kartą apsilankius iškart pasiūlė atlikti visus reikiamus (nemokamus) tyrimus. Surastą ligą tikslingai gydo, paskiria vaistus.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Viktorija Andrejevaitė?
2012-07-19, 14:28 | IP: 82.135.194.214

Nepaprastai puiki, rūpestinga ir profesionali Gydytoja. Mūsų visa šeima persirašė.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Viktorija Andrejevaitė?
2012-06-12, 21:44 | IP: 78.63.231.172

Labai profesionali gydytoja, maloniai bendrauja ir teigiamai nuteikia išsipasakoti, kas neramina. Labai džiaugiuosi, kad pas ją užsirašiau.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Viktorija Andrejevaitė?
2012-04-23, 11:26 | IP: 213.197.135.98

Labai maloni, kompetentinga gydytoja

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Viktorija Andrejevaitė?
2011-12-06, 11:23 | IP: 78.60.77.131

Pagaliau įvertinu Sveikatos apsaugos ministerijos pertvarką, kas liečia šeimos gydytoją:daug išmanantį, žinantį tavo ligas, nusiunčiantį tyrimams apie kuriuos visai ir nežinotum.Jauti, kad gydytojai rūpi tavo sveikata. Pirmiausiai ligonio bėdos, o paskutinėj vietoj kad ir sakysim, registratūros klaidos.Gydytojai Viktorijai Andrejevaitei ir jos seselei - geriausios kloties.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Viktorija Andrejevaitė?
2011-09-05, 19:08 | IP: 78.60.194.146

Superine gydytoja!!
Perejus pas ja, supratau, kad bendros praktikos gydytoja atlieka lb daug funkciju.Tai yra lb patogu ir saunu. Gydytoja tikrai lb rupestinga!! Kartu su med. sesele yra puiki komanda:)
Labai dziaugiuosi, kad turiu galimybe gydytis pas butent sia gydytoja:)
ACIU!!! :)

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Viktorija Andrejevaitė?
2011-08-22, 12:30 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Viktorija Andrejevaitė?
2011-05-17, 23:27 | IP: 78.56.186.140

Labai rūpestinga, norinti padėti gydytoja. Visuomet pas ją galima lankytis drąsiai, nes ji moka tinkamai viską paaiškinti, patarti, padėti. Tačiau pas ją yra labai daug pacientų, todėl laikas, kuriam būni užregistruotas ir laikas, kuomet patenki pas gydytoją - labai skiriasi. Tenka nemažai palaukti.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Viktorija Andrejevaitė?