Pacientai, kurie rekomenduoja Viktorija Andrejevaitė, %

Išduota: 2006-07-24, Nr. MPL-08472, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-08-15, 00:09 | Registruotas lankytojas 1

Profesionali ir man tiksliai nustatė su nervingumu susijusią diagnozę ir išrašė daug siuntinių, esu dėkingas

2020-07-10, 16:48 | Registruotas lankytojas 2

Bendrai paėmus nerekomenduoju, bent jau kas lankosi Centro Poliklinikoje. Nuotaikos žmogus : vienąkart atskaitys moralą, kitąkart aprėks, trečią bendraus kultūringai - bet dažniausiai bus blogos nuotaikos. Iš medicininės pusės, jeigu problema nėra akivaizdi, vietoje to kad gilintųsi į priežastis ,bando viską suversti ant jūsų psichologinės būsenos. Kai žmogus jaučiasi blogai, jį kamuoja chroniški skausmai, aišku, kad jo psicholginė būsena bus pakrikusi... Rekomenduočiau nebent jeigu esate sveikas ir jums reikalingas tik biuletenis kas nuo karto, nes dažniausi vaistai, kuriuos gaudavau , būtent ir būdavo tai. Kiek man teko bendrauti su kitais daktarais, kurie yra dirbę ar pažįsta šią šeimos daktarę - irgi buvo labai prastos nuomonės.

2020-03-27, 13:02 | Registruotas lankytojas 1

Nuotaikos žmogus. Kartais beprotiškai maloni, padaro daugiau nei reikia, kartais ant tiek nemaloni kad norisi pasiųsti ant... Gal kažkiek klimaksas ją veikia...? Labai nepatinka kai jos rezidentas priima, užsirašiau taigi pas ją. Tegu rezidentas sėdi šalia ir mokosi, o priiminėti turi pati.

2020-03-03, 23:53 | Registruotas lankytojas 2

Maloni gydytoja. Isklausys ir nepaliks neatsakytu klausimu ir neissprestu problemu. Rekomeduoju.

2019-09-04, 16:35 | Registruotas lankytojas 6

Kažkada patekau pas šią gydytoja atsitiktinai. Tada gavau trumpą, bet profesionalią konsultaciją ir siuntymą tolimesniems tyrimams. Atrodė puiki gydytoja, tad sužinojęs, kad galiu pas ją užsirašyti, tai padariau.
Užsirašius metus laiko nebuvo poreikio lankytis pas gydytoją, o vieną savaitgalį pradėjus stipriai skaudėti skrandį, nusprendžiau pirmadienį nueiti išširašyti vaistų. Paskambinus anksti ryte sužinojau, kad talonų nebėra ir buvo pasiūlyta ateiti į gyvą eilę.

Atsisėdau prie gydytojos kabineto, bandžiau slaugytojos paklausti ar priims nes supratau, kad žmonių nemažai ir gydytoja užimta. Atsakymo nesulaukiau, pakilau į registratūra ir dar kartą paklausus tos pačios slaugytojos gavau atsakymą - aš ne gydytoja, nieko nežinau. (Akivaizdžiai nepatenkinta., kad klausiu, nors dirba tame pačiame kabinete).
Galiausiai mane pakvietė gydytoja-praktikantė, kuri akivaizdžiai neturėjo patirties ir negalėjo nei pakonsultuoti, nei vaistų išrašyti. Galiausiai ji nuėjo pasiteirauti pas gyd. Viktorija ir tada prasidėjo...

Atėjusi gydytoja visiškai valdingu balsu pradėjo aiškinti, kad manęs išvis čia neturėtų būti, man paprieštaravus, pradėjo rėkti ir aiškinti, kad išvis turėčiau džiaugtis, kad patekau nes jai nepriklauso manęs apžiūrėti. Šiaip ne taip praktikantė išrašė tuos vaistus ir išeidamas gydytojai bandžiau pasakyti, kad skambinau į registratūra nuo ankstaus ryto nes dėl skrandžio skausmo beveik nemiegojau ir man buvo pasakyta ateiti į gyvą eilę. Tada ji jau pradėjo rėkti, išėjusi iš kabineto ir man bandant ją nuraminti pradėjo grasinti, kad iškvies policiją.
Nebučiau ejęs pas ją jei skrandis nebūtų stipriai skaudėjęs ir tėvas nebūtų miręs nuo panašios priežasties, kai buvau vaikas. Iš paskutinio susidūrimo su gyd. Andrejevaite man pasirodė, kad ji turi rimtų psichologinių problemų, nesivaldo ir yra nepajėgi bendrauti su pacientais.

