Pacientai, kurie rekomenduoja Rima Katkienė, %

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00257, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2008-11-21, Nr. MPL-11834, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2019-05-26, 15:26 | Registruotas lankytojas 2

Nemaloni, arogantiška,pasipūtusi. Pasišlykštėjau jos bendravimu. Ne bendravimas, o pastovus puolimas. Išėjus iš jos kabineto mano dukra net apsiverkė. Prieš tai buvau perspėjusi,kad ji jautri tai už tai kad ji jautri atsiklausėm pamokslo ir pažeminimų. Rima Katkiene jums tikrai ne su vaikais dirbti. Vaikai neturėtų bijoti gydytojo. Mano kaip mamos pareiga buvo atvesti sergantį vaiką, o jūsų pareiga nemoralizuoti, o gydyti. Tikrai nenusipelnėme nemalonaus bendravimo. Aš ne kokia valkata ar pijokė, kad leidžiate sau plūstis ant manęs. Jei norėsiu moralo eisiu pas kunigą. Palinkėsiu dirbti savo darbą negąsdinti ir netraumuoti vaikų. Neturite teisės užgaulioti žmonių. Neturėčiau jaustis kalta ,kad mano vaikas susirgo. Išeidama padėkojau,kad priėmėte ir apžiūrėjote nepaisant to , kad buvote labai nemaloni. Atsiimu savo padėką, neturiu už ką jums dėkoti.

2016-10-12, 09:42 | IP: *.*.*.*
2015-03-15, 08:44 | IP: *.*.*.*

2013-02-14, 07:04 | IP: *.*.*.*

2013-01-29, 12:21 | IP: 78.58.21.202

Labai rūpestinga gydytoja. Labai viską nuodugniai ir rūpestingai apžiūri, išklauso, duoda patarimų.Tikra vaikų gydytoja iš pašaukimo.Mano abu vaikučius prižiūrėjo, o dabar yra ir mano anūkėlio gydytoja.Linkiu gydytojai didelės ir stiprios sveikatos.

2011-12-21, 09:03 | IP: 62.212.203.185

Labai rūpestinga gydytoja. Aiškiai viską pasako, kruopsčiai apžiūri.Pasitkiu 100 proc.

2011-02-25, 12:56 | IP: 78.58.238.206

Nuostabi gydytoja. Mano vaikus si gydytoja priziuri nuo gimimo,(vyriausiam jau 18 metu:) pukiai bendraujanti,supratinga, skrupulinga ir atsakinga, savo darba puikiai ismananti gydytoja. Ji tikrai Gydytoja is didziosios raides.Aciu jai.