Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Makaravičienė, %

Licencijos

Šeimos gydytojas

Išduota: 2004-10-20, Nr. MPL-02345, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Makaravičienė Daiva dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Makaravičienė Daiva?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

63.9% Complete
3.2

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

68.7% Complete
3.4

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

64.9% Complete
3.2

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

57.7% Complete
2.9

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

54.2% Complete
2.7

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

58.5% Complete
2.9

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

94.6% Complete
4.7

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2021-05-20, 15:13 | Registruotas lankytojas 1

Konkreti gydytoja, labai man patinka, visada išklauso kas yra, kokie simptomai, siunčia pasidaryt kraujo tyrimus profilaktiškai, po tyrimų tolesnė eiga žiurima ką toliau daryti, ar pas kitą specialistą dar siuntimo reikia ar kokie vaistai. Tikrai superinė specialistė savo srities, labai rekomenduoju, pati pas ją einu jau daugiau nei 10metų ir tikrai nekeisčiau į jokią kitą.

2021-05-20, 15:02 | Registruotas lankytojas 1

Pas gydytoją gydomės visa šeima jau daugiau kaip 10 metų. Gydytoja visada profesionaliai ir atidžiai bendrauja vizito metu. Reikalui esant ,visada skiria siuntimą pas reikiamus specialistus. Pasitikime šia gydytoja ir rekomenduotume ją kitiems pacientams, kaip gerą savo srities specialistę.

2021-05-12, 09:45 | Registruotas lankytojas 1

Pirmą kartą apsilankius pas šią gydytoją buvau šokiruota, absoliutiškai nesigilina į problemas, nesuteikia jokios reikiamos informacijos, žodžius iš jos papraščiausiai reikia traukti, o atsakymo sulaukiama tokio, kad toliau niekas neaišku! Kaip ir kiti rašo, atvykus pas šią gydytoją pasijauti kaip sutrugdęs jos laiką, o apie balso toną ir manieras apskritai nėra ką kalbėti. Profesionalumas žemiau 0, sunku patikėti, kad tokiems daktarams leidžiama dirbti su žmonėmis.

2020-09-23, 18:55 | Registruotas lankytojas 2

Šauni gydytoja, lankausi jau virš 10 metų - visada išklauso mano nusiskundimus ir siunčia kur reikia. Aš suprantu kodėl ji gali nepatikti kitiems ir kodėl yra neigiamų atsiliepimų - ji nėra ta gydytoja kuri su šypsena bei mielu balseliu ir veidu klaus kas nutiko - ji rimta, konkreti, griežtesnio iš pirmo žvilgsnio būdo specialistė, kuriai konkrečiai papunkčiui reikia sakyti kas blogai (ir būtinai pati paklausia apie kitus galimus simptomus) tuomet pagal nusiskundimus duoda siuntimą kur reikia ir tikrai ieškos bėdos kol ras. Man labai patinka toks darbo ir jos bendravimo stilius, kuris gal ne visiems priimtinas, bet asmeniškai man super! :)

2019-11-21, 00:30 | Registruotas lankytojas 1

Labai nemaloni gyditoja,nerekomenduoju

2019-10-05, 21:27 | Registruotas lankytojas 1

Neigamas ivertinimas, nuo pat pradziu buvo nusistaciusi pries mane, kelia balsa, nesigilina i sveikatos sutrikimus, bendrauja sausai, nesiuncia pas visus specialistus, tyrimu rezultatus vertina pavirsutiniskai, jokiu rekomendaciju, kai paprasiau perrasyti pas endoskopotoja, kad man atliktu tyrima su narkoze, atreze kad anksciau dare be narkozes ( tik sugadinau laika atvaziuodama), neatsisveikino, ne ziurejo net i akis, nerode jokios pagarbos man, po sio vizito keisiu seimos gydytoja, nes pas tokia gydytoja iskart dingsta noras isvis lankytis poliklinikoje. Nemaloni, man patiko ankstesne mano gydytoja D. Kiauklakyte, gaila kad tokios malonios ir savo darba ismanancios gydytojos palieka sia istaiga:(, Gydytojos nerekomenduoju niekam, ypac maloniems zmonems, nes iskarto pajausit priesiska nusiteikima, sedi nusisukusi, net neziuri i pacienta, galvojau nesu tokia viena, o paskaicius komentarus isitikinau, su daktare patirtis neigiama, neigiamos emocijos, nusivylimas ir nervu nemazai kainavo, ypac po paskutinio vizito

