Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Makaravičienė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2004-11-10, Nr. MPL-03303, Galiojanti

Išduota: 2004-10-20, Nr. MPL-02345, Galiojanti

Makaravičienė Daiva dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Makaravičienė Daiva?

2019-11-21, 02:30 | 1

Labai nemaloni gyditoja,nerekomenduoju

2019-10-06, 00:27 | 1

Neigamas ivertinimas, nuo pat pradziu buvo nusistaciusi pries mane, kelia balsa, nesigilina i sveikatos sutrikimus, bendrauja sausai, nesiuncia pas visus specialistus, tyrimu rezultatus vertina pavirsutiniskai, jokiu rekomendaciju, kai paprasiau perrasyti pas endoskopotoja, kad man atliktu tyrima su narkoze, atreze kad anksciau dare be narkozes ( tik sugadinau laika atvaziuodama), neatsisveikino, ne ziurejo net i akis, nerode jokios pagarbos man, po sio vizito keisiu seimos gydytoja, nes pas tokia gydytoja iskart dingsta noras isvis lankytis poliklinikoje. Nemaloni, man patiko ankstesne mano gydytoja D. Kiauklakyte, gaila kad tokios malonios ir savo darba ismanancios gydytojos palieka sia istaiga:(, Gydytojos nerekomenduoju niekam, ypac maloniems zmonems, nes iskarto pajausit priesiska nusiteikima, sedi nusisukusi, net neziuri i pacienta, galvojau nesu tokia viena, o paskaicius komentarus isitikinau, su daktare patirtis neigiama, neigiamos emocijos, nusivylimas ir nervu nemazai kainavo, ypac po paskutinio vizito

2019-09-23, 12:58 | 1

Turėjau traumą (buvo nupjauta piršto sausgyslė), per pirmą apsilankymą manęs visiškai nebuvo klausomasi, buvo pasakytą, kad greičiausiai man reikia mesti darbą ir kad pirštas nebesilankstys. Iki pirmo apsilankymo man jau buvo išrašytas siuntimas pas chirurgą, kurį išrašė budinti gydytoja. Nuvykus pas chirurgą buvau paguldyta į ligoninę, ranka išoperuota ir šiuo metu visos funkcijos po truputi atsistato. Bet ar normalu kad šeimos daktarė, neturinti absoliučiai jokio supratimo apie situaciją tau į akis pasako kad turi mesti darbą ir piršto nelankstysi? Per kitus apsilankymus jau po operacijos manęs buvo absoliučiai nesiklausoma, gydytoja buvo nusisukusi ir visiškai nesigilino į mano problemas. Nuėjus prie kabineto eilės nebuvo, pacientų pas ją taip pat nebuvo, bet kažkodėl turėjau laukti net atėjus mano eilei, kartą nuėjus sužinojau, kad mano apsilankymas apskritai buvo ištrintas iš sistemos ir jei nebučiau iš anksto atėjus net biuletenis pratęstas nebūtų .Klausė ar reikia išrašyti siuntimą pas reabilitologą, pasakiau, kad man jis jau išrašytas. Nuėjus pas seselę ji man iš naujo ieškojo laiko pas reabilitologą, nes kaip supratau gydytoją VĖL NESIKLAUSĖ NIEKO KĄ SAKIAU. Aš nežinau ar jinai taip visų savo pacientų negerbia ar čia tik su manimi kažkokių problemų turi. Nerekomenduoju šios gydytojos ir pati džiaugiuosi kad biuletenis baigiasi ir galiu persirašyti pas kitą. Tikiuosi niekada jos nebesutikti, nes kartu su ja mano trauma man kainavo dvigubai nervų ir ašarų :))

2019-06-21, 18:52 | 3

Kaskart apsilankiaus jausdavausi trukdanti gydytojos laiką. Per tuos kelis kartus, kiek teko lankytis, gydytoja arba plepėdavo telefonu, arba su personalu. Man skirdavo keletą minučių, kalbėdavo pakeltu tonu, bendraudavo taip, lyg turėčiau atsiprašyti dėl apsilankymo. Dėl gydymo gero žodžio taip pat neturiu, diagnozę nustatydavo nieko neklausinėjusi, gydymas neveiksmingas. Stipriai nerekomenduoju.

2018-08-24, 23:25 | 1

Ypatingai nemaloni gydytoja

2018-06-15, 09:36 | 1

Gydytoja labai nemaloni,grubi.Labai gaila kad tokios gydytojos pas mus dirba.Buvau pas ja viena karta,nes mano gydytoja atostogavo.Labai dziaugiosiu,kad cia ne mano gydytoja.

