Pacientai, kurie rekomenduoja Nida Kapačinskaitė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2005-01-05, Nr. MPL-06052, Galiojanti

Kapačinskaitė Nida dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Kapačinskaitė Nida?

2019-07-18, 11:06 | 2

Labai esu laiminga kad pakliuvau pas gydytoja ,nuoširdus ir šiltas žmogus. Buvau labai sunkios būkles niekas nebuvo nustates ligos o apsilankiau labai daug kur,daug vizitu Kaune vykau privačiai ir niekas nerado ligos.Už savo gyvenimą esu dėkinga Nidai Kapačinskaitei jeigu ne ši daktarė manes jau nebūtu.Tariu didelį Ačiū jūs nuostabi.

2019-03-29, 18:48 | 2

Geros darbo dienos!!

2018-12-11, 23:34 | 1

Arogante.
Metesi nuo saves tik poto kai kt gyd.nusiunte atgal atsiviepusi pradejo ziureti.Pasijauciau nepageidaujama.Gal mokamose istaigose ir maloni dakatare bet priimime nelinkiu nei vienam pas tokia gydytoja su skausmais patekti.
Sesute ima tyrimus be pirstiniu,kai paklausiau ar pirstiniu nereikia sako jei nori uzsidesiu,termometra isgriebia nepabaigus matavimui,guldo ant nevalytos lovos ir pasako koks finansavimas taip ir yra.Zodziu nei pacientui nei darbui jokios pagarbos.

2018-05-15, 16:06 | 2

Vengia bendrauti su pacientu,israso teko laukti 10 dienu,kai paskambinau skyriaus vedejui,tai tik tada sugebejo padaryti israsa.Nedaviau kysio,tai matyt del to toks ir aptarnavimas.Skyriuje,tarp pacientu teko nugirsti kalbant kiek kokiam gydytojui reikia duoti. Mane,virs 10 metu pragyvenus uzsienyje,toks gydymas ir gydytojos elgesys sokiruoja....

2017-11-09, 12:33 | 1

Manau gera tapo medike,gaila kad praradau.

2015-03-24, 09:23 | IP: 195.182.91.5

Tikrai puiki daktarė, sąžininga, niekada netenka abejoti jos sprendimais

2014-05-25, 18:25 | IP: 86.100.66.212

LABAI GERA DAKTARE,TOKIU MIELU IR RUPESTINGU DAKTARU NEMACIAU,LABAI RUPINASI PACIENTAIS,VISKA DARO KATIK IMANUOMA.LABAI ACIU JUMS,GULEJAU SAVAITE ATGAL,IR LABAI DZIAUGIUOSI KAD BUVO PAS MANE TOKIA DAKTARE,ACIU SIRDINGAI JUMS!

Esate Nida Kapačinskaitė?
2014-02-04, 19:47 | IP: 78.58.8.220