Reitingas
Licencijos

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2004-11-10, Nr. MPL-03318, Galiojanti

Knygos pasiūlymas
Mickonas Aleksejus dirba šiose gydymo įstaigose
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

73.4% Complete
3.7

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

81.6% Complete
4.1

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

69.9% Complete
3.5

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

80.9% Complete
4

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

79.4% Complete
4

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

66.1% Complete
3.3

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

50.9% Complete
2.5

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Žiniasklaida apie Mickonas Aleksejus:(Beta)

Vėžį reikia gydyti kitaip

20 balandžio 2010 A.Mickonas ne vienus metus dirbo onkologu chirurgu Kauno ir Vilniaus klinikose, yra Lietuvos homeopatijos ir homotoksikologijos asociacijos, Melanomos tyrėjų asociacijos (JAV) narys. Fitoterapijos patirties gydytojas įgavo bendradarbiaudamas su Kauno medicinos universiteto vaistų technologais, ...

Pašalinti nuorodą į straipsnį

Registruoti gydytojai, kurie valdo savo profilį gali pasirinkti kokius straipsnius pašalinti iš sąrašo.
Pacientų atsiliepimai
2018-06-27, 15:11 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Likau patenkinta man suteikta paslauga

2018-03-28, 20:47 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Puikus gydytojas. Ieško ir šalina ligos priežastis. Gydytojas daug dėmesio ir energijos skiria, kad pacientas suprastų, kaip veikia žmogaus organizmas, koks poveikis yra naudojamų medikamentų. Savo sveikimo procese aktyviai dalyvaujame ir mes patys.
Jei norite antibiotikų, pagalbos ieškokite kitur. O jei, išties, norite būti sveiki, ne tik nuslopinti simptomus, rekomeduoju :)

2018-03-03, 09:01 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Baigem sunaus gydyma biorevital klinikoj. Rezultatas- isleista pakankamai didele pinigu suma, spintelej kruva nereikalingu papildu ir papildomos sunaus sveikatos problemos atsiradusios po gydymo. Angina laukia operacijos. Nepadejo nieko. Labai gaila kad patikejau skambiom reklamom. Gydymas paprastas, keli greiciausiai visiem rasomi zoleliniai preaparatai ir greifruktas, stai ir visas gydymas. Jam netikus-kito nera. Juokinga ir graudu pagalvojus ka gavau uz kosminiai brangias konsultacijas. Nepatariu ir nerekomenduoju gaist laiko su tokiais daktarais.

