Tęsdamas naršymą, sutinki ir patvirtini, kad jau turi 16 metų ir neprieštarauji "slapukų" naudojimui. Plačiau ... ×

Pacientai, kurie rekomenduoja Aleksejus Mickonas, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2004-11-10, Nr. MPL-03318, Galiojanti

2019-02-28, 21:51 | 1

Puikus gydytojas. Ilga laika turejau problemu del anginos, sio gydytojo deka sveikata taisosi, jau keli metai kaip gerkle nurimusi, stiprinu imuniteta ir labai dziaugiuosi atradusi si gydytoja. Aciu Jums

2019-02-26, 10:40 | 1

Gydytojas Aleksas, puikus savo srities specialistas, turintis solidžios patirties, jautrus ir atsakingas, kompetetingas ,nuoširdus žmogus. Šioje klinikoje radau ausų, nosies, gerklės, odos problemų sprendimo būdus. Šis profesionalus gydytojas išsprendė įsisenėjusias sveikatos problemas. Labai nuoširdžiai rekomenduoju.

2019-01-23, 22:13 | 2

Teko apsilankyti pas šį gydytoją. Įžengusi į kliniką buvau šoke - gyvenamajame bute įrengta siaurutėlė klinika, kur su kitais žmonėm nebuvo net kaip prasilenkti. Tada mane pakvietė gydytojas - jo chalatas jau labai ilgą laiką nematė skalbyklės. Iškart pasijautau, kad papuoliau į kažkokia ne tokia kontora kur su higiena prasilenkta. Tada prasidėjo miglos putimas kaip jis atceit mato mano problema nors skausmas vienoj pusėje, o jo aparatai rodo kita puse. Vizito metu paaiškinau, kad turiu skrandžio problemą, todėl ne visi vaistai man tinka. Na ir aišku kaip visiems jis man prirašė greifrutų sėklų ekstrakto kas ypatinagi netinka turintiems skrandžio problemų. Prirašė ir arbatų, kitokių ekstraktų ir granulių. Aišku viską pirkti reikėjo prie pat esančioje vaistinėje, kuri iš esmės ta pati patalpa kaip klinika tik atskiras įėjimas. Bunant gana beviltiškoje situacijoje kažkaip aš juo patikėjau taigi vizitas ir vaistai atsiėjo 100EUR plius dar kelionė iš Kauno. O aišku pamėginus naudoti jo paskirtus vaistus begalo sudirginau skrandi ir teko visko atsikratyt.

Mickonas Aleksejus atsakė

Ka pasakyti? Kaip mėnulis - tai stebuklai!
Kiek vienam pacientam sakom, jeigu bus nestandartine situacija - skambinti! Jus neskambinot, tai koks tada jūsų vizito tikslas buvo? Tik paziureti arba gydytis?
PS! Švenčių laikotarpių būna apkrovos, personalas buna atostogauja ir ne tik klinikose, bet ir vaistiniose, suvažioja sunkiausių pacientų iš visos Lietuvos. Bet jūs buvote viena, kuriai viskas ne taip. Mūsų klinikoje gydytojo chalatas - ne Holivudo kostiumas, kaip ir medicinines pirštines - tai apsaugos priemone, gal ta diena kas nors ir "myztelejo" netyčia iš baimės, ypač po ilgu kalėdinių švenčių. Keičiam iš kart. Būna ir kedes apsauga prakrapšto koks mažas pacientas iki skylių. Bet tai yra simptomokompleksai. Jų mes ir gydome, ir ne kapojame pirštus, o jūs pabegotė.
Apie stebuklus be stebuklo, klinika iš buto, daktara visai be halato, sugadinta snargliais, rotovirusu ir nervais skrandi ...verta paziureti cia...

2018-12-22, 10:13 | 1

Dar tik pradejau gyd. Mickono paskirta gydyma, bet esu patenkinta ir dar labiau dziaugiuosi, kad pradejus vartoti kai kuriuos papildus, dingo ir spuogeliai ant veido, su kuriais pries tai ilgai kovojau.

2018-08-27, 00:01 | 2

Kalbejo logiskai ir itikinamai. Gydymo dar nepradejom del tam tikru priezasciu, bet tikiu, kad jei vadovausimes jo patarimais, tai isvengsim tonziliu operacijos ir pagerindim vaiko bendra savijauta, bei sustiprinsim imuniteta.

2018-06-27, 15:11 | 1

Likau patenkinta man suteikta paslauga

2018-03-28, 20:47 | 2

Puikus gydytojas. Ieško ir šalina ligos priežastis. Gydytojas daug dėmesio ir energijos skiria, kad pacientas suprastų, kaip veikia žmogaus organizmas, koks poveikis yra naudojamų medikamentų. Savo sveikimo procese aktyviai dalyvaujame ir mes patys.
Jei norite antibiotikų, pagalbos ieškokite kitur. O jei, išties, norite būti sveiki, ne tik nuslopinti simptomus, rekomeduoju :)

2018-03-03, 09:01 | 1

Baigem sunaus gydyma biorevital klinikoj. Rezultatas- isleista pakankamai didele pinigu suma, spintelej kruva nereikalingu papildu ir papildomos sunaus sveikatos problemos atsiradusios po gydymo. Angina laukia operacijos. Nepadejo nieko. Labai gaila kad patikejau skambiom reklamom. Gydymas paprastas, keli greiciausiai visiem rasomi zoleliniai preaparatai ir greifruktas, stai ir visas gydymas. Jam netikus-kito nera. Juokinga ir graudu pagalvojus ka gavau uz kosminiai brangias konsultacijas. Nepatariu ir nerekomenduoju gaist laiko su tokiais daktarais.

