Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Makaravičienė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2004-11-10, Nr. MPL-03303, Galiojanti

Išduota: 2004-10-20, Nr. MPL-02345, Galiojanti

Makaravičienė Daiva dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Makaravičienė Daiva?

2019-11-21, 02:30 | 1

Labai nemaloni gyditoja,nerekomenduoju

2019-10-06, 00:27 | 1

Neigamas ivertinimas, nuo pat pradziu buvo nusistaciusi pries mane, kelia balsa, nesigilina i sveikatos sutrikimus, bendrauja sausai, nesiuncia pas visus specialistus, tyrimu rezultatus vertina pavirsutiniskai, jokiu rekomendaciju, kai paprasiau perrasyti pas endoskopotoja, kad man atliktu tyrima su narkoze, atreze kad anksciau dare be narkozes ( tik sugadinau laika atvaziuodama), neatsisveikino, ne ziurejo net i akis, nerode jokios pagarbos man, po sio vizito keisiu seimos gydytoja, nes pas tokia gydytoja iskart dingsta noras isvis lankytis poliklinikoje. Nemaloni, man patiko ankstesne mano gydytoja D. Kiauklakyte, gaila kad tokios malonios ir savo darba ismanancios gydytojos palieka sia istaiga:(, Gydytojos nerekomenduoju niekam, ypac maloniems zmonems, nes iskarto pajausit priesiska nusiteikima, sedi nusisukusi, net neziuri i pacienta, galvojau nesu tokia viena, o paskaicius komentarus isitikinau, su daktare patirtis neigiama, neigiamos emocijos, nusivylimas ir nervu nemazai kainavo, ypac po paskutinio vizito

2019-09-23, 12:58 | 1

Turėjau traumą (buvo nupjauta piršto sausgyslė), per pirmą apsilankymą manęs visiškai nebuvo klausomasi, buvo pasakytą, kad greičiausiai man reikia mesti darbą ir kad pirštas nebesilankstys. Iki pirmo apsilankymo man jau buvo išrašytas siuntimas pas chirurgą, kurį išrašė budinti gydytoja. Nuvykus pas chirurgą buvau paguldyta į ligoninę, ranka išoperuota ir šiuo metu visos funkcijos po truputi atsistato. Bet ar normalu kad šeimos daktarė, neturinti absoliučiai jokio supratimo apie situaciją tau į akis pasako kad turi mesti darbą ir piršto nelankstysi? Per kitus apsilankymus jau po operacijos manęs buvo absoliučiai nesiklausoma, gydytoja buvo nusisukusi ir visiškai nesigilino į mano problemas. Nuėjus prie kabineto eilės nebuvo, pacientų pas ją taip pat nebuvo, bet kažkodėl turėjau laukti net atėjus mano eilei, kartą nuėjus sužinojau, kad mano apsilankymas apskritai buvo ištrintas iš sistemos ir jei nebučiau iš anksto atėjus net biuletenis pratęstas nebūtų .Klausė ar reikia išrašyti siuntimą pas reabilitologą, pasakiau, kad man jis jau išrašytas. Nuėjus pas seselę ji man iš naujo ieškojo laiko pas reabilitologą, nes kaip supratau gydytoją VĖL NESIKLAUSĖ NIEKO KĄ SAKIAU. Aš nežinau ar jinai taip visų savo pacientų negerbia ar čia tik su manimi kažkokių problemų turi. Nerekomenduoju šios gydytojos ir pati džiaugiuosi kad biuletenis baigiasi ir galiu persirašyti pas kitą. Tikiuosi niekada jos nebesutikti, nes kartu su ja mano trauma man kainavo dvigubai nervų ir ašarų :))

2019-06-21, 18:52 | 3

Kaskart apsilankiaus jausdavausi trukdanti gydytojos laiką. Per tuos kelis kartus, kiek teko lankytis, gydytoja arba plepėdavo telefonu, arba su personalu. Man skirdavo keletą minučių, kalbėdavo pakeltu tonu, bendraudavo taip, lyg turėčiau atsiprašyti dėl apsilankymo. Dėl gydymo gero žodžio taip pat neturiu, diagnozę nustatydavo nieko neklausinėjusi, gydymas neveiksmingas. Stipriai nerekomenduoju.

2018-08-24, 23:25 | 1

Ypatingai nemaloni gydytoja