Mickonas Aleksejus atsakė

Kalbom atvirai... Kaip jūs galėjote baigti gydymą, jeigu jūs jo dar nebuvote pradėjusi? Jūs atmetėte netgi mintį atvykti į Vilnių tikslesniam ištyrimui bei gydymui. Sakėte, kad jau važiavote iš Kauno į Klaipėdą ir pas geriausius Lietuvoje homeopatus. Kur iš tikro palikote minimus kosminius pinigus? Už 2 konsultacijas pas mus sumokėjote 100 eurų. Kosminiai arba ne kosminiai tai pinigai, kiekvienas žmogus matuoja pagal savo galimybes ir poreikius.
Su mumis laiko tikrai negaišote veltui, gavote 2-jų savaičių indukcinę (diagnostinę) terapiją ir paaiškėjus, kad dėl jūsų probleminės situacijos reikalingas tolimesnis ištyrimas, pradėjote kalbėti apie lazerius ir nepanorote sekti gydytojo rekomendacijų. Pareiškėte nepasitenkinimą, kad nepritaikome vaikui lazerinio gydymo, kurio mažiems vaikams nereikia taikyti. Jums apie tai buvo sakyta keletą kartų telefonu ir aiškinta, kad su mūsų gydymu vaikai puikiausiai pasveiksta be jokiu lazerių ir šaldymų. Tik nereikia gaišti laiko kitur! Nereikia delsti, skambinti ir teirautis vasaros pabaigoje, lyginti kainas, užsiregistruoti – išsiregistruoti, bandyti savarankiškai gydytis, o jeigu nepavyks, tik tada sulaukus jau pavasario ateiti i konsultacija. Kodėl turime būti paskutinioji instancija ir taisyti visokių fokusnikų ir reklamos fokusus?
Jūs pareiškėte, kad jūsų atsisakė visi gydytojai, kur jūs tik nebuvote, o mes jūsų neatstūmėme. Nustebote kodėl? Todėl, kad aš nematau nepagydomos situacijos su jūsu vaiku, būna ir žymiai blogiau. Gydymo eiga buvo paaiškinta pirmos konsultacijos metu. Tačiau, perskaičius jūsų laišką, man iškart, kaip ir jūsų mažajam mielam sūneliui prasidėjo mirksėjimas akimis ir nervinis tikas! - ir ką man dabar daryti?
Kaip dabar pasveikti? Atsisakyti konsultuoti vaikus? Mes ir be jūsų puikiai suprantame, kad visų ligonių ir visų ligų išgydyti neįmanoma, bet puikai išmanome ką darome ir suprantančiam žmogui mūsų gydymo metodų daug kartų aiškinti nereikia. Daugiau negu 90% atvejų, kada nedelsiama, nedvejojama, nespekuliuojama - mes padedame. Kodėl gi tie 90% dėl jūsų patarimų turi kentėti, valgyti iki pažaliavimo tą patį visems vienodą, neveiksmingą antibiotiką, tą patį paracetamolį ir kt?
O gal rinkos dėsniais reikės padidinti kainą, kad atsikratyti pacientų-spekuliantų, gobšuolių, melagių, neadekvačių ir prašančių parodyti kalbanti šuniuką? Tačiau, kodėl dėl jų elgesio turi kentėti kiti – normalūs, suprantantys situaciją tėvai ir nekalti vaikai?
Ačiū jums už pamoką, išvados patiks ne visems, bet bus padarytos.

2018-02-25, 21:18 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Labai dziaugiuos, kad patekome pas si gydytoja. Sunus po 4 antibiotiku kursu su sinusitu atsigabo per 4 dienas. Ir dabar laikosi gerai, padeda gydytojo paskirtas gydymas. Jei pradeda sirgti iskart konsultuojames ar vykstame ir rezultatai dziugina.

2017-07-03, 22:21 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Geras malonus gydytojas, mokantis surasti bendra kalba su vaiku.Lankemes nebepirma karta ir likome patenkinti. Cia kazkas rase apie adenoidu gydyma, kad tas pats receptas ir pan. Jeigu netikite homeopatiniu vaistu veikimu, tokiu atveju jums vertetu kreiptis i chirurgus. Kuriems betkokio laipsnio adenoidams vienodas verdiktas. Adenoidu atsiradima dazniausiai lemia nusilpusi imunine sistema.Ir gydytojas visiskai teisus, kad skiria sitai problemai daugiau demesio. Mano dukrai adenoidai buvo nustatyti nuo 5 m. Kadangi nesu chirurginio metodo salininke visur ieskojai ivairiu gydymo budu.Mineto gydytojo metodika mums tiko.Supratau pagrindines taisykles. Dukrai 12 metu.Adenoidai sumazejo iki standartinio dydzio ir toliau atlieka savo funkcija))) Stebuklu net uz pinigus nebuna.Nors daugelis taip mano. Uz sveikata reikia kovoti ir sunkiai dirbti, vykdant gydytojo nurodymus. Siulau si gydytoja visiems sveikai mastantiems.

2017-06-15, 18:36 | IP: 195.182.66.90 Kas parašė?

