Pacientai, kurie rekomenduoja Nida Kapačinskaitė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2005-01-04, Nr. MPL-06052, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2005-01-04, Nr. MPL-06052, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Kapačinskaitė Nida dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Kapačinskaitė Nida?

2023-12-19, 08:08 | Registruotas lankytojas 3

Labai gera gydytoja,įsigilina į mano problema,mielai viską pataria,padrąsina,daugiau tokių gydytojų,aciū,kad esate Angele Adomaitiene

2019-07-18, 08:06 | Registruotas lankytojas 2

Labai esu laiminga kad pakliuvau pas gydytoja ,nuoširdus ir šiltas žmogus. Buvau labai sunkios būkles niekas nebuvo nustates ligos o apsilankiau labai daug kur,daug vizitu Kaune vykau privačiai ir niekas nerado ligos.Už savo gyvenimą esu dėkinga Nidai Kapačinskaitei jeigu ne ši daktarė manes jau nebūtu.Tariu didelį Ačiū jūs nuostabi.

2019-03-29, 16:48 | Registruotas lankytojas 2

Geros darbo dienos!!

2017-11-09, 10:33 | Registruotas lankytojas 1

Manau gera tapo medike,gaila kad praradau.

2015-03-24, 07:23 | IP: 195.182.91.5

Tikrai puiki daktarė, sąžininga, niekada netenka abejoti jos sprendimais

2014-05-25, 15:25 | IP: 86.100.66.212

LABAI GERA DAKTARE,TOKIU MIELU IR RUPESTINGU DAKTARU NEMACIAU,LABAI RUPINASI PACIENTAIS,VISKA DARO KATIK IMANUOMA.LABAI ACIU JUMS,GULEJAU SAVAITE ATGAL,IR LABAI DZIAUGIUOSI KAD BUVO PAS MANE TOKIA DAKTARE,ACIU SIRDINGAI JUMS!

2014-02-04, 17:47 | IP: 78.58.8.220

Labai maloni puiki gyditoja

2011-11-11, 12:57 | IP: 119.42.65.156

Mano nuomone labai gera,rupestinga gydytoja,kuri aukoja didele dali laiko del kiekvieno paciento.Esu dekingas

2011-10-06, 12:44 | IP: 86.100.84.249

Mano nuomone profesionalumo gydytojai tikrai trūksta. Esant blogiems kraujo rodikliams išrašė iš ligoninės ir paskyrė vaistus kurie mano atveju nepadėjo, o kenkė. Nes nenustatė diagnozės, o tai buvo kraujo vėžys. Tai buvo 2009m. gruodžio mėn.Dėka kitos ligoninės gydytojų esu gyva. Ona

2011-03-08, 13:15 | IP: 82.135.211.12

Puikus savo veiklos išmanymas. Jaučiu, kad tai tikrai sąžininga daktarė.

2010-11-26, 15:49 | IP: 86.100.102.14

Labai nuostabi gydytoja!!!!!tik geriausi atsiliepimai!! SĖKMĖS DARBE

2010-10-19, 10:38 | IP: 78.58.115.119

labai nuoširdi, rūpestinga, atidi

2010-03-26, 06:05 | IP: 78.63.118.156

isvados ir komentarai teikiantys vilties pagyti ir gerai jaustis nera

2009-02-27, 16:23 | IP: 85.232.128.51

TAI LABAI PROFESIONALI GYDYTOJA LABAI ATIDI DEMESINGA KANTRI LIGONIUI.SVARBIAUSIA KAD SUGEBA LAIKU DIAGNOZUOTI LIGA .MANAU JI YRA GYDYTOJA IS DIDZIOSIOS RAIDES NERA