Pacientai, kurie rekomenduoja Deivius Petraitis, %

Gydytojas odontologas

Išduota: 2005-03-02, Nr. OPL-01465, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Petraitis Deivius dirba šioje gydymo įstaigoje
Neturime informacijos

Jeigu žinote, kur dirba Petraitis Deivius?

1.6

Laiko neužteko problemos įvertinimui

0.7

Nesidomėjo

2024-03-18, 09:23 | Registruotas lankytojas 2

Kreipiausi dėl skubios pagalbos. Turiu probleminį tarpdantį ir laukiu planinio gydymo, tačiau valgant įvyko mini trauma, atsirado skausmas, o krapštant siūlu jis nutrūko ir liko tarpdantyje. Kreipiausi su skaudančiu dantimi ir nutrūkusiu siūlu tarpdantyje.
Net iki galo neišklausęs ir taip neilgo mano skundo ir fakto, kad laukiuosi, ėmėsi apžiūros. Pasakė, kad suleis vaistų nuo skausmo. Pasakius apie nėštumą su pašaipa balse pasakė: “Nu tai suleisiu specialių vaistų” nors švirkštas rankoje nepasikeitė. Vaistams suveikus skausmas danties sukandimo momentu išliko. Buvau išleidžiama namo, vis bandžiau pasakyti, kad siūlas tai vis dar įstrigės. Gydytojas zondu vedžiojo tarpdantį prie dantenų, o kai vis bandžiau pasakyti, kad siūlas įstrigęs tarp dantų viršūnių ir net negaliu jo niekaip iškrapštyti, jis vis sukišdavo instrumentus man į burną ir negalėjau išsakyti savo skundo iki galo. Nepaisė ir to, kad net po vaistų suleidimo, skausmas sukandimo momentu išliko.
Kai jau su ašaromis akyse klausiau tai ką man daryti, pasiūlė gerti parecetamolį ir tiek. Veiksmas vyko apie 23val šeštadienio vakarą. Nuomproblemos atsiradimo kreipiausi maždaug per valandą, bet manęs klausė “tai kiek DIENŲ jau čia skauda?”. Suprask, naktį kreipiasi nors problema sena. Anaiptol, problemai buvo daugiausia valanda.
Man nekylant nuo apžiūros kėdės bendravimo tonas kiek sušvelnėjo. O, bet, tačiau, siūlas likęs tarpdantyje. Žinoma, kad kreipiuosi kitur, bet ar tikrai toks gydytojas gali dirbti skubioje pagalboje kai net nesugeba matyti tarpdančio siūlo liekanos ir jos pašalinti.
Gydytojas teigė, kad mano dantys sveiki, nors aš žinau, kad turiu ten problemą ir laukiu planinio vizito.
Nesitikėjau, kad man bus tvarkomas sugedęs dantis, bet tikėjausi, kad bent siūlas nebus paliktas tarpdantyje kaip svetimkūnis galintis sukelti infekciją. Mažų mažiausiai besilaukiančiai moteriai reikalingi antibiotikai.
Tikiuosi, kad mano keliai su šiuo gydytoju daugiau niekada nesusikirs.
Nuoširdžiai nerekomenduoju.

2022-06-23, 11:17 | Registruotas lankytojas 40