2017-09-07, 14:10 | IP: 188.69.233.250

Konkreti, profesionali, atsakinga gydytoja, išmananti ne tik ligas ir vaistus, bet ir šiuolaikinės medicinos peripetijas, vaistų skyrimo tvarkas.

Mūsų šeima pas ją lankosi daugiau nei dešimt metų - jokių priekaištų, tik geri atsiliepimai ir mūsų padėka. Turime šeimoje lėtinių ligų, tad visada laiku paskirti profilaktiniai tyrimai, pritaikytos valstybės kompensuojamos lengvatos ir... laiku ir vietoj "išrašyta velnių" už jos paskirtos gydymo tvarkos nesilaikymą, bei pagyrimai už teigiamus rezultatus :)

Manau ji netinka tiems, kas ateina tiesiog pasikalbėti "apie gyvenimą", pasipergyventi ir pan. ar pageidauja savo asmeniui išskirtinio dėmesio, "internete nusistatytų diagnozių" paneigimų/patvirtinimų.
Jei ateini su konkrečiais nusiskundimais ar žinodamas ko nori - visada esi išklausytas ir suteiktos visos reikalingos paslaugos, paskirtas gydymas.

Esame dėkingi ir slaugytojai Mildai už geranorišką pagalbą, malonų bendravimą.

2017-03-22, 18:47 | 1

Gyditoja yra tikrai fainas zmogutis.Padejo visais atvejais kada kreipiausi.Jau 20 metu yra mano seimos gyditoja ir tikrai galvoju kad yra puiki specialiste.Sekmes darbe.

2017-02-07, 16:05 | 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-10-05, 13:39 | IP: 188.69.197.231

Esu patenkintas suteiktomis gydytojo paslaugomis. Vertinu konstruktyvų ir konkretų gydytojos bendravimą.

2016-08-14, 15:11 | IP: 5.20.171.20

Profesionali, konkreti, maloni gydytoja :)

2016-07-01, 14:31 | IP: 5.20.200.44

Visad norime rašyti komentarus tik tuomet, kai protą užvaldo nepasitenkinimas ir pyktis, o gerus dalykus dažnai pamirštame. Taip ir aš...Gydausi pas šią nuostabią gydytoją jau apie dešimtemetį, o tik dabar sumąsčiau ją parekomenduoti ir Jums. Tai kompetetinga, savo darbą begalo gerai išmanati gydytoja. Visad labai atidi, korektiška, supratinga ir svarbiausia labai ŽMOGIŠKA. Daugybę kartų man pagelbėjusi (nors galėjo atsisakyti) ir be jokių padėkų!!! Perskaičiusi neigiamus komentarus likau šokiruota, nes esu absoliučiai priešingos nuomonės. Rekomenduoju ją visiems ieškantiems gydytojo-profesionalo!!! Apie sesutę Mildą taip pat galiu pasakyti, jog tai nuostabus žmogus. Sėkmės Jums abiems !!!

2016-05-30, 23:07 | IP: 78.61.244.115

Profesionali, kompetetinga, visuomet kantriai išklauso pacientą, gydymą paskiria tiksliai, malonu bendrauti

2016-02-19, 17:08 | IP: *.*.*.*
2016-02-03, 18:56 | IP: 5.20.200.44

Abu su žmona lankomės pas ją. Aš iš pradžių buvau paskirtas kitai šeimos gydytojai, bet paklausęs, jog mano žmonai iškart susirgus yra skiriami reikalingi tyrimai, o man susirgus buvusios šeimos gydytojos sesutė vis nesugeba rasti tinkamo laiko, o radus tekdavo laukti virš valandos, kad patekčiau pas gydytoją, aš nedelsiant parašiau skundą poliklinikos vadovei ir persirašiau pas Makaravičienę. Jau daugiau kaip 4 metus lankausi ir labai patinka.

Galėčiau patikėti, kad su negerbiančiais gydytojo laiko pacientais ji nesielgia labai mandagiai, bet normalu. Ji labai konkreti, susikoncentravusi ties pagrindiniu uždaviniu - pagydyti pacientą. Aš niekada stengiuosi neįkyrėti nesąmonėmis ir būti geros nuotaikos ir su manimi gydytoja elgiasi PUIKIAI. Kadangi turiu su kuo palyginti, tai galiu drąsiai sakyti, kad rūpestinga gydytoja :) bet nebepersirašykite pas ją niekas, nes ir taip pas ją labai daug norinčių :)

Tai tiek sėkmės Jums gydytoja ir sesute Milda.
P.G.