2019-09-23, 09:58 | Registruotas lankytojas 1

Turėjau traumą (buvo nupjauta piršto sausgyslė), per pirmą apsilankymą manęs visiškai nebuvo klausomasi, buvo pasakytą, kad greičiausiai man reikia mesti darbą ir kad pirštas nebesilankstys. Iki pirmo apsilankymo man jau buvo išrašytas siuntimas pas chirurgą, kurį išrašė budinti gydytoja. Nuvykus pas chirurgą buvau paguldyta į ligoninę, ranka išoperuota ir šiuo metu visos funkcijos po truputi atsistato. Bet ar normalu kad šeimos daktarė, neturinti absoliučiai jokio supratimo apie situaciją tau į akis pasako kad turi mesti darbą ir piršto nelankstysi? Per kitus apsilankymus jau po operacijos manęs buvo absoliučiai nesiklausoma, gydytoja buvo nusisukusi ir visiškai nesigilino į mano problemas. Nuėjus prie kabineto eilės nebuvo, pacientų pas ją taip pat nebuvo, bet kažkodėl turėjau laukti net atėjus mano eilei, kartą nuėjus sužinojau, kad mano apsilankymas apskritai buvo ištrintas iš sistemos ir jei nebučiau iš anksto atėjus net biuletenis pratęstas nebūtų .Klausė ar reikia išrašyti siuntimą pas reabilitologą, pasakiau, kad man jis jau išrašytas. Nuėjus pas seselę ji man iš naujo ieškojo laiko pas reabilitologą, nes kaip supratau gydytoją VĖL NESIKLAUSĖ NIEKO KĄ SAKIAU. Aš nežinau ar jinai taip visų savo pacientų negerbia ar čia tik su manimi kažkokių problemų turi. Nerekomenduoju šios gydytojos ir pati džiaugiuosi kad biuletenis baigiasi ir galiu persirašyti pas kitą. Tikiuosi niekada jos nebesutikti, nes kartu su ja mano trauma man kainavo dvigubai nervų ir ašarų :))

2019-06-21, 15:52 | Registruotas lankytojas 3

Kaskart apsilankiaus jausdavausi trukdanti gydytojos laiką. Per tuos kelis kartus, kiek teko lankytis, gydytoja arba plepėdavo telefonu, arba su personalu. Man skirdavo keletą minučių, kalbėdavo pakeltu tonu, bendraudavo taip, lyg turėčiau atsiprašyti dėl apsilankymo. Dėl gydymo gero žodžio taip pat neturiu, diagnozę nustatydavo nieko neklausinėjusi, gydymas neveiksmingas. Stipriai nerekomenduoju.

2018-08-24, 20:25 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-06-15, 06:36 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-09-07, 11:10 | IP: 188.69.233.250

Konkreti, profesionali, atsakinga gydytoja, išmananti ne tik ligas ir vaistus, bet ir šiuolaikinės medicinos peripetijas, vaistų skyrimo tvarkas.

Mūsų šeima pas ją lankosi daugiau nei dešimt metų - jokių priekaištų, tik geri atsiliepimai ir mūsų padėka. Turime šeimoje lėtinių ligų, tad visada laiku paskirti profilaktiniai tyrimai, pritaikytos valstybės kompensuojamos lengvatos ir... laiku ir vietoj "išrašyta velnių" už jos paskirtos gydymo tvarkos nesilaikymą, bei pagyrimai už teigiamus rezultatus :)

Manau ji netinka tiems, kas ateina tiesiog pasikalbėti "apie gyvenimą", pasipergyventi ir pan. ar pageidauja savo asmeniui išskirtinio dėmesio, "internete nusistatytų diagnozių" paneigimų/patvirtinimų.
Jei ateini su konkrečiais nusiskundimais ar žinodamas ko nori - visada esi išklausytas ir suteiktos visos reikalingos paslaugos, paskirtas gydymas.

