Pacientai, kurie rekomenduoja Egidijus Povilaitis, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2008-11-21, Nr. MPL-11842, Galiojanti

2019-08-05, 22:28 | 1

Po pirmo vizito išrašė siuntimą tyrimams, o kai grįžau su rezultatais, ėmė kalbėti visiškai nekompetetingai, vengti įrašyti išvadas, ėmė klausinėti kam aš pas jį atėjau, o nesirinkau eiti kitur, galiausiai prarado pusiausvyrą ir ėmė mane kaltinti, kad aš neturiu šeimos gydytojo siuntimo, nors tas siuntimas buvo pateiktas jam jau pirmo vizito metu.Ėmė skambinti registratūrai, kad atšauktų mano vizitą, liepė kreiptis pas jį tik kai gausiu naują siuntimo kopiją. Kalbėjo žeminančiu tonu. Teko ieškotis kito gydytojo.

2019-01-22, 10:58 | 5

Gydytojas negaili siuntimų pas kitus specialistus, tačiau pats šalinasi atsakomybės, ligos ar problemos niekada nenustato, perdėtai gąsdina, į klausimus neatsakinėja, pašaipiai kalba ir visiškai nesiklauso. Pirmasis apsilankymas buvo normalus (gavau krūvą siuntimų ir atliko pirminę apžiūrą), tačiau kai grįžau su duotų siuntimų atsakymais, gydytojas buvo visiškai neprofesiobalus ir nekvalifikuotas, tik šaipėsi iš mano būklės ir teigė, jog nieko komentuoti negali, nesupranta ir t.t. bei vėl davė kitų siuntimų ir liepė pas jį nebegrįžti. Tikrai nerekomenduoju, nereikalingas nervų gadinimas.

2017-10-10, 12:12 | IP: 78.63.209.207

Man sudare labai gera ispudi.Daktaras ramus,ismanantis savo darba,demesingas,nepataikauja...paskaicius komentarus bijojau eiti,bet mieli pacientai,: seseke dirba savo darba ir nevadovauja daktarui,o daktaras puikus specialistas ir zmogus.Pradekite nuo saves,rasydami blogai,parodote savo minusus ir intelekta.

2016-07-23, 00:47 | IP: 78.62.127.129

Aciu

2016-05-17, 10:49 | IP: *.*.*.*
2016-04-26, 16:00 | IP: 88.119.249.232

Yra išsilavinęs žmogus ir turbūt kitoks savo aplinkoj Arogancija, ne š... esame. jei nervina pacientai, dirbt nereikėtų hipokratinėje erdvėj...Ale seselės neturėtų kištis ne į savo reikalus

2016-03-28, 18:45 | IP: 37.157.147.95

Rupestingas gydytojas,matosi geros sirdies. bet jau sesute turi ,tai net truksta zodziu.....nuzmogejimas....galetu ir normaliau elgtis su zmonemis ir su paciu gydytoju,pastoviai rodo savo nepasitenkinima ,turetu susimastyt,arba uzleist vieta jaunesnioms sesutems,kurioms dar butu neatsibodes darbas...

2016-02-17, 18:08 | IP: 94.244.113.71

Labai atidziai isklauso ligonio,labai konkreciai nustato diagnoze

2015-04-15, 14:59 | IP: *.*.*.*
2014-12-15, 17:01 | IP: *.*.*.*