Gydytojas reklamuojasi, kad lazeriu šalina įaugusius nagus ir vėliau ši problema nesikartoja. Labai noriu perspėti nesilankyti pas minėtą gydytoją dėl šios problemos. Dalį nago pašalino lazeriu, dalį iškirpo, visa tai atliko neprofesionaliai, bet baisiausia dalis buvo priežiūra po procedūros: į koją įsimetė infekciją smarkiai pūliavo, gydytojas neišrašė jokių rimtesnių tepaliukų ar vaistų, vis liepė mirkyti druskos tirpale, kaltino mus, kad kažko nepadarome iki galo, vis keitė nuomonę ir t.t. Situacija tik blogėjo, todėl kreipėmės pas kitus gydytojus, pagaliau gavome gydymą, kuris ir turėtų būti skiriamas 21 amžiuje.

Mickonas Aleksejus atsakė

Kiekvieną pacientą sutinku nuoširžiai norėdamas jam pagelbėti. Į šį komentara nepažeisdamas pacientų teisių apsaugos įstatymų negaliu viešai atsakyi.
Nors dabar XXI amžius, išmintingas gydytojas stengiasi pirmiausiai naudoti mažiausiai agresyvias gydymo priemones ir medžiagas, kad kuo mažiau pakenkti kitoms jauno orgamizmo funkcijoms. Norėdami sėkmingai išgyti, reikalingas ypač tikslus gydytojo nurodymų atlikimas. Nuoširdžiai jums linkiu įsiklausyti gydančio gydytojo nurodymus ir juos vykdyti.

2017-04-23, 00:19 | IP: 84.240.4.32 Kas parašė?

Geras gydytojas, patariu.

2017-02-15, 13:32 | IP: 78.61.56.136 Kas parašė?

Degnozavo vaikui adenoidus, ka paneige Vilniaus Santariskese ir per 5metus neteko ju gydyti. Kalba visa laika kiek ko isgyde, duoda net buvusiu pacientu kontaktus, kad patys papasakotu. Koks gydytojas taip elgiasi?. Koks jis onkologas ir kaip gali salinti apgamus ir dar velniai zino ka, jeigu gydytoju licenciju registre yra kaip gydytojas otorinolaringologas???? Turetu sio gydytojo veikla pasidometi atitinkamos institucijos.

Mickonas Aleksejus atsakė

Santariškėse apie adenoidus kalbama tada, kai jie gali pasiūlyti jums operaciją. Mūsų tikslas ne pašalinti vaiko imuniteto formavimuisi reikalingą organą, bet jį revitalizuoti, t.y. atstatyti adenoidų funkciją, kaip vieningos imuninės sistemos dalį. O tai lengviau padaryti tada, kai problema nėra uždelsta. Jūsų vaikui mes paskyrėme imunitetą atstatantį gydymą, kuris sugrąžina adenoidus į normalią buklę. Tai nėra ko stebėtis! Kolegos tik patvirtino mūsų gydymo efektyvumą. Jei problema nėra uždelsta ir tėvai tiksliai laikosi mūsų nurodymų, gydymas suveikia labai greitai.

Gydytojo A. Mickono specialybė - galvos-kaklo chirurgas. Lietuvoje ši specialybė nuo Lietuvos įstojimo į ES buvo pervadinta otorinolaringologo. Otorinolaringologas, pagal savo kompeteciją ir specializaciją, gali gydyti: infekcija s, alergijas, gerybinius ir piktybinius galvos-kaklo srities auglius, veido traumas, atlieka plastines bei rekonstrukcines operacijas galvos-kaklo srityje. A. Mickonas 20 metų išdirbęs onkologijos srityje, apsigynęs mokslų daktaro disertaciją apie virusinės kilmės navikų imunologiją, diagnostiką ir gydymą. Vienas pirmųjų Lietuvoje pradėjo naudoti "precision surgery" technologiją - "Surgitron", su tikslu operacijas daryti kuo mažiau traumuojančias ir šalinti apgamus nepaliekant randų. Šioms procedūroms atlikti gydytojas turi tarptautinius sertifikatus. Daugiau apie gydytojo išsilavinimą ir patirtį bei sprendžiamas problemas rasite čia: http://www.biorevital.lt/gydytojai.