Esame dėkingi ir slaugytojai Mildai už geranorišką pagalbą, malonų bendravimą.

2017-03-22, 16:47 | Registruotas lankytojas 1

Gyditoja yra tikrai fainas zmogutis.Padejo visais atvejais kada kreipiausi.Jau 20 metu yra mano seimos gyditoja ir tikrai galvoju kad yra puiki specialiste.Sekmes darbe.

2017-02-07, 14:05 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-10-05, 10:39 | IP: 188.69.197.231

Esu patenkintas suteiktomis gydytojo paslaugomis. Vertinu konstruktyvų ir konkretų gydytojos bendravimą.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Makaravičienė?
2016-08-14, 12:11 | IP: 5.20.171.20

Profesionali, konkreti, maloni gydytoja :)

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Makaravičienė?
2016-07-01, 11:31 | IP: 5.20.200.44

Visad norime rašyti komentarus tik tuomet, kai protą užvaldo nepasitenkinimas ir pyktis, o gerus dalykus dažnai pamirštame. Taip ir aš...Gydausi pas šią nuostabią gydytoją jau apie dešimtemetį, o tik dabar sumąsčiau ją parekomenduoti ir Jums. Tai kompetetinga, savo darbą begalo gerai išmanati gydytoja. Visad labai atidi, korektiška, supratinga ir svarbiausia labai ŽMOGIŠKA. Daugybę kartų man pagelbėjusi (nors galėjo atsisakyti) ir be jokių padėkų!!! Perskaičiusi neigiamus komentarus likau šokiruota, nes esu absoliučiai priešingos nuomonės. Rekomenduoju ją visiems ieškantiems gydytojo-profesionalo!!! Apie sesutę Mildą taip pat galiu pasakyti, jog tai nuostabus žmogus. Sėkmės Jums abiems !!!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Makaravičienė?
2016-05-30, 20:07 | IP: 78.61.244.115

Profesionali, kompetetinga, visuomet kantriai išklauso pacientą, gydymą paskiria tiksliai, malonu bendrauti

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Makaravičienė?
2016-02-19, 15:08 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Makaravičienė?
2016-02-03, 16:56 | IP: 5.20.200.44

Abu su žmona lankomės pas ją. Aš iš pradžių buvau paskirtas kitai šeimos gydytojai, bet paklausęs, jog mano žmonai iškart susirgus yra skiriami reikalingi tyrimai, o man susirgus buvusios šeimos gydytojos sesutė vis nesugeba rasti tinkamo laiko, o radus tekdavo laukti virš valandos, kad patekčiau pas gydytoją, aš nedelsiant parašiau skundą poliklinikos vadovei ir persirašiau pas Makaravičienę. Jau daugiau kaip 4 metus lankausi ir labai patinka.

Galėčiau patikėti, kad su negerbiančiais gydytojo laiko pacientais ji nesielgia labai mandagiai, bet normalu. Ji labai konkreti, susikoncentravusi ties pagrindiniu uždaviniu - pagydyti pacientą. Aš niekada stengiuosi neįkyrėti nesąmonėmis ir būti geros nuotaikos ir su manimi gydytoja elgiasi PUIKIAI. Kadangi turiu su kuo palyginti, tai galiu drąsiai sakyti, kad rūpestinga gydytoja :) bet nebepersirašykite pas ją niekas, nes ir taip pas ją labai daug norinčių :)

Tai tiek sėkmės Jums gydytoja ir sesute Milda.
P.G.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Makaravičienė?
2016-01-28, 14:28 | IP: 78.60.91.162

