Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Makaravičienė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2004-11-10, Nr. MPL-03303, Galiojanti

Išduota: 2004-10-20, Nr. MPL-02345, Galiojanti

Makaravičienė Daiva dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Makaravičienė Daiva?

2019-06-21, 18:52 | 2

Kaskart apsilankiaus jausdavausi trukdanti gydytojos laiką. Per tuos kelis kartus, kiek teko lankytis, gydytoja arba plepėdavo telefonu, arba su personalu. Man skirdavo keletą minučių, kalbėdavo pakeltu tonu, bendraudavo taip, lyg turėčiau atsiprašyti dėl apsilankymo. Dėl gydymo gero žodžio taip pat neturiu, diagnozę nustatydavo nieko neklausinėjusi, gydymas neveiksmingas. Stipriai nerekomenduoju.

2018-08-24, 23:25 | 1

Ypatingai nemaloni gydytoja

2018-06-15, 09:36 | 1

Gydytoja labai nemaloni,grubi.Labai gaila kad tokios gydytojos pas mus dirba.Buvau pas ja viena karta,nes mano gydytoja atostogavo.Labai dziaugiosiu,kad cia ne mano gydytoja.

2017-09-07, 14:10 | IP: 188.69.233.250

Konkreti, profesionali, atsakinga gydytoja, išmananti ne tik ligas ir vaistus, bet ir šiuolaikinės medicinos peripetijas, vaistų skyrimo tvarkas.

Mūsų šeima pas ją lankosi daugiau nei dešimt metų - jokių priekaištų, tik geri atsiliepimai ir mūsų padėka. Turime šeimoje lėtinių ligų, tad visada laiku paskirti profilaktiniai tyrimai, pritaikytos valstybės kompensuojamos lengvatos ir... laiku ir vietoj "išrašyta velnių" už jos paskirtos gydymo tvarkos nesilaikymą, bei pagyrimai už teigiamus rezultatus :)

Manau ji netinka tiems, kas ateina tiesiog pasikalbėti "apie gyvenimą", pasipergyventi ir pan. ar pageidauja savo asmeniui išskirtinio dėmesio, "internete nusistatytų diagnozių" paneigimų/patvirtinimų.
Jei ateini su konkrečiais nusiskundimais ar žinodamas ko nori - visada esi išklausytas ir suteiktos visos reikalingos paslaugos, paskirtas gydymas.

Esame dėkingi ir slaugytojai Mildai už geranorišką pagalbą, malonų bendravimą.

2017-03-22, 18:47 | 1

Gyditoja yra tikrai fainas zmogutis.Padejo visais atvejais kada kreipiausi.Jau 20 metu yra mano seimos gyditoja ir tikrai galvoju kad yra puiki specialiste.Sekmes darbe.

2017-02-07, 16:05 | 1

Daktarė labai grubi, atsaini. Kai atėjau serganti, pati paminėjau, jog reikėtų padaryti kraujo tyrimus, kad išsiaiškinčiau, ar tai gripas, ar paprastas peršalimas, ji atsakė: "Tai.. aš čia neturiu laiko žaist su tyrimais, tau dabar turėtų rūpėti tik gulėt lovoj". Daktarė taip pat lengva ranka išrašinėja LABAI STIPRIUS ANTIBIOTIKUS Amoksiklav, apie kuriuos mano atveju net nereikėjo galvoti. Sirgau man būdinga angina, o pradėjusi gerti Amoksiklav negalėdavau net rankos pakelti, taip pat išlipti iš lovos, svaigdavo galva. Nerekomenduoju tokios daktarės. Labai gaila, jog iš jos mokosi būsimi gydytojai.

2016-10-05, 13:39 | IP: 188.69.197.231

Esu patenkintas suteiktomis gydytojo paslaugomis. Vertinu konstruktyvų ir konkretų gydytojos bendravimą.

2016-08-14, 15:11 | IP: 5.20.171.20

Profesionali, konkreti, maloni gydytoja :)

2016-07-01, 14:31 | IP: 5.20.200.44

Visad norime rašyti komentarus tik tuomet, kai protą užvaldo nepasitenkinimas ir pyktis, o gerus dalykus dažnai pamirštame. Taip ir aš...Gydausi pas šią nuostabią gydytoją jau apie dešimtemetį, o tik dabar sumąsčiau ją parekomenduoti ir Jums. Tai kompetetinga, savo darbą begalo gerai išmanati gydytoja. Visad labai atidi, korektiška, supratinga ir svarbiausia labai ŽMOGIŠKA. Daugybę kartų man pagelbėjusi (nors galėjo atsisakyti) ir be jokių padėkų!!! Perskaičiusi neigiamus komentarus likau šokiruota, nes esu absoliučiai priešingos nuomonės. Rekomenduoju ją visiems ieškantiems gydytojo-profesionalo!!! Apie sesutę Mildą taip pat galiu pasakyti, jog tai nuostabus žmogus. Sėkmės Jums abiems !!!

2016-05-30, 23:07 | IP: 78.61.244.115

Profesionali, kompetetinga, visuomet kantriai išklauso pacientą, gydymą paskiria tiksliai, malonu bendrauti