2017-01-27, 21:05 | IP: 78.63.216.214 Kas parašė?

Malonus, dėmesingas gydytojas.

2016-11-17, 00:17 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 11)

Teko lankytis pas gydytoją esant ūmiam sinusitui. Kadangi sinusito problema buvo labai dažna ir nevisada pavykdavo išsikrapštyti be antibiotikų, buvau labai maloniai nustebusi, kad po gydytojo paskirto gydymo ne tik pasveikau nuo sinusito, bet dabar kiekvieną kartą, kai peršalu nepuolu į paniką, kad prasidės sinusitas, nes žinau, ką reikia daryti. Rinkausi šį gydytoją būtent dėl jo natūralaus ir tausojančio požiūrio į žmogų ir jo organizmą. Aš tikiu fitoterapiniu gydymu, homeopatija. Gydytojas orientavosi ne tik į simptomatiką, bet ir į problemos priežastį - nusilpusį imunitetą ir sutelkė gydymą būtent į jo stiprinimą. Taip, gydytis gydytojo paskirtais augalais ir homeopatiniais preparatais nėra paprasta, nes reikia gerti dažnai ir reguliariai paskirtą laiką, todėl tiems, kas tingi ir bus nerūpestingi paskirto gydymo vykdytojai, tikrai neverta gaišti laiko ir registruotis pas šį gydytoją. Nes gydymas tikrai nebus efektyvus. Gydytojas gali sukurti stebuklą, bet tik tada, jei pacientas bendradarbiaus su gydytoju. Drąsiai rekomenduoju gydytoją, kaip tikrai išmanantį savo darbą.

2016-10-11, 00:36 | IP: 78.63.248.231 Kas parašė?

Lankomes jau metus - gydo vaiko del padidejusiu tonziliu ir adenoidu , kurias klinikose norejo pjauti. Padejo pasveikti nuo ausu uzdegimo be antibiotiku, padejo pasveikti nuo anginos ir umaus tonzilito be antibiotiku.

2016-09-08, 23:50 | IP: 78.60.151.157 Kas parašė?

Viskas OK!

2014-02-11, 17:13 | IP: 78.62.178.228 Kas parašė?

Susimastykit pries eidami pas si gyd. kaina uz konsultacija 200 lt.o naudos maza.Esu labai pikta ant sio gyd. aisku ir ant saves ,kad patikejau juo, alergiskam citrusams vaikui israse lasus is tu paciu citrusiniu vaisiu seklu,uztikrino , kad alergijos tikrai neisauks. Suvartojus vos viena laseli sio preparato vaika taip sualergizavo, kad iki siol gydomes. Mamos nebukit tokios patiklios kaip as, ir linkedamos savo vaikuciams pacio geriausio bukim atidzios pas ka lankomes.

Mickonas Aleksejus atsakė

Unifekto aliejuje po specialios gamybos alergenų nelieka. Tai buvo Gerco-Geimerio sindromas. Reikejo nors paskambinti, dar geriau - atvykti.
PS! ...Pyktis - blogiausias patarėjas (Publijus Siras).

2013-10-22, 11:37 | IP: 85.206.7.218 Kas parašė?

Šioje klinikoje išsigydžiau daugiau nei 20 metų mane kankinusį alerginį dermatitą. O pas gydytoją Mickoną gydau savo vaikus. Tai labai plataus išsilavinimo gydytojas, suteikiantis viltį, kad medicina ištikrųjų gali pagydyti, o ne tik šerti vaistais iki gyvenimo galo. Mano dukra pasveiko nuo anginos be antibiotikų tik šio gydytojo dėka. Ačiū, kad esate!

2013-06-28, 07:14 | IP: 78.60.151.157 Kas parašė?