Bent jau man tikri patinka kaip gydytoja:) Tikrai reikli, gal nėra iš meilių, bet taip ir reikia, kad būtų! Visada skiria tyrimus, siunčia pas kitus gydytojus, jei tai būtina.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Makaravičienė?
2016-01-27, 17:02 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Makaravičienė?
2016-01-25, 19:36 | IP: 86.100.253.231

Skaičiau čia nusivylusių pacientų komentarus. Taip, gydytoja nėra meili ir švelni. Ji tokia ir neturi būti. Jos profesionalumas yra aukšto lygio. Nuolatinės stažuotės, nuolatinės konferencijos... supraskit ji irgi žmogus. Aš pas ją gydausi nuo 1993 metų ir nė karto nesu apšauktas (nebent dėl mano žiauraus rūkymo (čia mano šeimos prašymas)) ar kentęs nuo jos blogos nuotaikos.
Profesionali. Reikli. SUPER!!!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Makaravičienė?
2015-02-12, 14:45 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Makaravičienė?
2014-11-07, 07:56 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Makaravičienė?
2014-05-26, 18:43 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Makaravičienė?
2013-11-10, 20:43 | IP: 193.219.87.131

suteikta greita pagalba,gydytojos profesionalumas,.
organizuotumas.konkretumas.nuosirdumas.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Makaravičienė?
2013-11-06, 16:24 | IP: 5.20.183.111

Kiek kreipiasi - visada padeda. Iškart siunčia pas gydytojus, nereikia ilgai laukti. Sesutė Milda irgi lb šauni.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Makaravičienė?
2013-09-01, 16:04 | IP: 86.38.225.17

Visada tiksliai išaiškina sveikatos problemą, geranoriškai ir nuoširdžiai bendrauja. Medicinos seselė p. Milda taip pat labai profesionali, šauni ir geranoriška.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Makaravičienė?
2013-08-31, 09:48 | IP: 78.60.125.168

Gydomės visa šeima pas gyd. D.Makaravičienę nuo pat jos darbo Antakalnio poliklinikoje pradžios. Gydytoja visuomet tiksliai ir greitai diagnozuoja ligas, parenka tinkamiausius vaistus ir gydymo priemones, suteikia dalykiškas išsamias bei nuoširdžias konsultacijas.
Nuoširdžiai dėkojame gyd. D.Makaravičienei už gerą ir rūpestingą gydymą bei malonų bendravimą,-
Aldona Ignatavičienė
Izidorius Ignatavičius
Jolita Sakalienė

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Makaravičienė?
2013-04-08, 09:07 | IP: 193.138.191.201

gera gydytoja, gydo visa musu seima...jau savas zmogus paliko :)

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Makaravičienė?
2013-03-01, 13:49 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Makaravičienė?
2012-11-12, 00:06 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Makaravičienė?
2012-10-25, 16:08 | IP: 85.206.22.247

gydytoja dirba greitai, profesionaliai, tiksliai, gaila, kad daugelis pacientu nezino, kad laiko konsultacija skiriama mazai, todel nori daug demesio, uzduoda begale nereikalingu klausimu, o gydytoja i juos visus
visada atsako.Puiki profesionale,, nuolat save tobulina, zinau, neraso pigiu kompaniju vaistu, vadinasi, neparsidavele... Nesamone butu apie ja blogai rasyti...

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Makaravičienė?
2011-12-07, 20:19 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Makaravičienė?
2011-04-12, 09:52 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Makaravičienė?
2010-02-23, 10:36 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Makaravičienė?
2010-02-17, 20:22 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Makaravičienė?
2010-02-04, 20:31 | IP: 213.164.100.66

Draugiška, protinga, sąžiniga gydytoja.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Makaravičienė?
2009-11-27, 09:11 | IP: 79.132.184.78

Tiesiog gera gydytoja ismananti savo darba,esu patenkintas jos darbu.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Makaravičienė?
2009-02-23, 07:39 | IP: 212.59.6.119

Gera, maloni gydytoja išmananti savo darbą

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daiva Makaravičienė?