Laiko kol ji aiškino savo tiesas ir rėkė, būtų visiškai pakakę trumpai mane pakonsultuoti, išrašyti vieną vaistą ir pasiūlyti ateiti į konsultaciją iš anksto uzžsirašius po keletos dienų. Labai nerekomenduoju ateiti iš anksto neužsirašius ir išvis geriau rinktis stabilesnius žmones :)

2019-06-30, 18:52 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja V. Andrejevaitė - labai gera specialistė ir puikus žmogus. Labai keisti čia besipiktinančių komentarai apie tai, kad gydytoja atkreipė dėmesį į jų psichologinę būseną. Džiaukitės, kad į jus žiūrima ne kaip į ligų maišą, o kaip į žmogų, kurio emocinė būklė lygiai taip pat svarbi, nes "visos ligos nuo nervų".
Su vyru esame gyd. V. Andrejevaitės pacientai nuo pat jos darbo Centro poliklinikoje pradžios ir tikrai nenorėtume ieškoti kito gydytojo.
1. Į visus skundus reaguojama atidžiai ir visada skiriami reikiami tyrimai.
2. Iš anksto užsiregistravus per ilgai laukti eilėje neteko. O jei ir tektų - kas čia tokio? Ypač jei kažkam reikia skubios pagalbos.
3. Nesutinku, kad gydytoja nuotaikos žmogus. Per šitiek metų savo emocijų nei ant manęs, nei ant vyro ji neišliejo.
4. Bendrauja pagarbiai ir niekada neparodė, kad yra viršesnė ir daugiau išmano.
5. Niekada už priėmimą mokėti vokelyje ar kaip kitaip nereikėjo. Ir niekada nebuvo net menkiausios užuominos, kad kažkaip reikėtų "atsiskaityti".

2019-06-18, 09:08 | Registruotas lankytojas 2

Labai pavirsutiniska ir nuotaikos gydytoja. Kalba nuotrupomis normaliai neisigilindama i problema. Neva visos ligos nuo nusiteikimo priklauso, taip ir pati ta zinau, bet istisinis ligu nurasymas psichologijai to kazkaip per daug, jautiesi tarsi tau tikrai negerai su galva..daznai atrodo, kad gydytoja pati turi nesklandumu su savijauta

2019-06-17, 12:51 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja išmananti savo darbą, tačiau yra suformavusi labai įdingą bendravimo su pacientais stilių. Per keturis metus buvau apsilankęs tris kartus ir kiekvieną kart jaučiausi kaltas kad atvykau gydymo... Gydytoja nemandagi, ir galėtų pasimokyti kultūros iš savo padėjėjų.

2019-02-12, 17:03 | Registruotas lankytojas 3

Esu labai patenkintas. Gyditoja labai maloni ir rūpestinga. Nuoširdžiai ir atidžiai įsigilina į sveikatos priblemas. Palaiko labai šiltą ir malonų bendravimą, sukuria teigiama nuotaiką ir pozytivumą. Labai rekomenduoju ir esu Jai dėkingas.

2019-01-25, 10:01 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja psichoteraupeutė. Stebuklingai įkvepianti ir suteikianti jėgų bei pasitikėjimo.

2018-03-19, 19:47 | Registruotas lankytojas 1

Pati nuostabiausia gydytoja, rūpestinga, profesionali - tiesiog puiki!

2018-02-09, 07:15 | Registruotas lankytojas 1

Puiki daktarė!

2017-06-27, 14:40 | IP: 78.56.177.202

Ponia Viktorija Andrejevaitė yra mao šeimos gydytoja. Kiek kartų pas ją teko apsilankyti, visada maloniai ir rūpestingai priimdavo. Nusiųsdavo pas reikiamus specialistus, pakonsultuodavo.
Tik pastaruoju metu pradėjau pastebėti, kad vis skuba ir labai dažnai praktikantams perleidžia pacientus,. Žinoma, suprantama, kad jiems taip pat reikia mokytis, tačiau reikia nepamiršti, kad kai kurie žmonės ateina su rimtomis problemomis, todėl patyrusio gydytojo buvimas šalia praktikanto yra būtinas. Linkėčiau, neapsimti tiek daug pacientų ir skirti daugiau laiko. Sėkmės ir stiprybės dirbant prasmingą darbą.

2017-06-03, 18:00 | IP: *.*.*.*
2017-03-21, 19:31 | IP: *.*.*.*