Pacientai, kurie rekomenduoja Igoris Šatkauskas, %

Išduota: 2006-09-11, Nr. MPL-08620, Galiojanti

Šatkauskas Igoris dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Šatkauskas Igoris?

2019-04-27, 10:50 | 5

Dėkoju Vilniaus Greitosios universitetinės pagalbos ortopedui traumatologui Igoriui Šatkauskui už pasiaukojantį, nuoširdų, kompetetingą darbą, gydant visus ligonius. Ačiū , kad esate, todėl mes gyvename ir didžiuojamės tokiais gydytojais, kaip Jūs.
Danutė Mikalonienė

2019-03-25, 16:12 | 5

Igoris Šatkauskas puikus specialistas, geras psichologas, nuostabus žmogus ir gydytojas. Ačiū. Jūs padedate visiems ligoniams. Jūsų pacientė Danutė Mikalonienė

2018-12-08, 21:49 | 3

Labai rūpestingas gydytojas. Kreipiausi ne visai pagal šio gydytojo specializaciją, įvertino kojos traumą, būklę, tiksliai nustatė problemą ir kad operuoti reikia skubiai, nukreipė pas gydytoją, kuris specializuojasi tokiose traumose, kaip mano, pats pasirūpino, kad pakliūčiau pas nurodytą gydytoją kuo greičiau. Negailėjo savo laiko, užtruko po priėmimo valndų, kad man padėtų, atidėjo kitą suplanuotą veiklą. Tokio atsidavusio, rūpestingo, pasiaukojančio ne tik gydytojo, bet ir tiesiog žmogaus seniai neteko sutikti. Jo dėka supratau, kad mūsų gydytojai yra nuostabūs, tik aplinkybės, kuriomis jiems tenka dirbti, liūdnos.

2017-10-07, 11:18 | IP: 78.158.21.64

Daugiau butų tokių gydytojų ir ligonių būtų tikrai mažiau.

2017-03-13, 18:14 | IP: 188.69.215.103

Žinote, niekada nerašau atsiliepimų nei apie blogus nei apie gerus dalykus, bet apie Jus parašyti privalėjau. Tiesiog Tobulas Gydytojas! Jei kas nors sakys kitaip - pavydi Jūsų tobulumo. Ačiū už suteiktą pagalbą, šiltą žodį, gerą nuotaiką. Visokeriopos Jums sėkmės. Pagarbiai, Vita.