Mickonas Aleksejus atsakė

Kalbom atvirai Ernesta Tamuliene... Kaip jūs galėjote baigti gydymą, jeigu jūs jo dar nebuvote rimtai pradėjusi? Jūs atmetėte netgi mintį atvykti į Vilnių tikslesniam ištyrimui bei gydymui. Sakėte, kad jau važiavote iš Kauno į Klaipėdą ir pas geriausius Lietuvoje homeopatus. Kur iš tikro palikote minimus kosminius pinigus? Už 2 konsultacijas pas mus sumokėjote 100 eurų. Kosminiai arba ne kosminiai tai pinigai, kiekvienas žmogus matuoja pagal savo galimybes ir poreikius.
Su mumis laiko tikrai negaišote veltui, gavote 2-jų savaičių indukcinę (diagnostinę) terapiją ir paaiškėjus, kad dėl jūsų probleminės situacijos reikalingas tolimesnis ištyrimas, pradėjote kalbėti apie lazerius ir nepanorote sekti gydytojo rekomendacijų. Pareiškėte nepasitenkinimą, kad netaikome vaikui lazerinio gydymo, kurio mažiems vaikams nereikia taikyti. Jums apie tai buvo 3 kart sakyta ir aiškinta.... kad vaikai puikiausiai pasveiksta be lazerių!!!. Tik nereikia gaišti laiko kitur! Nereikia delsti, skambinti ir teirautis vasaros pabaigoje, lyginti kainas, užsiregistruoti – išsiregistruoti, bandyti savarankiškai gydytis, o kai nepavyks, tik tada sulaukus jau pavasario ateiti i konsultacija. Kodėl turime būti paskutinioji instancija ir taisyti visokių fokusnikų ir reklamos fokusus?
Jūs pareiškėte, kad jūsų atsisakė visi gydytojai, kur jūs tik nebuvote, o mes jūsų neatstūmėme. Nustebote kodėl? Todėl, kad aš nematau nepagydomos situacijos su jūsu vaiku, būna ir žymiai blogiau. Gydymo eiga buvo paaiškinta pirmos konsultacijos metu. Tačiau, perskaičius jūsų laišką, man iškart, kaip ir jūsų mažajam mielam suneliui prasidėjo mirksėjimas akimis ir nervinis tikas! - ir ką man dabar daryti? Kaip man dabar pasveikti? Atsisakyti konsultuoti vaikus? Mes ir be jūsų puikiai suprantame, kad visų ligonių ir visų ligų išgydyti neįmanoma, bet puikiai išmanome ką darome ir suprantančiam žmogui mūsų gydymo metodų daug kartų aiškinti nereikia. Daugiau negu 90% atvejų, kada nedelsiama, nedvejojama, nespekuliuojama - mes padedame. Kodėl gi tie 90% dėl jūsų patarimų turi kentėti, valgyti iki pažaliavimo tą patį visiems vienodą, neveiksmingą antibiotiką, tą patį paracetamolį ir kt?
O gal rinkos dėsniais reikės padidinti kainą, kad atsikratyti pacientų-spekuliantų, gobšuolių, melagių, neadekvačių ir prašančių parodyti kalbanti šuniuką? Tačiau, kodėl dėl jų elgesio turi kentėti kiti – normalūs, suprantantys situaciją tėvai ir nekalti vaikai?
Ačiū jums už pamoką, išvados patiks ne visiems, bet bus padarytos.

2018-02-25, 21:18 | 1

Labai dziaugiuos, kad patekome pas si gydytoja. Sunus po 4 antibiotiku kursu su sinusitu atsigabo per 4 dienas. Ir dabar laikosi gerai, padeda gydytojo paskirtas gydymas. Jei pradeda sirgti iskart konsultuojames ar vykstame ir rezultatai dziugina.

2017-07-03, 22:21 | 1

Geras malonus gydytojas, mokantis surasti bendra kalba su vaiku.Lankemes nebepirma karta ir likome patenkinti. Cia kazkas rase apie adenoidu gydyma, kad tas pats receptas ir pan. Jeigu netikite homeopatiniu vaistu veikimu, tokiu atveju jums vertetu kreiptis i chirurgus. Kuriems betkokio laipsnio adenoidams vienodas verdiktas. Adenoidu atsiradima dazniausiai lemia nusilpusi imunine sistema.Ir gydytojas visiskai teisus, kad skiria sitai problemai daugiau demesio. Mano dukrai adenoidai buvo nustatyti nuo 5 m. Kadangi nesu chirurginio metodo salininke visur ieskojai ivairiu gydymo budu.Mineto gydytojo metodika mums tiko.Supratau pagrindines taisykles. Dukrai 12 metu.Adenoidai sumazejo iki standartinio dydzio ir toliau atlieka savo funkcija))) Stebuklu net uz pinigus nebuna.Nors daugelis taip mano. Uz sveikata reikia kovoti ir sunkiai dirbti, vykdant gydytojo nurodymus. Siulau si gydytoja visiems sveikai mastantiems.

