Pacientai, kurie rekomenduoja Vida Kudzienė, %

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00271, Galiojanti

Kudzienė Vida dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Kudzienė Vida?

2019-04-22, 18:53 | 9

Labai nepatikusi gydytoja. Tai buvo mano pirmasis apsilankymas su ginekologine apžiūra pas tokios srities gydytoją. Jautresniam pacientui reiktų nuo jos bėgti kuo toliau. Galbūt savo sritį ji išmano, bet pacientai jai visai nerūpi. Labai grub, tiesmukiška ir nemaloni - bendravo pašaipiai ir buvo tiesiog bjauru. Labai nervinausi, o ji dar tik blogino situaciją. Apie problemas kalbėjo ne subtiliai, o su panieka. Niekada pas ją negrįžau ir niekada negįžčiau. Nerekomenduoju.

2018-03-21, 20:07 | 2

Labai nemaloni gydytoja. Esu soke, eini privaciai pas specialista, moki milziniskus pinigus, o cia gydytoja sedi nepatenkinta ir dar rodo susierzinima jeigu kazko paklausi. Visiskai neprofesionaliai atsakinejo i klausimus, netgi sioks toks pyktis buvo, kad klausiu, tai atsiprasau kieno daugiau paklaust jei ne specialisto? Ejau tirtis del vyr.hormonu, kadangi beria veida, tai gydytoja iskart pradejo kisti hormonines KT, net neissiaiskinus ar man ju reikia. Po tyrimu paaiskejo, jog su hormonais viskas man labai gerai, taciau vistiek gydytoja kaip apsesta kisa tas hormonines kontraceptines, tai klausiu as jos kam man jas gert jeigu viskas gerai su hormonais? Gydytoja atsove - "kaip norit taip darykit..." Nu atsiprasau, kas cia per atsakymas? Isvis nieko nepaaiskino, sedejo nepatenkinta, labai rode nepasitenkinima, kai pradejau dometis apie KT.... Nu zinokit pribloske toks elgesys, kai tyrimai su konsultacija kainavo 135eur.....

2017-08-23, 20:36 | IP: *.*.*.*
2017-08-18, 15:02 | IP: *.*.*.*
2017-07-18, 23:39 | IP: *.*.*.*
2015-07-16, 01:25 | IP: 213.226.131.133

Rūpestinga ir profesionali gydytoja!

2014-12-05, 16:50 | IP: 95.173.34.148

konsultacijai pas šią gydytoją man paskyrė atsiktiniu būdu,tačiau likau labai patenkinta profesionaliu išaiškinimu apie atliekamą tyrimą,tyrimo eigą ir gautų rezultatų paaiškinimą. Po konsultacijos man buvo viskas aisku.

2014-07-17, 15:17 | IP: 78.157.90.195

Labai puiki gydytoja. Siltas mandagus zmogus. Labai maloni, moka nuraminti. Man atsitiko taip, kad del skausmu lankiausi pas ja, is gavau siuntima y Lazdynu ligonine skubiai gultis. Gulint ligonineje gydytoja paskambino paklausti apie sveikata, dave naudingu patarimu. Buvo tikrai netiketa ir nuosirdu, nors ir nesu nuolatine sios gydytojos paciente.

2014-01-23, 11:16 | IP: 195.182.88.2

Labai profesionali gydytoja, konkreti, moka išklausyti, duoda naudingų patarimų, visada iškilus problemai priima ir išklauso. Rekomenduoju šią gydytoją ir kitiems.

2013-12-29, 12:29 | IP: *.*.*.*

2013-12-20, 11:30 | IP: 46.255.210.39

Labai maloni, konkreti ir savo darbą mylinti gydytoja. Sužavėjo elegancija ir bendravimo stiliumi. Labai rekomenduoju!

2013-07-11, 22:00 | IP: 37.0.240.104

Paliko tikrai gerą įspūdį ir paaiškino viką kas gerai ar negerai, pasikonsultavau ir nejaučiau, kad būtų įtampa ar koks negerumas. Tikrai rekomenduoju eiti pas šią gydytoją.

2013-05-10, 18:44 | IP: 81.29.31.103

Teko apsilankyti dėl labai nemalonaus reikalo. kiek įmanoma likau patenkinta ir rami. Gražbyliavimo ir pataikavimo iš gydytojo nelaukiu, man svarbu profesionalumas. Greitu metu vėl keliausiu pas šia gydytoja, tikiuosi linksmesniems dalykams.

2013-03-15, 18:38 | IP: 78.56.163.222

Profesionali akušerė-ginekologė, kurią man rekomendavo. Lankausi pas ją ir esu patenkinta jos atliekamu darbu, esu sveika ir laiminga, ko anksčiau nebuvo. Manau renkantis gydytoją, protingiems žmonėms svarbiausia, kad profesionaliai būtų suteikta paslauga, kuri duotų rezultatų, o ne to žmogaus charakterio bruožai. Man nereikia dirbtino nuoširdumo, ar kitokių gražbyliavimų. Jeigu esate perdėm jautrios ir nepriimate kritikos (kuri iš savo patirties žinau, jog yra taikli), tai pirma reiktų apsilankyti pas psichologus. Matyt problemos ne ten. Sėkmės renkantis gydytojus!

2012-11-12, 05:20 | IP: 212.122.81.65

Atsitiko taip, kad teko netikėtai kreiptis pas kokį nors ginekologą. Ėjau į MDC, nežinojau kokį gydytoją rinktis. Kadangi negalėjau ilgai laukti - pasiūlė užeiti pas šią gydytoją.
Labai džiaugiuosi, kad patekau čia.
Kadangi buvau labai susinervinusi, tad teko ir paverkti - gydytoja nuramino. Apžiūra vyko gražiai, atsargiai, neskausmingai. Po savaitės atlikta procedūra - taip pat pavyko sėkmingai. Labai bijojau, tačiau tikiuosi, kad ir toliau viskas bus gerai. Keista skaityti atsiliepimus apie nuolatinius skambučius, grubumą, nenorėjimą domėtis nauju pacientu. Man tikrai neteko to patirti, nepaisant to, jog kreipimosi priežastis buvo galinti sukelti dviprasmiškų gydytojai jausmų. Gydytoja reagavo profesionaliai ir manau, kad gerai atliko tiek apžiūrą, tiek procedūrą. Ačiū.