Linkiu daktarui padoresnių ir protingesnių pacientų! Po ilgalaikio gydymo nuo alergijos poliklinikose ir kt. privaciose klinikose sulaukiame realios specailizuotos pagalbos.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2013-06-18, 16:41 | IP: 88.119.155.234 Kas parašė?

Daktaras nerupestingas, neisklausantis, bendraujantis su arogancija. Musu net neapziurejes (nes vaikui sloga buvo), alergiskam citrusiniam, biciu produktam vaikui israse ta pati standartini "receptuka" kaip ir visiem pacientam. Uztrukom 10min, sumokejom 200lt :D likom ir be pinigu ir be pagalbos!!!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Mickonas Aleksejus atsakė

Kolega...Privati medicina negauna pacientų pagal paskirimą. Pas mus ateina žmonės, kurie ieško kitokio gydymo - be pašalinių poveikių, tausojančio organizmą - kokio neras nei vienoje valstybinėje poliklinikoje. Biorevital klinikoje kiekvienam pacientui nustatoma individuali gydymo programa, pagal jo sutrikimus, pas mus nėra standartinių receptų. Pirminė konsultacija iki valandos, antrinė - iki 30 min.
PS: O jeigu apie alergija...Alergiją gali sukelti net vanduo. Ne kiekvienas bėrimas yra alergija. Doras pacientas apie atsiradusį simptomą pirmiausia praneša ne internetui bet gydančiam gydytojui - tai yra paciento pareiga. Jei pacientas neprisiima atsakomybės bendradarbiauti su gydytoju, gydytojas negali prisiimti atsakomybės už gydymo rezultatus.

2013-05-11, 15:44 | IP: 212.117.8.170 Kas parašė?

Tikras verslininkas, jei kas neaisku - po proceduros, reikia bendrauti el. pastu, jei paskambini atsiliepia moteris ir sako siuskit jei kas ten jums negerai gydytojui i pasta ir jis per para atsakys, perrisimui i vilniu is kauno sako atvaziuokit,bet tik po proceduros vel informuoja, po proceduros israsio naturalu antibiotika citrocidal, bet jis tik greifruktu seklu ekstraktas kainuojantis 80 lt. Dirba ir Kaune ir Vilniuj, Biorevital klinika, anksciau vadinosi kaip suprantu Oncohelp

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Mickonas Aleksejus atsakė

Paskambinus į kliniką, atsiliepia gydytojo padėjėja-administratorė. Ji klientams atsako į visus rūpimus klausimus. Jei klausimas reikalauja skubių sprendimų (skausmas, kraujavimas, kitos ekstrinės situacijos), administratorė eina pas gydytoją, klausia ką daryti ir pateikia jums atsakymą telefonu. Jei pacientas negali aiškiai suformuluoti skambučio tikslo, apibrėžti klausimo esmės ar nori tik pabendrauti (būna ir taip) ir administratorius supranta, kad situacija nereikalauja skubaus sprendimo, tada administratorius siūlo pacientui parašyti gydytojui elektroniu paštu. Tokios taisyklės mūsų klinikoje. Gydytojas, operacijos metu, jokiu būdu nemes paciento ir nebendraus telefonu neapibrėžtą laiką neapibrėžtomis temomis. Pabandykite įsivaizduoti save paciento vietoje!

Jeigu perrišimas jums buvo paskirtas Vilniuje, vadinasi situacija rimta ir gydytojas, prisiimdamas atsakomybę už jūsų sveikatą, teikia paslaugą ten, kur gali užtikrinti maksimalius rezultatus. Po operacijos už perrišimą mūsų klinikoje mokėti nereikia. Kur įžvelgiate „verslą“? Reikėtų skirti „verslą“ nuo gydytojo atsakomybės, nes su tokiu požiūriu Lietuva gali greit likti aplamai be verslo, be atsakomybės ir be gydytojų.

2010-01-08, 08:59 | IP: 78.60.137.167 Kas parašė?

Gerai, kad atsirado nors vienas protingas privatus onkologas

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.