Pacientai, kurie rekomenduoja Narutė Valauskienė, %

Šeimos gydytojas

Išduota: 2007-05-23, Nr. MPL-09254, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Šeimos gydytojas

Išduota: 2007-05-23, Nr. MPL-09254, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

1.5

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

2.7

2.7

2024-02-06, 09:47 | Registruotas lankytojas 6

Niekam nerekomenduočiau šios gydytojos, jeigu ją galima taip vadinti. Kultūros lygis žemesnis už žemą. Ateini ir pasijauti kaltas, kad kažkuom susirgai. Visiškai nieko nepaaiškina, nepakomentuoja. Elgiasi grubiai, neprofesionaliai. Patys blogiausi atsiliepimai. Nesuprantu, kaip leidžiama tokiems gydytojams dirbti.

2021-10-28, 18:46 | Registruotas lankytojas 1

Profesionali, rūpestinga, geriausia gydytoja, visada žmoniškai paaiškina, ir paskiria tinkamą gydymą. Nekeisčiau jos niekada.
Ačiū Jums, Daktarė

2021-08-20, 07:41 | Registruotas lankytojas 1

Nemandagi, grubi, energijos siurbele...
Turėjau situaciją tokia: Beproto skaudėjo nugara, atvykau su talonų ciupinejo nagrinėjo mane ir nusprendė jog man nervų uždegimas išrašė vaistų kuriuos turėjau važinėtis leistis (kainavo 60eur) o naudos buvo nulis, nesijaučiau geriau tikrai, tada viena ryta tiesiog nenepaejau kojom, važiavau į ligoninę į kurią iškart buvau paguldyta išsitirti , pasirodo turiu 3 išvaržas viena juosmens nuo jos ir kojos nejautra,Valauskiene nesiuntė nei kt pasidaryti nei nieko... O dar turėdama pas ją vizitą turėjau stebėti kaip ji akis isputus žiūri į mane ir stebisi kad tokia jauna ir jau nugara skauda, sake pas ją pensininkės geriau susilenkt sugeba... Grįžusi iš ligoninės turėjau popierinį variantą siuntimo mrt tyrimui, skambinu užsiregistruoti sako mums popierinis netinka reikia elektroninio, na ką, vėl kreipiuosi į miesto polikliniką tam siuntimui gauti, registratūroje sako pas Valauskiene talonas Spalio mėnesiui!!! Gražiai paaiškinau situacija kad man tik siuntimo tereikia, kad noriu greičiau pradėti gydymą ar galbūt operuotis.. Negaliu nei vaikščioti be skausmu nei dirbti.. Poliklinikoje sako atvyk įdėsime siuntimą į kortele kuria nuneš gydytojai V ir ji nuspręs ar išrašyti ta el. siuntimą.. OK atvykau į registratūra sako gydytoja dirba dabar nueik pas ją ir jei ji sutiks duosiu tau kortele.. Nuėjau pasisveikinau, žmonių buvo 0..(bet talonų nėra du mėn į priekį ) nespėjau net paklausti nieko ji pradėjo rėkti (tikrai neperdedu, ji rėkė) kad aš ją uzsipuoliau, kad priimami pagal talonus pacientai... Ir jūs man pasakykit kaip gauti gydymą, kaip pasveikti, kaip išeiti į darbą kai daktaras iš kurio tau tereikia tik siuntimo gali priimt už poros mėnesių??? Drebančiomis rankomis nuvažiavau į kitą poliklinika, persirašau ir vieta pas gydytoją gavau už dienų.. Drąsiai galiu sakyti jog nerekomenduoju Valauskienes. Tikiu kad kažkam patirtis kitokia o mano tokia.

2021-07-02, 15:24 | Registruotas lankytojas 1

Labai grubi gydytoja, neišklauso iki galo, nemandagi. Nerekomenduoju.

2021-04-14, 16:42 | Registruotas lankytojas 1

Labai puiki bei puikiai ismananti savo darba gydytoja! Labai rekomenduoju!

2020-08-05, 20:17 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja įdomaus charakterio,charizmatiška asmenybė,bet manau visa tai nesvarbu,svarbu atsidavimas ir profesionalumas darbe,ir ji tai puikiai atitinka.
Atrado senas ligas,kurios buvo pražiūrėtos,ir visad jos gydymas 100%. Nekeisčiau šios gydytojos į jokia kitą.

2020-02-21, 15:14 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-02-21, 14:49 | Registruotas lankytojas 3
2020-01-31, 20:03 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi šeimos gydytoja . Visa mūsų šeima džiaugiamės esantys šios šeimos gydytojos pacientais . Visada žinome , kad įsigilins į problemą ir ieškos tinkamiausio sprendimo . Pagarba tokiai gydytojai

2020-01-18, 10:42 | Registruotas lankytojas 2

Profesionali gydytoja,visada įsigilinanti į visas mano problemas,iki smulkmenų išaiškinanti ligų atsiradimo priežastis ir pasekmes.

2019-03-19, 19:32 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-01-13, 12:56 | Registruotas lankytojas 2

Pikta , grubi. Atsakymai - "aš neprivalau, man nepriklauso. "
Kodėl dirba nemėgstamą darbą ?!
Išėjau sugadinta nuotaika. Ačiū Dievui, nesu jos pacientė.

2017-04-18, 19:27 | IP: *.*.*.*

2016-02-17, 07:30 | IP: *.*.*.*

2016-02-16, 15:35 | IP: *.*.*.*

2015-08-11, 17:28 | IP: *.*.*.*

2015-02-05, 08:23 | IP: *.*.*.*

2015-01-23, 12:52 | IP: 86.100.166.114

Išklauso, pataria, ieško išeities.

2011-07-24, 19:49 | IP: 85.232.131.17

ji vienintele suteikusi pagalba ir isaiskinusi ligas kokios slypejo manyje...is kitu gyd girdejau tik gal tas ar anas.o ji negailejo nei savo brangaus laiko,nieko...siuntinejo,ziurejo ir ieskojo....saunuole,daugiau tokiu....