2017-06-15, 18:36 | IP: *.*.*.*

Mickonas Aleksejus atsakė

Kiekvieną pacientą sutinku nuoširžiai norėdamas jam pagelbėti. Į šį komentara nepažeisdamas pacientų teisių apsaugos įstatymų negaliu viešai atsakyi.
Nors dabar XXI amžius, išmintingas gydytojas stengiasi pirmiausiai naudoti mažiausiai agresyvias gydymo priemones ir medžiagas, kad kuo mažiau pakenkti kitoms jauno orgamizmo funkcijoms. Norėdami sėkmingai išgyti, reikalingas ypač tikslus gydytojo nurodymų atlikimas. Nuoširdžiai jums linkiu įsiklausyti gydančio gydytojo nurodymus ir juos vykdyti.

2017-04-23, 00:19 | IP: 84.240.4.32

Geras gydytojas, patariu.

2017-02-15, 13:32 | IP: *.*.*.*

Mickonas Aleksejus atsakė

Santariškėse apie adenoidus kalbama tada, kai jie gali pasiūlyti jums operaciją. Mūsų tikslas ne pašalinti vaiko imuniteto formavimuisi reikalingą organą, bet jį revitalizuoti, t.y. atstatyti adenoidų funkciją, kaip vieningos imuninės sistemos dalį. O tai lengviau padaryti tada, kai problema nėra uždelsta. Jūsų vaikui mes paskyrėme imunitetą atstatantį gydymą, kuris sugrąžina adenoidus į normalią buklę. Tai nėra ko stebėtis! Kolegos tik patvirtino mūsų gydymo efektyvumą. Jei problema nėra uždelsta ir tėvai tiksliai laikosi mūsų nurodymų, gydymas suveikia labai greitai.

Gydytojo A. Mickono specialybė - galvos-kaklo chirurgas. Lietuvoje ši specialybė nuo Lietuvos įstojimo į ES buvo pervadinta otorinolaringologo. Otorinolaringologas, pagal savo kompeteciją ir specializaciją, gali gydyti: infekcija s, alergijas, gerybinius ir piktybinius galvos-kaklo srities auglius, veido traumas, atlieka plastines bei rekonstrukcines operacijas galvos-kaklo srityje. A. Mickonas 20 metų išdirbęs onkologijos srityje, apsigynęs mokslų daktaro disertaciją apie virusinės kilmės navikų imunologiją, diagnostiką ir gydymą. Vienas pirmųjų Lietuvoje pradėjo naudoti "precision surgery" technologiją - "Surgitron", su tikslu operacijas daryti kuo mažiau traumuojančias ir šalinti apgamus nepaliekant randų. Šioms procedūroms atlikti gydytojas turi tarptautinius sertifikatus. Daugiau apie gydytojo išsilavinimą ir patirtį bei sprendžiamas problemas rasite čia: http://www.biorevital.lt/gydytojai.

2017-01-27, 21:05 | IP: 78.63.216.214

Malonus, dėmesingas gydytojas.

2016-11-17, 00:17 | 11

Teko lankytis pas gydytoją esant ūmiam sinusitui. Kadangi sinusito problema buvo labai dažna ir nevisada pavykdavo išsikrapštyti be antibiotikų, buvau labai maloniai nustebusi, kad po gydytojo paskirto gydymo ne tik pasveikau nuo sinusito, bet dabar kiekvieną kartą, kai peršalu nepuolu į paniką, kad prasidės sinusitas, nes žinau, ką reikia daryti. Rinkausi šį gydytoją būtent dėl jo natūralaus ir tausojančio požiūrio į žmogų ir jo organizmą. Aš tikiu fitoterapiniu gydymu, homeopatija. Gydytojas orientavosi ne tik į simptomatiką, bet ir į problemos priežastį - nusilpusį imunitetą ir sutelkė gydymą būtent į jo stiprinimą. Taip, gydytis gydytojo paskirtais augalais ir homeopatiniais preparatais nėra paprasta, nes reikia gerti dažnai ir reguliariai paskirtą laiką, todėl tiems, kas tingi ir bus nerūpestingi paskirto gydymo vykdytojai, tikrai neverta gaišti laiko ir registruotis pas šį gydytoją. Nes gydymas tikrai nebus efektyvus. Gydytojas gali sukurti stebuklą, bet tik tada, jei pacientas bendradarbiaus su gydytoju. Drąsiai rekomenduoju gydytoją, kaip tikrai išmanantį savo darbą.